autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумДіти

Репетитор малой 4-й клас математика + укр мова.

Sawar | Супер писатель! **
Репетитор малой 4-й клас математика + укр мова.
25 августа 2020 в 22:32
Привет всем!
Ищется репетитор для малой по укр языку+ математике, идет в 4-й класс обычной школы.
Цель- сдать ДПА + поступить в лицей.
Сами, на жаль, не вытянем
Посоветуйте, пожалуйста, может есть у кого контакты хорошего преподавателя мл. классов.
Спасибо!
Andrey-Mil | СуперСтар **
Re: Репетитор малой 4-й клас математика + укр мова.
[Re: Sawar] 10 ноября 2021 в 14:29
а можно и мне, если есть? Математика, 4 кл, ПОХ?
Нестор | Супер писатель! **
Re: Репетитор малой 4-й клас математика + укр мова.
[Re: Andrey-Mil] 10 ноября 2021 в 15:17
своему ребенку всех репетиторов с которыми работаем уже минимум от 2 до 5 лет и продолжаем работать
находил тут https://www.googleadservices.com/pagead/...epetitors.info/
NaTaLe | СуперСтар ***
Re: Репетитор малой 4-й клас математика + укр мова.
[Re: Sawar] 18 января 2022 в 14:23
найкращій варіант, йти під ліцей в який збираєтесь вступати - і там ловити вчителя (він підготує з урахуванням вимог до вступу саме цього закладу) - питати батьків які там тусят (забирають дітей), чи пробувати "прорватися" в середину і там попитати місцевих.
harald67 | подсевший на форум **
Re: Репетитор малой 4-й клас математика + укр мова.
[Re: NaTaLe] 18 января 2022 в 15:40
NaTaLe 18.01.2022 14:23 пишет:

найкращій варіант, йти під ліцей в який збираєтесь вступати - і там ловити вчителя (він підготує з урахуванням вимог до вступу саме цього закладу) - питати батьків які там тусят (забирають дітей), чи пробувати "прорватися" в середину і там попитати місцевих.




Я батько 5-и класника який навчається у ліцеї. У мене таке враження що я щось прогавив. Який вступний конкурс у ліцей? Яке ДПА після 4-го класу? Їх же у зв'язку з епідемією ковіду скасували. Для чого готуватися? Там що іспити для 10-річок є?
У малого після закінчення 4-го класу 8 дітей пішло з класу до інших шкіл(ліцеїв) і 7 новаків прийшло. Ніхто ніяких іспитів, ДПА не здавав, по конкурсу не проходив.
NaTaLe | СуперСтар ***
Re: Репетитор малой 4-й клас математика + укр мова.
[Re: harald67] 19 января 2022 в 17:17
я не в куГсе за всіх у мене 8 класниця, і що там з ДПА буде взагалі, є 4-класниця у друзів, її в школі готують до ДПА
у нас "конкурс" - раптом що Інтелект
harald67 | подсевший на форум **
Re: Репетитор малой 4-й клас математика + укр мова.
[Re: NaTaLe] 19 января 2022 в 17:26
NaTaLe 19.01.2022 17:17 пишет:

я не в куГсе за всіх у мене 8 класниця, і що там з ДПА буде взагалі, є 4-класниця у друзів, її в школі готують до ДПА
у нас "конкурс" - раптом що Інтелект




Навіть якщо цього року ДПА для 4-икласників і відновлять (там українська мова і математика, здається колись були), то що може статися якщо дитина вже вчиться у ліцеї і отримає з ДПА негативний результат? Її що, до 5-го класу не переведуть?
Змінено harald67 (17:28 19/01/2022)
NaTaLe | СуперСтар ***
Re: Репетитор малой 4-й клас математика + укр мова.
[Re: harald67] 19 января 2022 в 17:34
harald67 19.01.2022 17:26 пишет:

NaTaLe 19.01.2022 17:17 пишет:

я не в куГсе за всіх у мене 8 класниця, і що там з ДПА буде взагалі, є 4-класниця у друзів, її в школі готують до ДПА
у нас "конкурс" - раптом що Інтелект




Навіть якщо цього року ДПА для 4-икласників і відновлять (там українська мова і математика, здається колись були), то що може статися якщо дитина вже вчиться у ліцеї і отримає з ДПА негативний результат? Її що, до 5-го класу не переведуть?




з вводом НУШ - вступ в ліцей тільки з 5го класу в загально освітній школі - просто перейде до 5-го і продовжить ненавчання
harald67 | подсевший на форум **
Re: Репетитор малой 4-й клас математика + укр мова.
[Re: NaTaLe] 20 января 2022 в 12:01
NaTaLe 19.01.2022 17:34 пишет:

harald67 19.01.2022 17:26 пишет:

NaTaLe 19.01.2022 17:17 пишет:

я не в куГсе за всіх у мене 8 класниця, і що там з ДПА буде взагалі, є 4-класниця у друзів, її в школі готують до ДПА
у нас "конкурс" - раптом що Інтелект




Навіть якщо цього року ДПА для 4-икласників і відновлять (там українська мова і математика, здається колись були), то що може статися якщо дитина вже вчиться у ліцеї і отримає з ДПА негативний результат? Її що, до 5-го класу не переведуть?




з вводом НУШ - вступ в ліцей тільки з 5го класу в загально освітній школі - просто перейде до 5-го і продовжить ненавчання




А ліцей Інтелект (це той що десь на ПОХу?) працює за програмою НУШ?
Мій малий вчиться у ліцеї з першого класу. Ніяких конкурсів чи умов для переходу до 5-го не було. Та і ДПА для чотирикласників минулого року, дякувати богові, скасували. Нікому не потрібна формальність, як на мене. У колеги донька в нашому ліцеї вчиться у 4-у класі. Кажуть що до 5-го класу переведуть усіх бажаючих.
voin29 | энтузиаст **
Re: Репетитор малой 4-й клас математика + укр мова.
[Re: harald67] 24 января 2022 в 11:13
Малий після 4го класу звичайної СШ (правда був у класі росток) здавав вступні іспити до 5го в Технічний ліцей Києва з математики та укр.мови. Основний (звісно) - математика. Конкурс був. Здавав сам. Вчитися треба.
Звісно, якщо у саме цій школі з 4го в 5й - нічого здавати не треба.
Autoua.netФорумДіти

Репетитор малой 4-й клас математика + укр мова.

Додаткова інформація
Модератор:

 LordAmid, doctor_b, moderator 

0 користувачів і 8 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 24927