autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумТюнінг

Мотор для зубила. І фари теж. (+)

Рост | ex NetGuy ***
Мотор для зубила. І фари теж. (+)
22 октября 2006 в 12:24
Привіт.
Цікаво мені стало, який максимально потужний двигун можна віткнути в зубило без переробок, чи з мінімальними переробками? В даний момент стоїть 1300, в чудовому стані (180 ткм, на 175 мінялися кільця, пішли стандартного розміру, виробітки в циліндрах нема), але іноді хочеться, щоб було трохи більше коней.
Тюнінг даного двигуна розглядається неохоче, бо все рівно по грошах мені здається дешевше купити просто потужніший на, скажімо, 30 кобилок двигун, ніж прибавити ці конячі сили до існуючого.

І ще про фари. Останнім часом їздити по трасі просто неможливо, якщо раніше 100-ватні лампи були поодинокими, то тепер, таке враження, що вони в більшої половини автомобілів стоять, а ще додати поголовно невідрегульовані фари... Коротше кажучи, важко вночі їздити, сліпить народ скажено.
Зараз крім штатних (в них Осрам КулБлю) стоять протитуманки, без яких взагалі нічого не видно. Але протитуманки дешеві, польські. Озадачився от, чи ставити додатковий ксенон, наприклад Хелла, там є 90-мм лінзи, а фару з коректором доробити, чи поставити скажімо ті ж Хелла, але галогенові протитуманки?
Взагалі, можна було б поставити ксенон з галогеновим цоколем, якщо би знайти штатні фари на 2108 з розділеними ближнім/дальнім, але таких я не знайшов. Є різні варіанти від проспорт і т.п. але часту зустрічаю нарікання на них. Ну і ексклюзивні фари - це мінус, варто десь побити і вже гімор - де купити.
Ставити ж ксенон в стандартні штатні я не розглядаю - в Європі можуть доколупатись, та і різниця між ним і "породистим" ксеноном таки відчутна.
Nick_Nissan | Достоевский ** Модератор
Re: Мотор для зубила. І фари теж. (+)
[Re: Рост] 22 октября 2006 в 12:50
В ответ на:

І ще про фари. Останнім часом їздити по трасі просто неможливо, якщо раніше 100-ватні лампи були поодинокими, то тепер, таке враження, що вони в більшої половини автомобілів стоять, а ще додати поголовно невідрегульовані фари... Коротше кажучи, важко вночі їздити, сліпить народ скажено.




А стекло в порядке? ИМХО, поцарапанность лобовухи сильно увеличивает ослепляемость.
Sevlad | yaSergey ***
Re: Мотор для зубила. І фари теж. (+)
[Re: Рост] 22 октября 2006 в 20:57
В ответ на:


Ставити ж ксенон в стандартні штатні я не розглядаю - в Європі можуть доколупатись, та і різниця між ним і "породистим" ксеноном таки відчутна.



А чем биксенон Хелла в штатные фары не устраивает?
Autoua.netФорумТюнінг

Мотор для зубила. І фари теж. (+)

Додаткова інформація
Модератор:

 Nick_Nissan, fetus, Рубан, moderator 

0 користувачів і 32 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 2776