autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

стіл з полімерною смолою (епоксідкою)

oleksa | Достоевский **
стіл з полімерною смолою (епоксідкою)
24 апреля 2020 в 08:48
Розкажіть будь-ласка про сучасні полімерні смоли, що можна використовувати для виробництва новомодних столів

На кшталт



питання про смоли, якими це все робиться: що вибрати з наявного на українському ринку?

Читав про варіанти, що потребують заливання шарами по 3мм, а є ті, що можна лити по сантиметру. А що гіршого в тій, що можна лити по сантиметру? Мені не те, щоб сильно важливо, але по 3мм заливати сантиметрові рівчачкі в столешні - це ж три рази (крім питання - як їх відміряти, ті 3 мм в складному рел'єфі?)

Ще бачив в роліках, як після того, як екпоксідка (поліефрна смола) висихає - її мажуть тонким шаром густого з шпателя. Що це?

Ролік, де мажуть ацетоном знайшов. Це мабуть, поліефірна смола:


http://youtu.be/Hw7kFYxkCGQ

(з 545ї секунді, якщо форум сам не проматає)

Де мажуть з шпателя щось не знайду ніяк. Це шпаклюють лакуни, що лишились після лиття основного шару?

В класичній епоксидці не подобається її "усихання", хочу саме полімерну смолу спробувати (чи це одне й те саме?)
З іншого боку пишуть в інтернетах ось таке "Полиэфирка даёт бо́льшую усадку, чем эпоксидка, поэтому при изготовление матриц, форм, оснастки лучше использовать эпоксидку."

Що брати? Є перевірені варіанти, щоб без особливого гємору залити рівчачків в столешні? Розміри столешні 2.5 метри в довжину, "рівчачки" і "ставок" буду фрезером вибирати в щиті з ясена.
Змінено oleksa (08:49 24/04/2020)
cayenne | member *
Re: стіл з полімерною смолою (епоксідкою)
[Re: oleksa] 24 апреля 2020 в 15:00
>>Ще бачив в роліках, як після того, як екпоксідка (поліефрна смола) висихає - її мажуть тонким шаром густого з шпателя. Що це?

це масло з твердим воском
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

стіл з полімерною смолою (епоксідкою)

Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

0 користувачів і 112 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 1387