autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Кріплення для кришки сидіння унітазу

Daugava | V.I.P ***
Кріплення для кришки сидіння унітазу
3 мая 2018 в 13:29
Придбав новий трон з мікроліфтом від Jika. Але щастя було недовгим, за рік зламалося одне з кріплень. Все що нагугляв - пропозиція одного Інтернет магазину а
з Харкова
але в них два різні артикули на схожі деталі, до того ж наш український виробник Soloplast, наскільки його вироби сумісні з Jika

В "Епіцентрі" повний голяк "по запчастинам", в "Новій лінії" на сайті щось схоже є, але без мікроліфту. Куди податися за подібною дрібнотою? На "Юність" ?
ids | Скандалист **
Re: Кріплення для кришки сидіння унітазу
[Re: Daugava] 3 мая 2018 в 14:25
Daugava 03.05.2018 13:29 пишет:

Придбав новий трон з мікроліфтом від Jika. Але щастя було недовгим, за рік зламалося одне з кріплень. Все що нагугляв - пропозиція одного Інтернет магазину а
з Харкова
але в них два різні артикули на схожі деталі, до того ж наш український виробник Soloplast, наскільки його вироби сумісні з Jika

В "Епіцентрі" повний голяк "по запчастинам", в "Новій лінії" на сайті щось схоже є, але без мікроліфту. Куди податися за подібною дрібнотою? На "Юність" ?



3d печать?
Daugava | V.I.P ***
Re: Кріплення для кришки сидіння унітазу
[Re: ids] 3 мая 2018 в 15:01
ids 03.05.2018 14:25 пишет:


3d печать?



О. Дякую, про такий варіант я не подумав. Навіть якщо вийде трохи дорожче, просто цікаво скористатися.
GreenMile | V.I.P ***
Re: Кріплення для кришки сидіння унітазу
[Re: Daugava] 3 мая 2018 в 21:04
Что именно в них сломалось? Если резьба, ее можно восстановить, я у себя сделал, уже два года держится.
З.Ы. У меня на даче трон "Коло", у него крышка тоже с микролифтом, можно от них поискать крепления.
Daugava | V.I.P ***
Re: Кріплення для кришки сидіння унітазу
[Re: GreenMile] 3 мая 2018 в 23:15
Зламався самий край з 4ма лопастями як у стабілізатори бомби, який встромляється до кришки, взагалі не розумію як чехи могли це місце зробити з такого матеріалу.
ids | Скандалист **
Re: Кріплення для кришки сидіння унітазу
[Re: Daugava] 3 мая 2018 в 23:43
Daugava 03.05.2018 15:01 пишет:

ids 03.05.2018 14:25 пишет:


3d печать?



О. Дякую, про такий варіант я не подумав. Навіть якщо вийде трохи дорожче, просто цікаво скористатися.


http://order.volume.ua/ - я тут делал. Загрузил модель, оплатил, через пару дней забрал.
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Кріплення для кришки сидіння унітазу

Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

7 користувачів і 159 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 1193