В циліндрах має бути забезпечена чітко визначена температура горіння суміші (це досягається співвіденошенням бензину і повітря). Звісно, що при перезбагаченій суміші машина буде їхати швидше, але питання як довго... Адже підвищена температура горіння викличе перегрів - чи справиться з ним штатна система охолодження? Крім того тиск має бути 9,9 атм. Активніше горіння викличе збільшення цього показника - витримають деталі двигуна це? Як довго? Не знаю, але чомусь поширена думка, що заводські конструктори всі матолки і нічого в своєму ділі не петрають. А там все рахують. І тюнінг двигуна - це завжди комплексне міроприємство. Крім того, якщо стандартне зубило добре настроїти - вельми шустра машинка виходить. Ну і прокладка вухата не останню роль відіграє. Скажімо, зубильний двигун не тягне при частоті обертів менше 3000. Високооборотний він. А скільки я бачив людей, які їздять на зубилі як на волзі? 4 передача включається вже при 50, тоді як навіть при 60 ще дуже рано. Так що моє глибоке ІМХО - не мордуйте ні себе, ні свою машину, не тратьте гроші на псевдотюнінги. Або самі навчіться, або толкового майстра знайдіть - настройте добре машину. І буде вам щастя!
Читав, що на 10 стоїть зубилковий двигун. Щоб вписатися в ТЗ по швидкостI, там щось намудрили з розподiльчим валом. От i виходить, що або на зубилi двигун поганий, або на 10.
дещо кращий за 8-й. Ну але це просто кращі фази газорозподілу. Це зовсім не їзда на перезбагаченій суміші. А те, що 10-й вал кращий за свого попередника - так це добре. Якби все одразу робили досконалим, не було б розвитку От встановлення 10-го валу - це буде тюнінгом. Але розточка дифузорів, встановлення більших жиклерів...
Почитай Штирлица www.team-rs.ru/stierlitz/carb.php Точить диффузоры нет смысла, если есть стандартные карбы с бОльшими диффузорами : 21073 (24/24) или 21041-...-30 (24/26).