autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумПроблеми на дорогах

Червоні (USA) поворотники (+) (16/16)

robocop | СуперСтар ***
Re: Червоні (USA) поворотники (+)
[Re: Stor] 27 ноября 2020 в 14:37
Ну так вони ж не гаснуть повністю, а до постійного габариту додається ще одна блимаюча лампа (нитка)... Часом виникає нежданчик...
Daugava | V.I.P ***
Re: Червоні (USA) поворотники (+)
[Re: Amateur] 27 ноября 2020 в 15:25
Не приймав участь в обговорені, насамперед через упередженість голосовалки. В ній нема адекватних пунктів, яки б мене влаштовували.
Вважаю, рух "Червоних поворотів" нічим не кращим за евробляхерство в незалежності від власного розуміння цих сигналів на дорозі.
Але вчора у мене конкретно підгоріло від сигналів Jeep Renegade, в якого сигнал поворотника - це просто збільшення/зменшення яскравості одного квадратного габарита/стопа.
Sillent | важничающий писатель *
Re: Червоні (USA) поворотники (+)
[Re: Amateur] 27 ноября 2020 в 15:33
Нда. Вчера ехал за пассатом. У него сзади не диодные фары, а лампы. В момент включения стопов и поворота красного, я реально не увидел то, что он решил повернуть, еле еле, чуть ярче, стал стоп мигать.
Веталь | CHESTER ****
Re: Червоні (USA) поворотники (+)
[Re: robocop] 27 ноября 2020 в 15:39
robocop 27.11.2020 14:37 пишет:

Ну так вони ж не гаснуть повністю, а до постійного габариту додається ще одна блимаюча лампа (нитка)... Часом виникає нежданчик...



у меня гаснут)
cups | старый писатель *
Re: Червоні (USA) поворотники (+)
[Re: Sillent] 27 ноября 2020 в 16:24
Перестаньте завидовать успешным на битках!
В крайнем случае напишите в личку nazarperfeckij он вам работу найдет, что бы и себе смогли купить красноповоротниковый биток
А причина по которой не меняют поворотники для большинства банальна - деньги ушли на взятку (в том или ином виде) при прохождении сертификации, чтобы им позволили нарушать закон дальше)
robocop | СуперСтар ***
Re: Червоні (USA) поворотники (+)
[Re: Веталь] 27 ноября 2020 в 16:43
Тебе викреслюю...
VovkZ | V.I.P **
Re: Червоні (USA) поворотники (+)
[Re: Daugava] 27 ноября 2020 в 18:20
Daugava 27.11.2020 15:25 пишет:


Але вчора у мене конкретно підгоріло від сигналів Jeep Renegade, в якого сигнал поворотника - це просто збільшення/зменшення яскравості одного квадратного габарита/стопа.



- "та це ви просто йому завидуєте!"
Daugava | V.I.P ***
Re: Червоні (USA) поворотники (+)
[Re: VovkZ] 27 ноября 2020 в 20:49
VovkZ 27.11.2020 18:20 пишет:


- "та це ви просто йому завидуєте!"



Я в цьому році значно частіше пасажир, ніж водій, більш того в 90% випадках мене возять на таких самих американських бітках з руху "Червоних поворотів", але такої фігні як у того Ренегада на я не побажаю навіть ворогу, не те що собі.
Autoua.netФорумПроблеми на дорогах

Червоні (USA) поворотники (+) (16/16)

Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, LordAmid, Yorc, moderator, Alexandr 

1 користувачів і 28 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 11637