Та казав, казав... І я малій казав, але ці підлітки такі розумні Ну мабуть все рівно обидві мають бути. Але ж ця електро важка зараза До покупки поки мене не агітують, поки плавненько намякують
Я б для домашніх занять комбік не брав би, а брав би якийсь проц, на кшталт такого https://m.jam.ua/mooer-ge200. Багато можливостей, хороша робота з імпульсами кабінетів-мікрофонів, вихід на навушники, вхід аукс, вбудована проста ритм-машина, лупер. Для занять - шикарно, і звучить непогано дуже. А от щодо інструменту, то я б купляв відразу (якщо побачити таки захоплення) якісь хороший брендовий, що не має типових проблем недорогих інструментів: не тримає стрій, невеличкі проблеми із грифом чи ладами і т.і. Наприклад https://muztorg.ua/gitari/jelektrogitara...gitara_227857/. або https://muztorg.ua/gitari/jelektrogitara...ogitara_227852/ В разі чого його і продати можна буде простіше.
Офф-топ: Не вгадав (Але їх таки реально багато) Собі місяць тому купив https://muztorg.ua/gitari/jelektrogitara/ibanez_az2204_icm_jelektrogitara_226984/. Нова серія Ibanez: запечений кленовий гриф, стальні лади, звукознімачі Seymour Duncan із різними варіантами включення, Gotoh локові кілки. Не Suhr, звичайно, але дуже пристойно. Будь який дешевий інструмент - це лотерея, зазвичай дуже багато треба доводити до ладу (але ж треба знати що і як). А ціна в $1000 - це вартість, скажімо, якогось корейського PRS, чи того ж Ibanez. Тому і запропонував звернути увагу на американський Gibson, фанатів якого, як ти сам зауважив, - безліч. В разі чого. Звісно, що можна шукати і не новий інструмент - попадаються дуже цікаві варіанти.
Офф-топ: Не вгадав (Але їх таки реально багато) Собі місяць тому купив https://muztorg.ua/gitari/jelektrogitara/ibanez_az2204_icm_jelektrogitara_226984/. Нова серія Ibanez: запечений кленовий гриф, стальні лади, звукознімачі Seymour Duncan із різними варіантами включення, Gotoh локові кілки. Не Suhr, звичайно, але дуже пристойно.
кльова, хоч і мене чомусь вивертає від вигляду варіацій на тему стратів з нерідною головою
Holloween 12.01.2020 14:08 пишет:
Будь який дешевий інструмент - це лотерея, зазвичай дуже багато треба доводити до ладу (але ж треба знати що і як). А ціна в $1000 - це вартість, скажімо, якогось корейського PRS, чи того ж Ibanez. Тому і запропонував звернути увагу на американський Gibson, фанатів якого, як ти сам зауважив, - безліч. В разі чого. Звісно, що можна шукати і не новий інструмент - попадаються дуже цікаві варіанти.
Ну, власне, я би й шукав вживаний у цій ситуації. А гібсон у мене якісь неоднозначні почуття викликає. Якось вони сильно вазамнілі загналися із цінами. Ну, таке
Holloween 11.01.2020 11:40 пишет: Я б для домашніх занять комбік не брав би, а брав би якийсь проц, на кшталт такого https://m.jam.ua/mooer-ge200. Багато можливостей, хороша робота з імпульсами кабінетів-мікрофонів, вихід на навушники, вхід аукс, вбудована проста ритм-машина, лупер. Для занять - шикарно, і звучить непогано дуже.
Щось я невторопав, як цей проц взагалі звучить, чи до нього ще й колонки потрібні?
Навушники або колонки. Самі по собі проци не видають звуків.
Але спершу радив би спробувати дитині грати в навушниках. Це зовсім інше, ніж грати в комбік. Хоча, може після того барахлового транзисторного маршала то й не так відчутно буде.
Так, щоб почути звук, процесор потрібно підключати до колонок (або навіть до музичного центру чи комп'ютерних колонок), або ж через навушники, підключені в сам проц. Щодо гри в навушниках: на сьогодні сценічний мониторинг у переважної більшості гастролюючих артистів - саме навушники (in-ear системи, як бездротові, так і дротові). Контроль в такий спосіб значно краще, ніж при використанні традиційних напідлогових сценічних моніторів. А із розвитком технологій (цифрові мікшерні пульти із великою кількістю вихідних шин) це тепер доступно і в бюджетному сегменті та не потребує багато грошей. Це, так би мовити, на перспективу - дитина вчиться грати не для того, щоб грати вдома, зазвичай виникає група, концерти і т.і. Тепер щодо гучності: можу стверджувати (виходячи із свого 25 річного досвіду в галузі), що при використанні навушників для мониторингу (як правило із комфортним SPL на барабанних перетинках в районі 85-90 дБ (А)) слух псується набагато менше (якщо при цих рівнях можна взагалі говорити про невідновні втрати) аніж на традиційній репетеційній базі із комбіками, живими барабанами і т.д.
Панове, дякую! навушники добрячі є, мої... а мала їх поцуплює та вдягає через комбік поки що до необхідності покупки не дійшли буджети озвучені трохи шокують, нє, ну, мені не шкода на гарні девайси, але подивимось, хай побринькає поки на цій