autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

Не можу переоформити авто

tarasslinko | читатель
Не можу переоформити авто
17 июня 2019 в 00:22
Доброго дня придбав на свою голову VW scirocco 1980 року по генеральному дорученню, власник ще й казав що двигун замінено на "рідний" по характеристикам. Але коли приїхав в МРЕО для переоформлення, при огляді експерт знайшов номер EZ****** і в документі, в якому були надруковані характеристики авто з бази перекреслив номер DT******) і поставив галочку біля об'єму. Модель двигуна: 026103021 модель голови: 026103373 і те і те наче 1.6л 75кс (55квт). Що я можу зробити в даній ситуації Можливо довести якось що це не переобладнання, а ремонт заміною двигуна чи ще якимсь чином?
EXXXPERT | читатель
Re: Не можу переоформити авто
[Re: tarasslinko] 26 июня 2019 в 00:59
Вітаю! За характеристиками двигуни ідентичні. Чим була мотивована відмова від переєстрації? З повагою, ЕХ
tarasslinko | читатель
Re: Не можу переоформити авто
[Re: EXXXPERT] 24 июля 2019 в 18:23
EXXXPERT 26.06.2019 00:59 пишет:

Вітаю! За характеристиками двигуни ідентичні. Чим була мотивована відмова від переєстрації? З повагою, ЕХ




Вибачаюся що довго не відписував, не було часу займатися цим питанням і забув перевірити тему, але вона досі актуальна.
Відмова була мотивована тим що "це інший тип" що очначає інший тип, чи в чому заключається відмінність я не розмую і мені пояснювать не захотіли.
Може треба вимагати якийсь офіційний документ, чому відмовляють в реєстрації, щоб з ним можна було в суд підти чи щось подібне?
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

Не можу переоформити авто

Додаткова інформація
Модератор:

 Yorc, AVB, Hrust, Stor, moderator, BorisB 

0 користувачів і 79 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 1045