autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

Подскажите, где можно постажероваться на фурах? (3/3)

LENS | member *
Re: Подскажите, где можно постажероваться на фурах?
[Re: chili] 28 января 2018 в 13:30
я правильно розумію щоб мати змогу піти на курсу на категорію Е потрібно мати стаж документальний наприклад категорії С?і як його можна отримати?чи можна якимось чином обійти?дякую
rulez | Достоевский ***
Re: Подскажите, где можно постажероваться на фурах?
[Re: LENS] 28 января 2018 в 18:15
LENS 28.01.2018 13:30 пишет:

я правильно розумію щоб мати змогу піти на курсу на категорію Е потрібно мати стаж документальний наприклад категорії С?і як його можна отримати?чи можна якимось чином обійти?дякую




Потрібен документально підтверджений стаж по будь-якій категорії (А - не впевнений, В/С/Д). Довідка з підприємства що особа працює водієм рік. Техпаспорт на автомобіль, в якому особа є власником або вписана як "має право керувати". Або доручення на авто.
Эмиль | СуперСтар **
Re: Подскажите, где можно постажероваться на фурах?
[Re: rulez] 3 февраля 2018 в 19:44
rulez 28.01.2018 18:15 пишет:

LENS 28.01.2018 13:30 пишет:

я правильно розумію щоб мати змогу піти на курсу на категорію Е потрібно мати стаж документальний наприклад категорії С?і як його можна отримати?чи можна якимось чином обійти?дякую




Потрібен документально підтверджений стаж по будь-якій категорії (А - не впевнений, В/С/Д). Довідка з підприємства що особа працює водієм рік. Техпаспорт на автомобіль, в якому особа є власником або вписана як "має право керувати". Або доручення на авто.




Точно. Хотя есть некоторые автошколы, которые хотят только справку с предприятия. Советую уточнить по телефону.
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

Подскажите, где можно постажероваться на фурах? (3/3)

Додаткова інформація
Модератор:

 Yorc, AVB, Hrust, Stor, moderator, BorisB 

0 користувачів і 32 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 6651