autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Defas | V.I.P **
диво жінка 2
18 февраля 2021 в 14:47
так, фанати ДС, я не можу роздуплитись після перегляду фільма, якщо дії фільма відбуваються в 84тому році, і тоді ж вона навчилась літати, якого художника вона жодного разу не літала в попередніх фільмах? Навіть коли степовий вовк навалював їм вона не літала, хоча це реально могло би баланс змістити? Де логіка у сценаристів ДС?
Traveler | Дядя Сь **
Re: диво жінка 2
[Re: Defas] 18 февраля 2021 в 14:50
Ти шукаєш хоч якусь логіку у фільмах за коміксами?
Инженегр | подсевший на форум **
Re: диво жінка 2
[Re: Defas] 18 февраля 2021 в 18:55
Единственное что прикололо в этом фильме - даже не атмосфера 80-х, а картинка, обработаная так, будто фильм действительно снимался на плёнку 80-х
А так - на раз посмотреть.
Хотя кинокритики нахваливают игру Педро Паскаля (до Мандалорца я и не знал, кто это такой).
keen | СуперСтар **
Re: диво жінка 2
[Re: Инженегр] 18 февраля 2021 в 18:59
Инженегр 18.02.2021 18:55 пишет:


Хотя кинокритики нахваливают игру Педро Паскаля (до Мандалорца я и не знал, кто это такой).



он в Наркос очень неплохо сыграл, я бы даже сказал отлично.
Kyro2 | Супер писатель! *
Re: диво жінка 2
[Re: Defas] 9 марта 2021 в 11:10
Фильм отстойный. Даже по меркам DC кина. Первый тоже был не фонтан но этот хуже во всем.
catkoua | Достоевский **
Re: диво жінка 2
[Re: Defas] 9 марта 2021 в 12:58
Нє, чьо.. Нармас кінішка. Перша половина. А друга половина це треш содом і гоморія.
Таке враження DC настільки офігіла від прориву Марвел що ледве аж тепер роздуплилась і вирішила в пику діснею схрестити жабу з гадюкою.
Defas | V.I.P **
Re: диво жінка 2
[Re: catkoua] 9 марта 2021 в 14:12
catkoua 09.03.2021 12:58 пишет:

Нє, чьо.. Нармас кінішка. Перша половина. А друга половина це треш содом і гоморія.
Таке враження DC настільки офігіла від прориву Марвел що ледве аж тепер роздуплилась і вирішила в пику діснею схрестити жабу з гадюкою.




а мені навпаки перша половина не зайшла, а друга - дуже нічого так. Але в цілому, навіть Гадот не витягує фільм на рівень марвел.
Змінено Defas (14:13 09/03/2021)
Kyro2 | Супер писатель! *
Re: диво жінка 2
[Re: catkoua] 9 марта 2021 в 17:16
catkoua 09.03.2021 12:58 пишет:

Нє, чьо.. Нармас кінішка. Перша половина. А друга половина це треш содом і гоморія.
Таке враження DC настільки офігіла від прориву Марвел що ледве аж тепер роздуплилась і вирішила в пику діснею схрестити жабу з гадюкою.



Там ходят некие шовинистические слухи о том кто на самом деле снял 1е кино, потому что 2е точно сняла Дженкинс.
Додаткова інформація
Модератор:

 BorisB, moderator 

0 користувачів і 19 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 6099