autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Djohny | V.I.P **
Re: Вопрос по meest-express
[Re: woga] 25 апреля 2024 в 10:25
а скільки воно на транзитному складі може залипати? По Італії за 3 дні, потім тиждень там та на транзитний склад поїхало, а на ньому з 9 квітня загоряє... при тому що покупка потрібна на позавчора
Sergio225 | патриарх **
Re: Вопрос по meest-express
[Re: Setkm] 25 апреля 2024 в 12:58
ну якщо вони дійсно спробують оцінити акумулятори АА в кількості 4 штуки в $150+, то я їх пошлю відразу. мені то виглядає дивно бо ж не вперше іде тим маршрутом замовлення, і зазвичай все миттєво практично...
Sergio225 | патриарх **
Re: Вопрос по meest-express
[Re: shcherb] 25 апреля 2024 в 13:02
shcherb 25.04.2024 09:32 пишет:

В ответ на:

з такою підставою від міста як зависання на митниці?



не сказав би, що це підстава саме від міст. Просто товар затримався на митниці, таке буває інколи. І тиждень - це ще не зависання) Трохи терпіння і все буде.
п.с. якось в штати відправляв книги, то вони там реально зависли на митному терміналі USPS на місяць. Писав в підтримку - сказали що митниця затримує)) читали їх там, чи що))




ага, то певно мої акумулятори в ліхтарики пихають і працюють ними, щоб свої економити
Sergio225 | патриарх **
Re: Вопрос по meest-express
[Re: woga] 25 апреля 2024 в 17:01
муки пекельних борошен))) вони встановили зв'язок і затребували доки. Я перепитав навіщо - сказавли що їх робот вважає посилку підозрілою і вимагає перевірки
Tool | опытный писатель **
Re: Вопрос по meest-express
[Re: woga] 29 апреля 2024 в 19:19
Ой, Мист в последний пару месяцев чудит, практически всегда отправляю из США, посылки с одним и тем же содержимым, всегда отправляю самолётом, но из последних 5 посылок, 2 Мист, отправил морем - дескать запрещено самолётом такое, спрашиваю почему раньше все нормально было, отвечают - возможно вам везло, говорю все те несколько сотен посылок - морозятся.

Может персонал на складе у них поменялся, хз
vladd | V.I.P **
Re: Вопрос по meest-express
[Re: Tool] 1 мая 2024 в 21:25
Tool 29.04.2024 19:19 пишет:

...но из последних 5 посылок, 2 Мист, отправил морем - дескать запрещено самолётом такое



А ти хіба не самостійно у терміналі вводиш що тобі і яким способом відправляти?
Там же можна обирати зазвичай. Хіба що якщо посилка надто мала, то везтимуть літаком, море не пропонуватимуть.
Щодо правил: так, вони періодично змінюються, й не тільки у "Міст". Однак, як я зрозумів, ще від персоналу залежить (в Україні зашуганий персонал "шокапець", може виганяють там швидко людей тому і бояться, не питав).
Jonny | Достоевский *
Re: Вопрос по meest-express
[Re: Tool] 1 мая 2024 в 21:38
Tool 29.04.2024 19:19 пишет:

Может персонал на складе у них поменялся, хз


не, логистика ИМХО поменялась .
У конкурентов тоже требования стали жёстче.
Sergio225 | патриарх **
Re: Вопрос по meest-express
[Re: Jonny] 1 мая 2024 в 22:21
Jonny 01.05.2024 21:38 пишет:

Tool 29.04.2024 19:19 пишет:

Может персонал на складе у них поменялся, хз


не, логистика ИМХО поменялась .
У конкурентов тоже требования стали жёстче.




хз як логістика впливає на те що ті нещасні міні-акумулятори ще на початку квітня замовлені, і їх все ніяк не оцінять. тим часом вже приперли кілька позицій, через той же міст, різного електроінструменту(на аліку воно в рази дешевше), нікого не цікавила ні ціна, нічого взагалі. там правда і цінник стояв по 20-30 баксів, не 3, як в моїй злощасній посилці. нп теж все тарабанить шалено швидко...
Djohny | V.I.P **
Re: Вопрос по meest-express
[Re: woga] 17 мая 2024 в 18:18
міст - слоупоки. 3.04 куплена проводка в Італії, 6 була в них на адресі, з тих пір вона з затримкою в Чехіі доіхала 01,05 аж до митниці у Львові. 11 сподобилися запитати документи (хоча вони були завантажені ще при створенні посилки 03,04) , вивантажив, з тих пір тиша. От думаю до 1,06 встигне поїхати далі чи ні?
Tool | опытный писатель **
Re: Вопрос по meest-express
[Re: woga] 18 мая 2024 в 00:54
З китайского Temu, Мист доставил за 12 дней.
С США - 8-10 дней.

Единственное что,в последний месяц, несколько посылок, отправили морем, . Хотя до этого и после, посылки с тем же содержимым, отправляют как обычно - самолётом
Djohny | V.I.P **
Re: Вопрос по meest-express
[Re: Djohny] 23 мая 2024 в 17:31
усього-то на 21 день післі доставки у Львів виставили рахунок за розмитнення... цікаво скільки воно ще їхати буде?
Bablugan | СуперСтар ***
Re: Вопрос по meest-express
[Re: Djohny] 24 мая 2024 в 20:09
На митниці перевірки якісь, все затримується трішки
Додаткова інформація
Модератор:

 doctor_b, Alfer, moderator 

0 користувачів і 5 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 172375