autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Манита71 | СуперСтар *
Re: Наши в Польше
[Re: harald67] 3 декабря 2023 в 19:48
harald67 03.12.2023 19:24 пишет:

Манита71 03.12.2023 17:31 пишет:

Якось несподівано тема потухла. Незрозуміло чому, оскільки наших в Польщі чи ненайбільше.
Зараз майже усі країни Євросоюзу подовжили статус прихистку українців до березня 2025 року. Поляки, на скільки знаю поки роздупляються. Чого чекати невідомо, хоча думаю, що найближчим часом також оголосять про продовження прихистку.
Є питання: якщо отримуєш прихисток в Польщі, чи можна вільно пересуватись Євросоюзом? Бо в Україну, наскільки знаю, можна приїхати не більш, як на 21 день на рік.




Євросоюзом без проблем, але якщо поляки дізнаються що більше 30 днів поспіль не був у Польщі то можуть скасувати статус. В Україну також було до 30 днів але навіть якщо дотримався цього терміну то дуже багатьом скасовували статус і пропонували вимагати від стражу гранічного підтвердження що ти не верблюд. Щодо продовження терміну до 25 року то це рішення Єврокомісії. Поляки лише мають його підтвердити власним актом. Але зараз у Польщі фактично немає уряду. От коли уряд створять то можуть і до цього питання повернутися.



Зрозуміло
Манита71 | СуперСтар *
Re: Наши в Польше
[Re: Yorc] 19 января 2024 в 16:44
Цікаво, а якщо Поляки таки не продовжат термін тимчасового захисту, весь мільйон українців, що там знаходиться, після 4 березня повернеться в Україну, чи розбіжиться по Європі/світу?
https://t.me/voynareal/81938
Змінено Манита71 (16:45 19/01/2024)
Maggi | опытный писатель **
Re: Наши в Польше
[Re: Yorc] 19 января 2024 в 18:47
Краков
Абрвалг | IesuiT **
Re: Наши в Польше
[Re: Манита71] 19 января 2024 в 21:34
Манита71 19.01.2024 16:44 пишет:

Цікаво, а якщо Поляки таки не продовжат термін тимчасового захисту, весь мільйон українців, що там знаходиться, після 4 березня повернеться в Україну, чи розбіжиться по Європі/світу?
https://t.me/voynareal/81938




то ж видел в новостях.

А если не продлят, то могут же украинцы которые в Польше ехать к примеру в Испанию или к немцам?


Скорее всего просто играют на нервах, хотя, Украине на этот движ думаю пофиг ( как бы грубо это не звучало. но не самая глобальная проблема для страны. даже на фоне блокировки границ).
Додаткова інформація
Модератор:

 Yorc, moderator 

0 користувачів і 18 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 176782