autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумАвтотури по Україні

Чернівці-Тернопіль. Є свіжа інформація про стан дороги?

DRB | СуперСтар **
Чернівці-Тернопіль. Є свіжа інформація про стан дороги?
15 августа 2020 в 18:50
Доброго всім дня.
Скажіть будь-ласка, хто недавно катався по М-19, як там стан покриття?
orys | V.I.P *
Re: Чернівці-Тернопіль. Є свіжа інформація про стан дороги?
[Re: DRB] 17 августа 2020 в 20:39
DRB 15.08.2020 18:50 пишет:

Доброго всім дня.
Скажіть будь-ласка, хто недавно катався по М-19, як там стан покриття?




Ну як, хвалити не буду, але покриття є, нерівне, хвилясте, переважно з латками, ямами, швидко не рекомендую їхати, Тернопільська область активно ремонтується, з-за цього на дорозі затори.

Офф: своїми словами говорити не буду, бо у сусідній гілці сказав, як є, отримав критику, що дорогами Хмельниччини запросто їздити зі швидкістю і 100 км.ч., ну нехай їздять, коли дурні гроші мають на купівлю машин та їх ремонти
AIM | приверженец ***
Re: Чернівці-Тернопіль. Є свіжа інформація про стан дороги?
[Re: orys] 17 августа 2020 в 22:26
orys 17.08.2020 20:39 пишет:


Офф: своїми словами говорити не буду, бо у сусідній гілці сказав, як є, отримав критику, що дорогами Хмельниччини запросто їздити зі швидкістю і 100 км.ч., ну нехай їздять, коли дурні гроші мають на купівлю машин та їх ремонти




звичайно можна, на окремих ділянках до 100 без проблем можна розігнатись Можливо просто ви не уважно їздите і все по ямам?)
orys | V.I.P *
Re: Чернівці-Тернопіль. Є свіжа інформація про стан дороги?
[Re: AIM] 18 августа 2020 в 08:35
Я в минулому скутерист (мав максискутер), тому ям з певних причин боюся . По друге в мене машина не відчуває ям, а лише канави , і це насторожує, бо не відчуваєш дороги. Ну і мої подорожі Україною протягом останніх 4 років це Київ - Вінниця, Житомир, Львів, Кременець, Тернопіль, лише невеличкі з‘їзди до сіл на 3 - 5 кілометрів, а там автобани.
А згаданим шляхом пішли, оскільки почитав відгук, що хтось службовою Кемрі поїхав через Нову Ушицю, швидкість 90-100 км. ч., правда рік тому .
Так от, скажу відверто, що на Чернівці з Тернополя дорога краща ніж з Кам‘янця до Бару, через Нову Ушицю, і їхати можна 90-100 тойотою секвоєю (родичі їздять), але дорога завантажена + багато фур. Але навіть у секвої відвалився на такій дорозі багажник на даху, мусили тримати його на мотузках руками, доки не доїдуть.
Dosa | энтузиаст ***
Re: Чернівці-Тернопіль. Є свіжа інформація про стан дороги?
[Re: DRB] 18 августа 2020 в 09:00
Зі сторони Тернополя в напрямку Чернівців зараз ведеться "Велике будівництво". Новий асфальт поклали до Копичинець. Далі до Заліщиків погана дорога з напливами та латками. Об'їзна Чорткова це суцільний жах, краще їхати через місто.

Після Заліщиків до Чернівців більш-менш нормальна дорога.
DRB | СуперСтар **
Re: Чернівці-Тернопіль. Є свіжа інформація про стан дороги?
[Re: DRB] 20 августа 2020 в 16:58
Дякую
igorokkk | member
Re: Чернівці-Тернопіль. Є свіжа інформація про стан дороги?
[Re: DRB] 16 сентября 2020 в 15:48
Заліщики також дорога добра,
Coronator | Супер писатель! *
Re: Чернівці-Тернопіль. Є свіжа інформація про стан дороги?
[Re: DRB] 14 октября 2020 в 12:06
Інформація про стан дороги на 21.09 - від Тернополя до с. Товсте дорога в ремонті (крім Теребовлі) в такому стані - Тернопіль- с. Ягільниця нове покриття (десь чорнове, десь вже фінішне), об'їзна Чорткова вже "автобан", від с. Ягільниця (в самому селі нове покриття з 2018 року) аж за с. Свидова зфрезероване старе покриття, далі с. Товсте нове поикриття парурічної давнини, і аж до Заліщик старе покриття з напливами та колійністю. Думаю, що на сьогодні вже аж до с. Товсте уклали новий асфальт.
Autoua.netФорумАвтотури по Україні

Чернівці-Тернопіль. Є свіжа інформація про стан дороги?

Додаткова інформація
Модератор:

 AVB, LordAmid, moderator, LOMOND, Alexandr 

0 користувачів і 16 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 5528