autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

возврат средств за билет(концерт)

granik | СуперСтар ****
возврат средств за билет(концерт)
21 апреля 2020 в 10:24
концерт перенесли в связи с короновирусом, хочу вернуть деньги за билеты.
в положении контрамарки есть такой пункт:

6.1. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» від 12.05.1991 р., № 1023-ХІІ (зі змінами), та Інструкції з ведення квиткового господарства в театрально-видовищних підприємствах та культурно-освітніх закладах, затверджений Наказом Міністерства юстиції України від 07.07.1999 р., № 452, повернення коштів за квитки на заходи проводиться Принципалом та/або Організатором тільки у випадках скасування (відміни) заходу або зміні складу артистів, часу або місця проведення заходу.

то есть перенос четко подпадает под возврат. но они напирают на то, что концерт перенесен в связи с форс мажором и деньги за билеты они могут не возвращать. это так?

п.с. хотя была еще такая фраза, что я могу написать заявление и виде исключения, может они ее рассмотрят и вернут мне деньги. но хотелось бы знать точно...
oleg_mazda | Достоевский **
Re: возврат средств за билет(концерт)
[Re: granik] 21 апреля 2020 в 10:44
granik 21.04.2020 10:24 пишет:

концерт перенесли в связи с короновирусом, хочу вернуть деньги за билеты.
в положении контрамарки есть такой пункт:

6.1. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» від 12.05.1991 р., № 1023-ХІІ (зі змінами), та Інструкції з ведення квиткового господарства в театрально-видовищних підприємствах та культурно-освітніх закладах, затверджений Наказом Міністерства юстиції України від 07.07.1999 р., № 452, повернення коштів за квитки на заходи проводиться Принципалом та/або Організатором тільки у випадках скасування (відміни) заходу або зміні складу артистів, часу або місця проведення заходу.

то есть перенос четко подпадает под возврат. но они напирают на то, что концерт перенесен в связи с форс мажором и деньги за билеты они могут не возвращать. это так?

п.с. хотя была еще такая фраза, что я могу написать заявление и виде исключения, может они ее рассмотрят и вернут мне деньги. но хотелось бы знать точно...




Присусєдюсь.
Karabas в такій же ситуації просто дав емейл (!!) нібито організатора і сказав, що більше він нічого не робитиме. Ясна річ, що на емейли ніхто не відповідає.
Чи є у когось коза письмового запиту на повернення коштів? Будемо писати, а потім, можливо, позов до суду подавати...
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

возврат средств за билет(концерт)

Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

0 користувачів і 86 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 759