autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумПивна в шинку

Віскі фани - ай нід хелпу!

Hrust | Каратель ** Модератор
Віскі фани - ай нід хелпу!
23 декабря 2020 в 18:34
Преамбула:
Дружина захоплюється випичкою-кулінарією.
Весь час вивчає різні нові рецепти фіговини.
Десь недавно щось послухала, почитала подивилась і тепер маю проблему:
Суть - знайти їй для випічки віскі з шоколадним смаком, в якому шоколад має перевагу. Не за овер дохурма грошей, бо ж не внутрь, а в торт.
А я таке не знаю бо на ароматизовані чи з добавками не дивився ніколи, то не мій метод. Я по айрішам більше :-)
Спасайте панове знатоки!
SerjioMr | старый писатель **
Re: Віскі фани - ай нід хелпу!
[Re: Hrust] 23 декабря 2020 в 18:36
Чому не лікер?
Hrust | Каратель ** Модератор
Re: Віскі фани - ай нід хелпу!
[Re: SerjioMr] 23 декабря 2020 в 18:53
SerjioMr 23.12.2020 18:36 пишет:

Чому не лікер?



не знаю.
Мені дали задачу про віскі.
Daugava | V.I.P ***
Re: Віскі фани - ай нід хелпу!
[Re: Hrust] 23 декабря 2020 в 18:53
Я так думаю, що мова йде про "irish whiskey chocolate cake" думаю, там можна використати банальний Jameson і не паритися шоколадом.

Google дає кілька обговорень на Reddit, з яких найдешевший варіант наявний у нас Glenglassaugh Revival (в зеленому смайлі - 1300 грн за 0.7л)
shcherb | опытный писатель **
Re: Віскі фани - ай нід хелпу!
[Re: Daugava] 23 декабря 2020 в 21:54
не думаю що віскі взагалі може мати виражений шоколадний смак.. Звідки раптом? А тим більше, що це буде відчутно у випічці, куди його додається напевно 50 мл на кілограм інших інгредієнтів. Тому - беріть те, що довподоби особисто вам)))
Rucha | Достоевский *
Re: Віскі фани - ай нід хелпу!
[Re: shcherb] 23 декабря 2020 в 22:30
Ага, это типа как коньяк со вкусом персика. Найти наверное можно, но зачем?!
Hrust | Каратель ** Модератор
Re: Віскі фани - ай нід хелпу!
[Re: Daugava] 23 декабря 2020 в 22:43
Прикріплені файли (0 завантажити)
Ось такий був в рецепті:

Ось такий був в рецепті:
Khimik | Супер писатель! **
Re: Віскі фани - ай нід хелпу!
[Re: Hrust] 23 декабря 2020 в 23:32
Гленфідіг
Khimik | Супер писатель! **
Re: Віскі фани - ай нід хелпу!
[Re: Hrust] 23 декабря 2020 в 23:35
А нє. Тоді якийто Бейліс.
H2O | Достоевский ***
Re: Віскі фани - ай нід хелпу!
[Re: Hrust] 23 декабря 2020 в 23:38
Шо-то мне кажется, что проще взять пищевой шоколадный ароматизатор и виски какой не жалко по вкусу.
Lusha | V.I.P **
Re: Віскі фани - ай нід хелпу!
[Re: H2O] 24 декабря 2020 в 09:53
H2O 23.12.2020 23:38 пишет:

Шо-то мне кажется, что проще взять пищевой шоколадный ароматизатор и виски какой не жалко по вкусу.



тоже думал бы в этом направлении. Я как-то купил в Хорватии их напиток на рогаче, типа ликёра, правда не сильно сладкий.
В ответ на:

Другие название: плоды рожкового дерева, рогач, цареградские стручки, цератония стручковая.

Кэроб имеет характерный запах, который напоминает какао. Его можно использовать в различных количествах, при этом не меняется запах конечного продукта. Он также сокращает содержание сахара в продукте.

Порошок кэроба используется для приготовления конфет, напитков, всевозможных паст, шоколадной глазури, стабильного «шоколадного» покрытия мороженого, для приготовления всевозможных напитков, молочных и соевых коктейлей, сгущенного молока, плавленных сырков, печенья, пряников, вафель, бисквитов.

Стручки кэроба можно употреблять в сыром виде как заменитель шоколада, также могут использоваться при приготовлении пищи в качестве гарнира для говядины и свинины.



Ещё попытаться скрестить масло какао с виски/коньяком или даже самогоном.
shcherb | опытный писатель **
Re: Віскі фани - ай нід хелпу!
[Re: Hrust] 24 декабря 2020 в 10:00
В ответ на:

Ось такий був в рецепті



цікаво - почитав про цей віскі - виявляється колись настоювали його в бочках з-під какао, звідси і шоколадний аромат. Напевно досить таки унікальний продукт.
Storag | охотник **
Re: Віскі фани - ай нід хелпу!
[Re: Hrust] 24 декабря 2020 в 14:11
Hrust 23.12.2020 18:53 пишет:

SerjioMr 23.12.2020 18:36 пишет:

Чому не лікер?



не знаю.
Мені дали задачу про віскі.



На днях в якомусь магазі бачив такий коньяк. Віскі з шоколадним смаком не бачив, а вона нічого не сплутала?
Hrust | Каратель ** Модератор
Re: Віскі фани - ай нід хелпу!
[Re: Storag] 24 декабря 2020 в 14:53
Storag 24.12.2020 14:11 пишет:

На днях в якомусь магазі бачив такий коньяк. Віскі з шоколадним смаком не бачив, а вона нічого не сплутала?



Коньяк бачив.
Лікерів - неміряно.

Віскарь - задачко.
Банзай | V.I.P *
Re: Віскі фани - ай нід хелпу!
[Re: Hrust] 29 декабря 2020 в 14:55
Hrust 24.12.2020 14:53 пишет:


Віскарь - задачко.


Вот у человека проблемы.))) Выбирайте.
Но учтите - не бывает чистого виски с очень ярко выраженным шоколадным вкусом. В основном это напитки на основе виски. А у виски будет шоколадный привкус. Купите жене обычный Jameson. Пусть попробует и оценит. Может подойдет.
orys | V.I.P *
Re: Віскі фани - ай нід хелпу!
[Re: Hrust] 29 декабря 2020 в 15:27
Hrust 23.12.2020 18:34 пишет:

Преамбула:
Дружина захоплюється випичкою-кулінарією.
Весь час вивчає різні нові рецепти фіговини.
Десь недавно щось послухала, почитала подивилась і тепер маю проблему:
Суть - знайти їй для випічки віскі з шоколадним смаком, в якому шоколад має перевагу. Не за овер дохурма грошей, бо ж не внутрь, а в торт.
А я таке не знаю бо на ароматизовані чи з добавками не дивився ніколи, то не мій метод. Я по айрішам більше :-)
Спасайте панове знатоки!




Мої дівчата також захоплюються кулінарією і зупинилися на bacardi oakheart. Віскарі, як на мене, дають присмак алкоголю в тортах, капкейках, краще вже коньяк. Хіба що вони добавляли black velvet, той, що карамельний. А в різдвяні штолени бакарді на ура зайшов. На 25 грудня спекли, а вже жодного не залишилося
H2O | Достоевский ***
Re: Віскі фани - ай нід хелпу!
[Re: Банзай] 29 декабря 2020 в 22:26
Банзай 29.12.2020 14:55 пишет:

Hrust 24.12.2020 14:53 пишет:


Віскарь - задачко.


Вот у человека проблемы.))) Выбирайте.
Но учтите - не бывает чистого виски с очень ярко выраженным шоколадным вкусом. В основном это напитки на основе виски. А у виски будет шоколадный привкус. Купите жене обычный Jameson. Пусть попробует и оценит. Может подойдет.




Ну так речь шла о виски / напитке на базе виски со вкусом шоколада, а не о баллантайнзе, прости Господи.
Autoua.netФорумПивна в шинку

Віскі фани - ай нід хелпу!

Додаткова інформація
Модератор:

 moderator, Sergu44o, Hrust 

0 користувачів і 17 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 5268