autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумКнига відгуків та пропозицій

Ще гірше стала працювати кнопка "нові повідомлення" :(

Sergu44o | Spielberg *
Ще гірше стала працювати кнопка "нові повідомлення" :(
15 февраля 2017 в 11:13
Прикріплені файли (0 завантажити)
Увечері вдома читаю-пишу на форумі. Вранці приходжу на роботу, включаю на іншому комп"ютері форум, натискаю "Активні теми" - і немає жодної стрілочки "нові повідомлення" (чи як там вона називається, на скріншоті). Через деякий час, після натискання "Активні теми", стрілочки поступово починають з"являтись.
Але увечері вдома їх знову не буде, дуже не феншуйно Не можна відразу попасти на перше непрочитане повідомлення в темі, приходиться шукати вручну.
Це лікується?

Увечері вдома читаю-пишу на форумі. Вранці приходжу на роботу, включаю на іншому комп"ютері форум, натискаю "Активні теми" - і немає жодної стрілочки "нові повідомлення" (чи як там вона називається, на скріншоті)
Sergu44o | Spielberg *
Re: Ще гірше стала працювати кнопка "нові повідомлення" :(
[Re: Sergu44o] 15 февраля 2017 в 11:18
Ну і те, що натиснувши цю кнопочку-стрілочку "нові повідомлення" або ж "перше непрочитане повідомлення" далеко не завжди попадаєш дійсно на перше непрочитане, вже писали не раз, це також не лікується?
Громозека | Достоевский ***
Re: Ще гірше стала працювати кнопка "нові повідомлення" :(
[Re: Sergu44o] 16 февраля 2017 в 08:40
А меня больше убивает когда открываешь форум, и идешь на пять минут в туалет, приходишь, а у тебя весь форум уже прочитан. И приходится все темы перебирать вручную. Вот это жесть жестяная. На велокиеве, к примеру, если я пять лет в тему не заходил, а потом резко зашел, то оно мне покажет сообщения ровно пятилетней давности. Вот это круто!
Sergu44o | Spielberg *
Re: Ще гірше стала працювати кнопка "нові повідомлення" :(
[Re: Громозека] 16 февраля 2017 в 09:36
Громозека 16.02.2017 08:40 пишет:

А меня больше убивает когда открываешь форум, и идешь на пять минут в туалет, приходишь, а у тебя весь форум уже прочитан. И приходится все темы перебирать вручную.





Ого, я такого не зустрічав
Збиваються в мене всі "нові" тільки після того, як зайдеш з іншого пристрою, з мобілки чи з іншого компа.
Sergu44o | Spielberg *
Re: Ще гірше стала працювати кнопка "нові повідомлення" :(
[Re: Громозека] 16 февраля 2017 в 11:10
Громозека 16.02.2017 08:40 пишет:

А меня больше убивает когда открываешь форум, и идешь на пять минут в туалет, приходишь, а у тебя весь форум уже прочитан. И приходится все темы перебирать вручную. Вот это жесть жестяная. На велокиеве, к примеру, если я пять лет в тему не заходил, а потом резко зашел, то оно мне покажет сообщения ровно пятилетней давности. Вот это круто!





ААААААААААААААА ти наврочив
не на п"ять хвилин відійшов, і не в туалет, але через приблизно годину всі теми стали прочитані самі по собі
Paul_T | Достоевский **
Re: Ще гірше стала працювати кнопка "нові повідомлення" :(
[Re: Sergu44o] 8 апреля 2017 в 23:15
Але ж казали, що інтервал збільшили чи не до кількох годин?!..
Autoua.netФорумКнига відгуків та пропозицій

Ще гірше стала працювати кнопка "нові повідомлення" :(

Додаткова інформація
Модератор:

 moderator 

0 користувачів і 10 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 2304