autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумКіно, книги та музика

Серіал Бюро легенд / Le Bureau des Legendes (4/4)

hollywood | Достоевский **
Re: Серіал Бюро легенд / Le Bureau des Legendes
[Re: kkk_GAZ240] 31 марта 2023 в 00:35
Прикріплені файли (0 завантажити)
Горбунов пише у ФБ, що продовжують знімати БЛ. За іронією долі там він грає кацапа фсбешника

Горбунов пише у ФБ, що продовжують знімати БЛ. За іронією долі там він грає кацапа фсбешника
jollyroger | опытный писатель ***
интересные сериалы
20 февраля 2024 в 10:05
Бюро Легенд

французский шпионский сериал. "Москва" снималась в основном в Киеве, в роли злобного фбс-шника - Горюнов.
kkk_GAZ240 | Шкодоволгный Вазотавр *
Re: интересные сериалы
[Re: jollyroger] 20 февраля 2024 в 10:11
jollyroger 20.02.2024 10:05 пишет:

Бюро Легенд

французский шпионский сериал. "Москва" снималась в основном в Киеве, в роли злобного фбс-шника - Горюнов.



Я концовку ( последних полтора сезона так и не вьехал кто за кого в итоге)
orange | СуперСтар **
Re: интересные сериалы
[Re: jollyroger] 20 февраля 2024 в 12:03
jollyroger 20.02.2024 10:05 пишет:

Бюро Легенд

французский шпионский сериал. "Москва" снималась в основном в Киеве, в роли злобного фбс-шника - Горюнов.



Шикарный сериал , один из лучших про шпионов. Все 5 сезонов как один фильм, нарезанный на серии. Обидно, что создатель сериала передал съемку последних 2 эпизодов другому, что вылилось в скомканый и немного слабый финал. Хотя как его можно было закончить по другому, не знаю.
kkk_GAZ240 | Шкодоволгный Вазотавр *
Re: интересные сериалы
[Re: orange] 20 февраля 2024 в 13:12
orange 20.02.2024 12:03 пишет:

jollyroger 20.02.2024 10:05 пишет:

Бюро Легенд

французский шпионский сериал. "Москва" снималась в основном в Киеве, в роли злобного фбс-шника - Горюнов.



Шикарный сериал , один из лучших про шпионов. Все 5 сезонов как один фильм, нарезанный на серии. Обидно, что создатель сериала передал съемку последних 2 эпизодов другому, что вылилось в скомканый и немного слабый финал. Хотя как его можно было закончить по другому, не знаю.



А вот оно че михалыч... То я и не понял финал ,сюжетная линия сломалась
egorka | продавець прохолоди **
Re: интересные сериалы
[Re: jollyroger] 20 февраля 2024 в 13:31
jollyroger 20.02.2024 10:05 пишет:

Бюро Легенд

французский шпионский сериал. "Москва" снималась в основном в Киеве, в роли злобного фбс-шника - Горюнов.


працював я на 5 сезоні, все знімали в Києві, французи все привезли з собою, техніку, реквізит , все інше додали наші кіношники
Феликс Филимонович | важничающий писатель ***
Re: интересные сериалы
[Re: egorka] 20 февраля 2024 в 16:10



працював я на 5 сезоні, все знімали в Києві, французи все привезли з собою, техніку, реквізит , все інше додали наші кіношники



Багато знайомих локацій кидаються в очі, навіть дорожні вказівники не ховали (Предславинська вулиця наприклад). "інститут булгакова" так званий - увесь КПІ, переважно 4 Менделєєвський хімічний корпус, екстер'єр та інтер'єр. А також місцевість навкруги - площа перед ДК КПІ, 7-м корпусом, вулиці поряд, Янгеля і тп.
Точка зустрічі при обміні шпигунами в "лугандонії" - недобудований Подільський мостовий перехід
egorka | продавець прохолоди **
Re: интересные сериалы
[Re: Феликс Филимонович] 20 февраля 2024 в 19:51
Феликс Филимонович 20.02.2024 16:10 пишет:




працював я на 5 сезоні, все знімали в Києві, французи все привезли з собою, техніку, реквізит , все інше додали наші кіношники



Багато знайомих локацій кидаються в очі, навіть дорожні вказівники не ховали (Предславинська вулиця наприклад). "інститут булгакова" так званий - увесь КПІ, переважно 4 Менделєєвський хімічний корпус, екстер'єр та інтер'єр. А також місцевість навкруги - площа перед ДК КПІ, 7-м корпусом, вулиці поряд, Янгеля і тп.
Точка зустрічі при обміні шпигунами в "лугандонії" - недобудований Подільський мостовий перехід


все вірно, ще був Бориспіль, термінал D
Vovius | V.I.P *
Re: интересные сериалы
[Re: egorka] 28 февраля 2024 в 07:58
а є десь із англійською чи українською звуковою доріжкою? оригінал французькою, а в кацапському перекладі принципово дивитись не хочу
Змінено Vovius (07:59 28/02/2024)
BGV | СуперСтар *
Re: интересные сериалы
[Re: Vovius] 28 февраля 2024 в 11:05
Vovius 28.02.2024 07:58 пишет:

а є десь із англійською чи українською звуковою доріжкою? оригінал французькою, а в кацапському перекладі принципово дивитись не хочу



https://uaserial.club/
ssb | Достоевский **
Re: интересные сериалы
[Re: Феликс Филимонович] 28 февраля 2024 в 13:48
Феликс Филимонович 20.02.2024 16:10 пишет:

Багато знайомих локацій кидаються в очі, навіть дорожні вказівники не ховали (Предславинська вулиця наприклад). "інститут булгакова" так званий - увесь КПІ, переважно 4 Менделєєвський хімічний корпус, екстер'єр та інтер'єр. А також місцевість навкруги - площа перед ДК КПІ, 7-м корпусом, вулиці поряд, Янгеля і тп.
Точка зустрічі при обміні шпигунами в "лугандонії" - недобудований Подільський мостовий перехід


І в якійсь серії вид з вікна був достатній щоб впізнати бізнесцентр Леонардо
Vovius | V.I.P *
Re: интересные сериалы
[Re: BGV] 28 февраля 2024 в 23:18
BGV 28.02.2024 11:05 пишет:

Vovius 28.02.2024 07:58 пишет:

а є десь із англійською чи українською звуковою доріжкою? оригінал французькою, а в кацапському перекладі принципово дивитись не хочу



https://uaserial.club/


oh nice! щиро дякую наливаю
BGV | СуперСтар *
Re: интересные сериалы
[Re: Vovius] 29 февраля 2024 в 09:07
Vovius 28.02.2024 23:18 пишет:

BGV 28.02.2024 11:05 пишет:

Vovius 28.02.2024 07:58 пишет:

а є десь із англійською чи українською звуковою доріжкою? оригінал французькою, а в кацапському перекладі принципово дивитись не хочу



https://uaserial.club/


oh nice! щиро дякую наливаю



вчора почав дивитись третій сезон,а він вже кацапською
перейшов на https://uaserials.pro/1143-byuro-legend-sezon-1.html
egorka | продавець прохолоди **
Re: Серіал Бюро легенд / Le Bureau des Legendes
[Re: VP_Son] 29 февраля 2024 в 11:33
1-4 сезон українською е на Толоці
Vovius | V.I.P *
Re: Серіал Бюро легенд / Le Bureau des Legendes
[Re: egorka] 7 апреля 2024 в 06:03
а є десь 5й сезон українською?
Autoua.netФорумКіно, книги та музика

Серіал Бюро легенд / Le Bureau des Legendes (4/4)

Додаткова інформація
Модератор:

 BorisB, moderator 

0 користувачів і 24 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 18492