autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Mutant | Достоевский **
Easypay
16 февраля 2016 в 22:03
Кто знает почему на Easypay оплата коммунальных для Киева неактивна?
Когда заработает?
do9cent | энтузиаст ***
Re: Easypay
[Re: Mutant] 16 февраля 2016 в 22:56
Писав в їхню техпідтримку. Спочатку казали зачекайте день/два. В суботу відповіли, що орієнтовна дата відновлення сервісу для Києва 20 число
Daugava | V.I.P ***
Re: Easypay
[Re: Mutant] 16 февраля 2016 в 23:16
ГІОЦ дає дані всім в різний час. Думаю корупція в повний зріст. У декого вони вже були щонайменше ще 4 дні тому, дехто отримав сьогодні в обід. Easypay або ще не додовбав ГІОЦ, або ще не встиг завантажити базу (перше вірогідніше).
Mutant | Достоевский **
Re: Easypay
[Re: Daugava] 17 февраля 2016 в 07:26
Daugava 16.02.2016 23:16 пишет:

ГІОЦ дає дані всім в різний час. Думаю корупція в повний зріст. У декого вони вже були щонайменше ще 4 дні тому, дехто отримав сьогодні в обід. Easypay або ще не додовбав ГІОЦ, або ще не встиг завантажити базу (перше вірогідніше).



Та ні, смс-ка від Easypay, про тещо завантажено рахунок на комунальні, прийшла ще тиждень тому.
McFly | Достоевский **
Re: Easypay
[Re: Mutant] 17 февраля 2016 в 09:09
а нафига там платит с бешеной комиссией?

я уже оплатил в Приват24 БЕЗ комиссии !
Mutant | Достоевский **
Re: Easypay
[Re: McFly] 17 февраля 2016 в 09:15
McFly 17.02.2016 09:09 пишет:

а нафига там платит с бешеной комиссией?
я уже оплатил в Приват24 БЕЗ комиссии !



Это вы сами так придумали? Главное уверенно сказать...
Нет никакой комиссии на Easypay, уже полгода там плачу, стех пор как приват24 был запорол оплату комунальных...
Slevin Oneil | старый писатель *
Re: Easypay
[Re: Mutant] 17 февраля 2016 в 09:27
С этого месяца происходит переход на новый протокол обмена данными с ГИВЦем. Поэтому, кто раньше реализовал - тот уже работает. Видимо, у Easypay с этим не очень.
hrobak | читатель
Re: Easypay
[Re: Mutant] 17 февраля 2016 в 15:44
Пришлось регаться на ГИОЦе и там платить. Содрали комиссионые где-то 15 грн. Мелочь, а неприятно(
Daugava | V.I.P ***
Re: Easypay
[Re: hrobak] 26 февраля 2016 в 09:08
portmone.com 9.90 абонплата на місяць. + Новим клієнтам перші 2 місяці на шару + 14 років на ринку.
Mutant | Достоевский **
Re: Easypay
[Re: hrobak] 26 февраля 2016 в 09:11
hrobak 17.02.2016 15:44 пишет:

Пришлось регаться на ГИОЦе и там платить. Содрали комиссионые где-то 15 грн. Мелочь, а неприятно(



Я через Приват24 оплатил. Без комиссий.
Mutant | Достоевский **
Re: Easypay
[Re: Daugava] 26 февраля 2016 в 09:12
Daugava 26.02.2016 09:08 пишет:

portmone.com 9.90 абонплата на місяць. + Новим клієнтам перші 2 місяці на шару + 14 років на ринку.



Все хорошо, кроме абонплаты. Особенно когда не понимаешь за что ее берут.
Daugava | V.I.P ***
Re: Easypay
[Re: Mutant] 26 февраля 2016 в 09:21
Перші 2 місяці безкоштовні. В 2002-му особисто мене Портмоне більше року підбивало платити через них, але мене жаба давила, бо в них не було здається Київенерго і все одно треба було пертися в сберкасу. Коли зробили повний пул по Києву я 12 років платив тільки через них.
Абонплату беруть тільки по Києву. Бо комісійних яких дає ГІОЦ ледь вистачить на покриття комісій, які бере платіжна система, це навіть якщо банки платника та отримувача не візьмуть собі нічого + послуги самого ГІОЦ небезкоштовні. Приват не бере, бо йому не треба ділитися з платіжною системою, всі транзакції замкнуті на нього. Так само не платять комісію клієнти Портмоне, що мають картку якогось банку, з яким у Портмоне в даний момент акція.
SARS | Супер писатель! **
Re: Easypay
[Re: Mutant] 26 февраля 2016 в 16:36
В Изи сейчас только комиссия за мобильники напрягает, в остальном с кошелька почти все бесплатно, а если за что-то и берут, то при нормальном рейтинге один такой платеж в месяц бесплатен, а то и больше. А на телефон можно и в фирменном салоне без комиссии кинуть.
Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

4 користувачів і 123 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 2257