autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумСпорт

А чому ніхто Португалію не помітив

Bimerok | Достоевский ***
А чому ніхто Португалію не помітив
3 июля 2006 в 13:46
Обговорити хочеться гру "обезкровленої" Португалії.
Без Деку, - команда менш збалансована, але все рівно дуже потужна.

Прекрасно було видно підлість деяких гравців. Чееркнули за ногу, взявся на спину

Вилучення Руні. Як на мене, - справедливе. Хоча завжди є варіанти. Але шоб туди так чітко наступити, - ????? не віриться........

Ну і сам мачт. На хвилях. 5-10 хвилин атакує Англія, потім 5-10 Португалія. Досить видовищний матч був..............і мінімум довтих карток

Прикол в тому, що після заміни Паулетти Португальці номінально грали без форварда. Але там така середня лінія.............. , що і форвардів не потрібно. Сам мажористий Роналду тільки чого вартий.

П.С.: От щоб всі гравці нашої збірної були такі злі, войовничі, з прагненням досягти мети, так настроєні як Руні, - то Кубок Світу точно був би у нас.

П.С.2: Прогнозую, що Португальці візьмуть Кубок
AlMat | он самый... ** Модератор
Re: А чому ніхто Португалію не помітив
[Re: Bimerok] 4 июля 2006 в 01:00
у Португалов есть одна большая проблема - они очень недисциплинированны. Может быть Л.Ф.Сколлари их от этого отучил, но я очень в этом сомневаюсь. Любую сложность в игре они переносят очень тяжело - каждый старается потянуть одеяло на себя.

Хотя их уверенность в игре с англичанами действительно впечатляет.

ну а если по существу то сейчас любая из оставшихся 4-х команд может взять кубок. Даже если бы и Украина дошла до 1/2 то я бы так и сказал т.к. до этой стадии слабые команды априори не доползают.

Лично мой выбор - Италия.
Autoua.netФорумСпорт

А чому ніхто Португалію не помітив

Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, Alexandr, Hrust, moderator, dynamo.kiev.ua 

0 користувачів і 11 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 234