autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Mercedes-Benz R 350 4*4, 7 мест, что скажете? (3/3)

vladd | V.I.P **
Re: Mercedes-Benz R 350 4*4, 7 мест, что скажете?
[Re: FOXter] 20 августа 2024 в 18:58
З того що пам'ятаю - це якийсь рідкісний, малорозповсюджений звір, якого й на дорогах Північної Америки не так багато. Чогось він «не пішов», не знайшов продовження.

Я б й справді долучився до тієї когорти, хто рекомендує брати щось більш ремонтопридатне для реалій зони проживання, щоб не жила машина місяцями на СТО, поки якусь деталь рідкісну шукають.
FOXter | member *****
Re: Mercedes-Benz R 350 4*4, 7 мест, что скажете?
[Re: vladd] 20 августа 2024 в 20:07
vladd 20.08.2024 18:58 пишет:

З того що пам'ятаю - це якийсь рідкісний, малорозповсюджений звір, якого й на дорогах Північної Америки не так багато. Чогось він «не пішов», не знайшов продовження.

Я б й справді долучився до тієї когорти, хто рекомендує брати щось більш ремонтопридатне для реалій зони проживання, щоб не жила машина місяцями на СТО, поки якусь деталь рідкісну шукають.



Та не таке вже рідкість. Їх на авторіа є чимало. Продавалися вони в Європі навіть краще чим в Америці.
Пишуть, що база МЛ. Двигун ом642 який багато куди ставився.
З витратними матеріалами. Проблем немає бути. Можуть бути нюанси з якимось унікальними своїми запчастинами, але це є у всіх автомобілях.

З конкурентів мені бачиться шаран. Але це і машина класом нижче за мерса.

P.S.
Блін щось мене потягнуло на некро лухарі.
juiT | подсевший на форум *
Re: Mercedes-Benz R 350 4*4, 7 мест, что скажете?
[Re: FOXter] 21 августа 2024 в 00:19
Я би для сім'ї брав щось простіше, але свіжіше.
Шукати обрив цепі якогось датчику десь за Львовом, не дуже хотілось би.
Проблема некропреміума, що воно може виносити мозок всякіит дрібницями, двигун і коробка норм, а все інше почне заміни. Тим паче продають їх саме по цій причині в більшості випадків.
Те що їх продають, це не значить, що їх купують.
AM | Супер писатель! ***
Re: Mercedes-Benz R 350 4*4, 7 мест, что скажете?
[Re: FOXter] 21 августа 2024 в 11:22
FOXter 20.08.2024 20:07 пишет:

vladd 20.08.2024 18:58 пишет:

З того що пам'ятаю - це якийсь рідкісний, малорозповсюджений звір, якого й на дорогах Північної Америки не так багато. Чогось він «не пішов», не знайшов продовження.

Я б й справді долучився до тієї когорти, хто рекомендує брати щось більш ремонтопридатне для реалій зони проживання, щоб не жила машина місяцями на СТО, поки якусь деталь рідкісну шукають.



Та не таке вже рідкість. Їх на авторіа є чимало. Продавалися вони в Європі навіть краще чим в Америці.
Пишуть, що база МЛ. Двигун ом642 який багато куди ставився.
З витратними матеріалами. Проблем немає бути. Можуть бути нюанси з якимось унікальними своїми запчастинами, але це є у всіх автомобілях.

З конкурентів мені бачиться шаран. Але це і машина класом нижче за мерса.

P.S.
Блін щось мене потягнуло на некро лухарі.



Їх на авторіа 79 на всю країну всіх оків випусків Це прям дуже небагато. Правда, там всіх мінівенів не так щоб багато.
Шаран ІМХО найкраще, що придумали в класі мінівенів - тяговитий і економний дизель, зсувні двері, ВСІ сидіння 2 і 3 ряду мають ізофікс. Але так, не преміум.
Igorchyk | Достоевский **
Re: Mercedes-Benz R 350 4*4, 7 мест, что скажете?
[Re: AM] 21 августа 2024 в 11:42
AM 21.08.2024 11:22 пишет:


Шаран ІМХО найкраще, що придумали в класі мінівенів - тяговитий і економний дизель, зсувні двері, ВСІ сидіння 2 і 3 ряду мають ізофікс. Але так, не преміум.



А Шарани зараз не випускаються вже? На мобіле.де бачу найсвіжіші 22 року.
AM | Супер писатель! ***
Re: Mercedes-Benz R 350 4*4, 7 мест, что скажете?
[Re: Igorchyk] 21 августа 2024 в 12:12
Igorchyk 21.08.2024 11:42 пишет:

AM 21.08.2024 11:22 пишет:


Шаран ІМХО найкраще, що придумали в класі мінівенів - тяговитий і економний дизель, зсувні двері, ВСІ сидіння 2 і 3 ряду мають ізофікс. Але так, не преміум.



А Шарани зараз не випускаються вже? На мобіле.де бачу найсвіжіші 22 року.



Ні. Випускали з 10 по 22 рік з мінімальними змінами. Настільки вдале авто - що наступника вирішили не презентувати
FOXter | member *****
Re: Mercedes-Benz R 350 4*4, 7 мест, что скажете?
[Re: juiT] 21 августа 2024 в 12:23
juiT 21.08.2024 00:19 пишет:

Я би для сім'ї брав щось простіше, але свіжіше.
Шукати обрив цепі якогось датчику десь за Львовом, не дуже хотілось би.
Проблема некропреміума, що воно може виносити мозок всякіит дрібницями, двигун і коробка норм, а все інше почне заміни. Тим паче продають їх саме по цій причині в більшості випадків.
Те що їх продають, це не значить, що їх купують.




Та воно не сильно і свіжіше получається туран / шаран в ту саму ціну свіжіше на 3-4 роки. Що геть не критично. Електроніки там не менше.
Igorchyk | Достоевский **
Re: Mercedes-Benz R 350 4*4, 7 мест, что скажете?
[Re: AM] 21 августа 2024 в 14:29
AM 21.08.2024 12:12 пишет:

Igorchyk 21.08.2024 11:42 пишет:

AM 21.08.2024 11:22 пишет:


Шаран ІМХО найкраще, що придумали в класі мінівенів - тяговитий і економний дизель, зсувні двері, ВСІ сидіння 2 і 3 ряду мають ізофікс. Але так, не преміум.



А Шарани зараз не випускаються вже? На мобіле.де бачу найсвіжіші 22 року.



Ні. Випускали з 10 по 22 рік з мінімальними змінами. Настільки вдале авто - що наступника вирішили не презентувати



Ясно. Touran тоді напевне можна в якійсь мірі вважати, що залишився сам віддуватися за 7-ми місні мінівени у Фольца?) Його ніби ще випускають. Але до нас офіційно не возять)
AM | Супер писатель! ***
Re: Mercedes-Benz R 350 4*4, 7 мест, что скажете?
[Re: Igorchyk] 21 августа 2024 в 15:44
Igorchyk 21.08.2024 14:29 пишет:

AM 21.08.2024 12:12 пишет:

Igorchyk 21.08.2024 11:42 пишет:


В ответ на:

...




А Шарани зараз не випускаються вже? На мобіле.де бачу найсвіжіші 22 року.



Ні. Випускали з 10 по 22 рік з мінімальними змінами. Настільки вдале авто - що наступника вирішили не презентувати



Ясно. Touran тоді напевне можна в якійсь мірі вважати, що залишився сам віддуватися за 7-ми місні мінівени у Фольца?) Його ніби ще випускають. Але до нас офіційно не возять)



Думаю, йому теж скоро прийде кінець. Навряд чи буде нове покоління.
Сітро вже здається не випускає Пікасси, Еспас перетворився на СУВ (не здивуюсь якщо за кращими традиціями франкопрому - виключно передньопривідний). Схоже, що клас європейських мікро/компакт/просто венів - вимирає.
sly_fox | опытный писатель **
Re: Mercedes-Benz R 350 4*4, 7 мест, что скажете?
[Re: Lenavo] 2 сентября 2024 в 13:04
когда-то смотрел на этот мерс. Дорестайлы страшноватые, рестайл норм. Только вот посмотрел ролики на ютуб и отказался. Слишком много фраз типа "дорого даже дя владельца старого мерседеса", когда речь идет о замене всякой даже незначительной фигни.
Stan_Marsh | приверженец ***
Re: Mercedes-Benz R 350 4*4, 7 мест, что скажете?
[Re: Lenavo] 13 сентября 2024 в 02:39
В виду расширения семьи тоже стал вопрос минивэна и случайно увидел multimac. Австокресло на 3 или 4 ребенка. Если много детей то решение будет круче в разы. 4 ребенка на заднем сиденье любого авто! Безопасней и удобней. Стоит немного денег, но зато машину менять не надо:)
Змінено Stan_Marsh (02:47 13/09/2024)
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Mercedes-Benz R 350 4*4, 7 мест, что скажете? (3/3)

Додаткова інформація
Модератор:

 AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

1 користувачів і 40 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 5065