autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумДіти

Кореляція контролю та успішності (2/2)

NiKOLeg | старый писатель **
Re: Кореляція контролю та успішності
[Re: kirsh] 15 ноября 2017 в 13:35
kirsh 14.11.2017 13:15 пишет:



для початку потрібно визначитись з самим критерієм "успішність"
що це для вас?
проте, незважаючи на відповідь, кореляція є в любому випадку

якщо ми маємо на увазі багатство (заможність) та всі похідні (самореалізація, тощо) на рівні набагато вищому за середній - кореляція зворотня, чим більше ми дитину контролюємо, тим менше в неї шанс стати другим гейтсом... серед топ успішних людей ви рідко знайдете відмінників. причин багато, головна з них імхо наступна: навчання - шаблон (за рідким виключенням), людина, що мислить шаблонно, майже не має шансів досягти визначного успіху
однак, якщо "успішність" - достатній, середній, або трохи вище за середній рівень, то кореляція пряма, чим більше контролюємо, тим більше шанс отримати нормальні бали в школі, відповідно отримати вищу освіту в більш престижному вузі, відповідно шанс знайти кращу роботу і т.д.



Согласен.

Но. Гейтс, Цукерберг,... К какой категории относятся? Стали миллиардерами с не законченным высшим. Но, Гарвард. Да и среднее образование получали не в государственных школах...
Egor87 | старожил ***
Re: Кореляція контролю та успішності
[Re: NiKOLeg] 15 ноября 2017 в 22:25
Гейтс і Цукерберг гарні приклади, але проблема, що в житті не так часто такий патерн зустрічається, по-перше, вони навчалися в елітних школах, по-друге, вони мали яскраво виражені здібності в певній сфері, за таких умов, вимагати/контролювати від них високих балів по непрофільних звичайно це дурість, якщо вони "жгуть" напалмом в своїх напрямках. Але як цей досвід перенести на конкретну дитину, у якої скажімо середні бали по всім предметам? В звичайній школі. Думаю ніяк, єдина мораль, повна шкільна освіта необхідна, і поки немає тієї сфери, в якій дитина як риба у воді, і подобається, і виходить на голову краще за інших, то до всіх предметів треба ставитися одинаково, не мурштрувати по всім, але і не закидати, а от якщо буде яскравий вектор розвитку дитини, спорт припустимо чи певні науки, то можна вже тоді і розподіляти головні чи не головні предмети, на яких можна і пропасувати + слідкувати що там з викладачем по предметам, які для дитини в її векторі розвитку, один неадекватний викладач може відбити бажання на все життя, навіть якщо це дійсно призначення дитини, за цим слідкувати зобов'язані батьки, і у горевикладачів на жаль на лобі не написано, чи вони втомлені від життя садисти, чи ті вчителі, які дадуть потужний поштовх дитині для розвитку особистості останньої.
NiKOLeg | старый писатель **
Re: Кореляція контролю та успішності
[Re: DimonDSV] 15 ноября 2017 в 23:37
DimonDSV 12.11.2017 10:40 пишет:

Процент "двоечников" и "отличников" среди успешных людей одинаков.




Это из личных наблюдений? или есть статистика?
NiKOLeg | старый писатель **
Re: Кореляція контролю та успішності
[Re: Egor87] 16 ноября 2017 в 00:04
Egor87 13.11.2017 22:07 пишет:

В ответ на:

Не гос школа почему? Альтернатива у нас есть?



є приватні, і є онлайн/дистанційне навчання по прогресивним методикам, багато відомих людей своїх дітей там і вчать, хоча це і екзотика, але головне, що вибір є, leap of faith за батьками )



Раньше было раздолье подобным школам - бери по-больше денег за учебу и рассказуй как все выпускники поступили в ВУЗы(ну с такими финансовыми возможностями родителей и той коррупцией в ВУЗах) Какие критерии прогрессивности методик? Результаты этих прогрессивных методик? Ну кроме "ребенок с радостью ходит в школу, потому что ничего делать не надо занятия в игровой форме".

К примеру, какие варианты альтернативы физмат лицеям среди частных, онлайн\дистанционных школ?

Какие школы(частные, онлайн\дистанционные) Вы можете порекомендовать впринципе?
Autoua.netФорумДіти

Кореляція контролю та успішності (2/2)

Додаткова інформація
Модератор:

 LordAmid, doctor_b, moderator 

0 користувачів і 25 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 7130