Ну або в індивідуальному опалювальному пункті на даху, який обслуговує ОСБ. Взагалі гуд. Але дуууууужжжжже багато тупо качають з тих ж тец-5-6 і нема на то ніякої ради.
Ти дійсно віриш, що до "дууууууууже багатьох" кранів йде пряма труба з горячою водою з ТЕЦ?
catkoua 25.10.2020 18:50 пишет: Різниця в тому, що холодна вода і кипяток по різному реагують з трубами поки течуть тими старими совковими залізними трубами.
І що ж там за така страшна реакція, що відрізняє гарячу воду від холодної?
catkoua 25.10.2020 17:52 пишет:
так-так-так. Поки через технічні причини чи по-пяні не починають клацяти всякими байпасами хімводоочистками і ще всякою арматурою прямо в цій котельні. Централізованій. Холодна вода в квартири принаймні тече за визначенням мимо тих "умільців". А гаряча там в них і крутиться.
Нема там прямих "пєрємичєк" між контуром з ТЕС та контуром гвп, неможливо їх випадково змішати, фізично неможливо. Контакт між ними відбувається виключно через стінку труби (пластини) теплообмінника.
До теми - Київводоканал воду ні реагентними, ні фізичними методами не пом"якшує. Про пом"якшення води хвп додаванням поліфосфатів де-небудь в Україні мені теж невідомо.
А де в Києві жорстка вода? Більша частина води водоканалу з річки і невеликою мінералізацією. Але кажуть, що є і скважини у водоканалу, з яких може бути що завгодно по солям.
maksym 25.10.2020 20:06 пишет: А де в Києві жорстка вода? Більша частина води водоканалу з річки і невеликою мінералізацією. Але кажуть, що є і скважини у водоканалу, з яких може бути що завгодно по солям.
Ми ж не знаємо - з чим порівнює київську воду ТС. В середньому - київська вода дійсно не надто жорстка.