autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

Машина из Молдавии

alyosha | читатель
Машина из Молдавии
28 сентября 2018 в 15:55
Добрый день.
Я гражданин Молдавии с временным видом на жительство в Украине.
Могу ли я купить машину в Молдавии и ездить на ней на территории Украины ?
Александр015 | читатель
Re: Машина из Молдавии
[Re: alyosha] 3 октября 2018 в 17:29
Можете 1 год
alyosha | читатель
Re: Машина из Молдавии
[Re: Александр015] 3 октября 2018 в 19:24
А имея постоянный вид на жительство в Украине я могу ездить на машине с молдавскими номерами неограниченное количество времени ?
orys | V.I.P *
Re: Машина из Молдавии
[Re: alyosha] 8 октября 2018 в 11:22
alyosha 03.10.2018 19:24 пишет:

А имея постоянный вид на жительство в Украине я могу ездить на машине с молдавскими номерами неограниченное количество времени ?




Чув, що днями була підписана Угода з ... країнами, у т.ч. Молдовою, в котрій одним з був пункт використання громадянами, зокрема, Молдови автомобілів на території України на молдавській реєстрації на термін більше ніж (встановлений законодавством). Але оскільки та Угода ще не закріплена Законом про ратифікацію то необмежену кількість часу використовувати автомобіль такий не можна.
Але також слід враховувати, що ця Угода суперечитиме Митному кодексу, бо зміни туди навряд чи вносились і вийде, як з "бляхами", Конвенція дозволяє - Закон забороняє. Аналогічно Угода дозволяє - Закон забороняє. Але оскільки у нас міжнародний договір має вищу юридичну силу то застосовуються норми міжнародного договору, але лише після його ратифікації стороною (Україною).
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

Машина из Молдавии

Додаткова інформація
Модератор:

 Yorc, AVB, Hrust, Stor, moderator, BorisB 

0 користувачів і 20 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 1444