autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

CDMA связь, качество у операторов? (2/2)

Benassi | Супер писатель! *
Re: CDMA связь, качество у операторов?
[Re: bufa_2107] 24 июля 2006 в 18:32
ITC -
IgorDonetskiy | V.I.P *
Re: CDMA связь, качество у операторов?
[Re: Benassi] 26 июля 2006 в 15:12
Да весь вопрос опять же в цене этого самого интернета, у Вэлтона она просто безбашенная и делать с этим они ничего не собираются.
У СДМА терпимо. Юзаю стационарную базу Аксесстелеком Т-800 никаких ужасов с подвисаниями и прочей лабудой незамечено, да и прошили ее в СДМА-Украина за 54 грн., платеж единоразовый, по Киеву дополнительная антена не нужна и так работает вроде. Я на Подоле, юзал систему в Обухове, разницы не заметил.
||AZAZELLO|| | Достоевский **
Re: CDMA связь, качество у операторов?
[Re: IgorDonetskiy] 26 июля 2006 в 19:20
В ответ на:

Да весь вопрос опять же в цене этого самого интернета, у Вэлтона она просто безбашенная и делать с этим они ничего не собираются.
У СДМА терпимо. Юзаю стационарную базу Аксесстелеком Т-800 никаких ужасов с подвисаниями и прочей лабудой незамечено, да и прошили ее в СДМА-Украина за 54 грн., платеж единоразовый, по Киеву дополнительная антена не нужна и так работает вроде. Я на Подоле, юзал систему в Обухове, разницы не заметил.



а какая скорость инета ?
круиз | V.I.P **
Re: CDMA связь, качество у операторов?
[Re: Benassi] 28 июля 2006 в 20:03
только ITC. велтон -отстой полный.
YuriY | ;) ***
Re: CDMA связь, качество у операторов?
[Re: Sun] 29 июля 2006 в 01:24
Вот уже недолго ждать, как большой третий оператор появится.
es2 | V.I.P **
Re: CDMA связь, качество у операторов?
[Re: YuriY] 31 июля 2006 в 17:59
В ответ на:

Вот уже недолго ждать, как большой третий оператор появится.




Якщо тільки не станеться як минулого разу. 97-го (чи 98-го?) року мені пропонували там роботу сісадміном, та мене не задовольнили умови і я не пішов. В процесі інтерв'ю мені довго і нудно промивали мізки, яка це крута контора і як вони скоро круто розгорнуть мережу і який я повинен бути щасливий з того, що вони пропонують мені роботу і високу, на їхню думку, зарплатню (мені запропонували 700, хоч я запросив півтори штуки, це при тому, що на той час я вже заробляв дев'ять сотень і не був жорстко прив'язаний до офісу, тому їх пропозиція виглядала дещо неадекватно). З того часу я лише періодично звертаю увагу на закриті двері їх офісу на Подолі, а мережа і досі там Але, звичайно, я обома руками за те, щоб вони таки відкрились і розгорнули мережу, бо GSM-щики зажерлись
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

CDMA связь, качество у операторов? (2/2)

Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

1 користувачів і 69 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 4737