autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Папка | старый писатель **
ПДР
20 сентября 2016 в 15:32
Давайте помізкуємо над задачкою:
є школа; на вуличці, що прилягає до неї, поставили знак пішохідна зона; тією вуличкою завжди народ заїжджав на заднє подвір'я школи (пішко школярики заходили з іншого, парадного боку)
Запитання: чи можуть автівки продовжувати заїжджати на задній двір школи через пішохідну зону(фактично вуличку, котру зробили пішохідною зоною)?
Мої думки: все, що стосується ситуації, в ПДР описано так:
26.3. У пішохідну зону в’їзд дозволяється лише транспортним засобам, що обслуговують громадян і підприємства, які розташовані у зазначеній зоні, а також транспортним засобам, що належать громадянам, які проживають або працюють у цій зоні, чи автомобілям (мотоколяскам), позначеним розпізнавальним знаком «Інвалід», якими керують водії-інваліди. Якщо до об’єктів, розташованих на цій території, є інші під’їзди, водії повинні користуватися лише ними.
Звідти:
"дозволяється лише транспортним засобам, що обслуговують громадян, які розташовані у зазначеній зоні"

Так можна заїжджати чи ні? Логіка підказує, що ні. Правила як на мене однозначної відповіді не дають - то ж не транзитний проїзд...

P.S. Моя дитина в тій школі не вчиться. І взагалі ще в школі не вчиться))
P.P.S. То все по мотивах теоретичної суперечки
Марксим | Достоевский **
Re: ПДР
[Re: Папка] 20 сентября 2016 в 18:11
Аж трясет всего:
Чому держава не піклюється про дітей-інвалідів які не можуть пройти до школи 200 метрів, та змушує їх батьків привозити дітей під двері сотень шкіл щоденно зранку та забирати у обід?
Змінено Марксим (18:12 20/09/2016)
HC-man | V.I.P *
Re: ПДР
[Re: Папка] 20 сентября 2016 в 19:37
В ответ на:

"дозволяється лише транспортним засобам, що обслуговують громадян, які розташовані у зазначеній зоні"



Текст по-дебильному написан (c) Поэтому фразу после второй запятой вычеркиваем. Если что, мой автомобиль меня обслуживает ))
Vindsor | подсевший на форум *
Re: ПДР
[Re: Папка] 20 сентября 2016 в 19:59
Нет, не могут. Дети вполне могут 200 метров пройти пешком.
Папка | старый писатель **
Re: ПДР
[Re: Папка] 21 сентября 2016 в 09:06
Із 3 відоповідей 2-не по тему. А ще ж спеціально вказав, що я до тієї школи відношення ніякого не маю - питання повністю теоретичне.
ні, треба всунути свої гострі думки
Додаткова інформація
Модератор:

 Yorc, AVB, Hrust, Stor, moderator, BorisB 

0 користувачів і 95 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 1128