autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумПроблеми на дорогах

Нетвереза водійка збила на тротуарі підлітка у Вінниці

Ivrad | патриарх ***
Нетвереза водійка збила на тротуарі підлітка у Вінниці
28 мая 2021 в 16:21
У Вінниці медики рятують життя 13-річного Андрія, якого просто на тротуарі збила п'яна водійка. Рівень алкоголю в її крові перевищував норму в 16 разів. Нині винуватиця ДТП під вартою. А за життя хлопця борються лікарі.
Ivrad | патриарх ***
Re: Нетвереза водійка збила на тротуарі підлітка у Вінниці
[Re: Ivrad] 28 мая 2021 в 16:23
У Вінниці жінка на підпитку за кермом позашляховика збила 13-річного хлопчика, який ішов по тротуару до школи. Постраждала дитина потрапила в реанімацію в дуже важкому стані. Винуватицю ДТП затримали, але суд відпустив її із СІЗО під заставу. Після скоєння наїзду на школяра у 43-річної водійки кросовера Haval перевірили рівень вмісту алкоголю в крові. Виявилося, що він у 16 разів перевищував норму.

Під час судового засідання щодо обрання запобіжного заходу було вирішено дозволити Наталії Дзись вийти з ізолятора під 181 тисячу застави. Її сім'я внесла суму, і жінку відпустили.

На слуханні також з'ясувалося: винуватиця аварії перебуває на обліку в диспансері в нарколога, оскільки хворіє на алкоголізм.
Ivrad | патриарх ***
Re: Нетвереза водійка збила на тротуарі підлітка у Вінниці
[Re: Ivrad] 28 мая 2021 в 16:24
Про алкоголізм це правда, чи журналісти не так зрозуміли?!
Ivrad | патриарх ***
Re: Нетвереза водійка збила на тротуарі підлітка у Вінниці
[Re: Ivrad] 28 мая 2021 в 16:31
Засідання було відкритим, під час слухання водійка Наталя Дзісь, яка стала винуватицею трагічної аварії, сказала, що перебуває на обліку в диспансері, оскільки хворіє на алкоголізм.

"Одне пояснення: я приймаю ліки, і мені потрібно до психіатра. Крім того, що я на обліку в диспансері, у мене розвивається уже інша хвороба", – розповідає підозрювана Наталія Дзісь.
Autoua.netФорумПроблеми на дорогах

Нетвереза водійка збила на тротуарі підлітка у Вінниці

Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, LordAmid, Yorc, moderator, Alexandr 

0 користувачів і 34 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 1283