autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Amateur | ExГазировщик ** Модератор
ЗЫ (+)
[Re: Amateur] 19 октября 2006 в 16:27
У меня нет ни малейшего желания ловить Игоря на поечатках, но если реально УОЗ как-то зависит от эмулятора форсунко - я хочу это знать!
NIKO | патриарх ****
Re: Система лямбда контроля
[Re: IgorDonetskiy] 19 октября 2006 в 16:40
Проехал на газу 33500км., воздухан меняю регулярно раз в 5 ткм, конденсат сливаю регулярно (конденсата сливается буквально пара капель обычно). Завожусь только на бензине и с прогревом двигателя. Фильтр в редукторе не чистил, так как о нем до недавнего времени и не подозревал.....

К стати его сложно самому почистить? А то в эти выходные просто забито все по времени чтобы подъехать на СТО?

Редуктор польский LPG кажеццца.
IgorDonetskiy | V.I.P *
Re: ЗЫ (+)
[Re: Amateur] 19 октября 2006 в 17:21
В ответ на:

Два дня эта фраза покоя не дает, посмотрел пару эмуляторов, даже достал свой ГИГовский блок и прозвонил цепи... "Убить нельзя помиловать"?





Amateur@Lancer

Разобрали НАХ Эмулятор, прозваниваем, разбираеся. Работа стала.
Iford | member ***
Re: Система лямбда контроля
[Re: Amateur] 19 октября 2006 в 17:34
Проблему з УОЗ можливо вирішити таким чином.
Колись в молодості я робив електронний октан коректор, тобто пристрій який регулював кут. Схемка з журнала "Радіо". Номер і рік не памятаю, але я її модернізував. Робив на тазік-06 на якому стояв елетронний комутатор і трамблер. Сигнал з трамблера йшов на цю коробочку (в розрив) з вихода на вхід комутатора. Стояв переключатель з дискретними цифрами від 0 до 9. При вистаці цифри "5" УОЗ був номінальний, можна було регулювати кілька градусів вперед і назад. Виключатель виводився в салон і не треба після заправки поганим бензусом крути трамблер.
Тепер я ось що подумав, в принципі це можна і зробити для ланоса, електроне регулювання УОЗ, правда я цю тему не пробивав. Іскра генериться коли кривошип проходить датчик, з датчика сигнал йде на ЕБУ, ЕБУ обробляє сигнал, а також ще з кількох датчиків (положення коленвала, температури і тд.) і дає на високовольтну катушку (іскра). Якщо в розрив після датчика поставити пристрій який дискретно на невелику величину по часу затримував проходження сигналу від датчика (міняв довжину імпульса) бо імпульс активний по задньому фронту імпульса датчика. То можливо можна було впливати на УОЗ без прошивок і тд.
Це мої думка, моливо субєктивна.
Amateur | ExГазировщик ** Модератор
Re: ЗЫ (+)
[Re: IgorDonetskiy] 19 октября 2006 в 18:02
В ответ на:


Amateur@Lancer
Разобрали НАХ Эмулятор, прозваниваем, разбираеся. Работа стала.



Боюсь, что кроме наборов сопротивлений и коммутирующих их переключателей вы там ничего не обнаружите...
MadMax | IesuiT ***
а шо там смареть ... резисторы и реле и все :)
[Re: IgorDonetskiy] 19 октября 2006 в 19:39
-
Autoua.netФорумПаливо, ПММ та двигуни

Система лямбда контроля (2/2)

Додаткова інформація
Модератор:

 annex, Amateur, moderator 

1 користувачів і 35 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 10255