autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумВело

Выбор вело для не разбирающегося в них (4/4)

WarFox | СуперСтар ****
Re: Выбор вело для не разбирающегося в них
[Re: zumnuj] 20 июля 2022 в 19:32
zumnuj 20.07.2022 19:21 пишет:

Ще скажіть щось за цей велосипед .
З них мабуть і вибиратиму.



оба макеты вылосипедов, кроссер чуть лучше имхо. но я за бу в таком бюджете.
zumnuj | старый писатель *
Re: Выбор вело для не разбирающегося в них
[Re: WarFox] 20 июля 2022 в 19:38
WarFox 20.07.2022 19:32 пишет:

zumnuj 20.07.2022 19:21 пишет:

Ще скажіть щось за цей велосипед .
З них мабуть і вибиратиму.



оба макеты вылосипедов, кроссер чуть лучше имхо. но я за бу в таком бюджете.



"Макети" це ви маєте наувазі "жалкоє подобіє"?)))) Чи я щось неправильно зрозумів?
WarFox | СуперСтар ****
Re: Выбор вело для не разбирающегося в них
[Re: zumnuj] 20 июля 2022 в 21:19
zumnuj 20.07.2022 19:38 пишет:

WarFox 20.07.2022 19:32 пишет:

zumnuj 20.07.2022 19:21 пишет:

Ще скажіть щось за цей велосипед .
З них мабуть і вибиратиму.



оба макеты вылосипедов, кроссер чуть лучше имхо. но я за бу в таком бюджете.



"Макети" це ви маєте наувазі "жалкоє подобіє"?)))) Чи я щось неправильно зрозумів?



именно, никто тебе не скажет сколько оно прослужит (бывает что хороший китаец сделал хорошо) но чаще оно не настраивается, скрипит болтается(пусть не сразу но быстро), раскручивается.
Разве что в село за пивом ездить брать и не иметь претензий к велу.
Змінено WarFox (21:21 20/07/2022)
Sergiy Gren | старый писатель **
Re: Выбор вело для не разбирающегося в них
[Re: harald67] 21 июля 2022 в 16:04
harald67 18.07.2022 14:21 пишет:

[
Про перемикачі - я не знаю усіх цих термінлоогічних тонкощів, але з власного досвіду




А що саме складає той досвід ?
Тому ще що каже тібор - то базові речі, котрі відомі навіть аматорам.


Може тоді не варто щось радити іншим, - коли ви не орієнтуєтесь в усіх тих тонкощах, бо інші можуть подумати що ви і правду маєте глибокі знання і досвід на основі якошо вже доцільно давати поради ?
harald67 | подсевший на форум **
Re: Выбор вело для не разбирающегося в них
[Re: Sergiy Gren] 21 июля 2022 в 17:33
Sergiy Gren 21.07.2022 16:04 пишет:

harald67 18.07.2022 14:21 пишет:

[
Про перемикачі - я не знаю усіх цих термінлоогічних тонкощів, але з власного досвіду




А що саме складає той досвід ?
Тому ще що каже тібор - то базові речі, котрі відомі навіть аматорам.


Може тоді не варто щось радити іншим, - коли ви не орієнтуєтесь в усіх тих тонкощах, бо інші можуть подумати що ви і правду маєте глибокі знання і досвід на основі якошо вже доцільно давати поради ?




Я не досконало знаю термінологію і те, що гумова рукоятка на рулі зветься "штріпс" зовсім необов'язково знати для того, щоб на власному багаторічному досвіді впевнитися наскільки менш зручні перемикачі передач у вигляді гумової шайби на рулі порівняно із перемикачами у вигляді двох важельків (один важіль перемикає на одну передачу вгору, а другий на одну передачу вниз). І зовсім необов'язково знати якими термінами усе це зветься в "узком кругу ограниченных людей"
А сипати термінами, розводити пальці на руках і розповідати що дорогі перемикачі SRAM кращі за дешеві моделі перемикачів Shimano - оце точно не несе жодної користі для людини, яка шукає новий велосипед у бюджеті 10 тис.грн.
Змінено harald67 (17:35 21/07/2022)
Tibor | Достоевский **
Re: Выбор вело для не разбирающегося в них
[Re: harald67] 21 июля 2022 в 19:00
harald67 21.07.2022 17:33 пишет:


Я не досконало знаю термінологію і те, що гумова рукоятка на рулі зветься "штріпс" зовсім необов'язково знати для того, щоб на власному багаторічному досвіді впевнитися наскільки менш зручні перемикачі передач у вигляді гумової шайби на рулі порівняно із перемикачами у вигляді двох важельків



Грипшифты используются и на топовых велах. Потому что переключать на несколько звезд и под нагрузкой там удобнее и быстрее.
В ответ на:

(один важіль перемикає на одну передачу вгору, а другий на одну передачу вниз). І зовсім необов'язково знати якими термінами усе це зветься в "узком кругу ограниченных людей"



Тут еще важно понимать с какой стороны обе рукоятки. На Сраме с одной стороны, что весьма практично зимой - можно катать в варежках.

В ответ на:

А сипати термінами



Че реально засыпало базовыми терминами?

В ответ на:

, розводити пальці на руках і розповідати що дорогі перемикачі SRAM кращі за дешеві моделі перемикачів Shimano - оце точно не несе жодної користі для людини




Для начала следовало изучить матчасть, чтобы не засыпало терминами. Оба производителя идентичны по цене компонент идентичного уровня (X3/Alivio). Но. В Сраме исторически делали прямой подвод троса, что позволяло даже уваленной в хлам перекидке невысокого уровня работать как часы. В то время как загаженный изогнутый тросс, при коэффициенте хода 2:1 (у Срама 1:1) ну очень может подбешивать даже на новых перекидках среднего уровня Шимано.

В ответ на:

, яка шукає новий велосипед у бюджеті 10 тис.грн.



Поэтому я советовал в первом посте просмотр барахолок. Я тут уже покупал на заказ два вела в бюджете до ~13 тыс (до 10К крон) на XTR и X0 и с гидрами уровня Elixir, Juicy 7. Оба нулячие, только возрастные. Старый топовый вел понадежнее нового хлама, это факт.

Но можно катать и на таком забавном выносе чтобы удобно. Кстати, впервые вижу
Тремор | Супер писатель! **
Re: Выбор вело для не разбирающегося в них
[Re: zumnuj] 21 июля 2022 в 22:14
Я в травні при дуже схожих параметрах 190/82 взяв за 10 000 грн. ARDIS Blaze MTB 29"
Але зараз він 13 500
Проїхав вже близько 1000 км. по сільським дорогам. Наче все нормально.
Майже все з вимог є (перекидка правда Shimano Tourney), відчуваю що зараз в мене полетить, але мені подобається.
Змінено Тремор (22:15 21/07/2022)
Disnake | Достоевский *
Re: Выбор вело для не разбирающегося в них
[Re: Тремор] 23 июля 2022 в 21:03
Тремор 21.07.2022 22:14 пишет:

Я в травні при дуже схожих параметрах 190/82 взяв за 10 000 грн. ARDIS Blaze MTB 29"
Але зараз він 13 500
Проїхав вже близько 1000 км. по сільським дорогам. Наче все нормально.
Майже все з вимог є (перекидка правда Shimano Tourney), відчуваю що зараз в мене полетить, але мені подобається.




повірте людині яка поїздила на гіанті а зараз їздить на "новому" ардісі - тут як раз зовсім ні як з машинами - тут як раз краще брати старий "прєміум" ніж новий шлак це дається взнаки на вибігу, на легкості, на працездатності елементів та і багато на чому
LoveLas | Супер писатель! *
Re: Выбор вело для не разбирающегося в них
[Re: Disnake] 23 июля 2022 в 21:44
Disnake 23.07.2022 21:03 пишет:

Тремор 21.07.2022 22:14 пишет:

Я в травні при дуже схожих параметрах 190/82 взяв за 10 000 грн. ARDIS Blaze MTB 29"
Але зараз він 13 500
Проїхав вже близько 1000 км. по сільським дорогам. Наче все нормально.
Майже все з вимог є (перекидка правда Shimano Tourney), відчуваю що зараз в мене полетить, але мені подобається.




повірте людині яка поїздила на гіанті а зараз їздить на "новому" ардісі - тут як раз зовсім ні як з машинами - тут як раз краще брати старий "прєміум" ніж новий шлак це дається взнаки на вибігу, на легкості, на працездатності елементів та і багато на чому




Я в 2005 коли приїхав до Києва,купив простий Ardis.За місяць полетіли педалі🤦♂.Не пам’ятаю що було з ним далі,але з вело я зав‘язав надовго.
Минулого літа мені безкоштовно дістався Ardis Titan 29,хз але мені подобається на ньому іздити,тим більше зараз живу за Києвом,майже кожного ранку кайфую по 10 км по найближчим селам).
Я не хвалю велік,я в них зовсім орієнтуюсь,але ardis мене здивував.
The blind sniper | опытный писатель *
Re: Выбор вело для не разбирающегося в них
[Re: harald67] 24 июля 2022 в 00:15
10000 вполне нормально, для отличного бу вела. Можно даже дешевле найти. Но искать и смотреть надо с понимающим человеком. Но не с тем, кто не знает, что стальные рамы современные на дорогих велах стоят. И врядли они в этот бюджет даже бу попадут.
WarFox | СуперСтар ****
Re: Выбор вело для не разбирающегося в них
[Re: LoveLas] 24 июля 2022 в 13:06
LoveLas 23.07.2022 21:44 пишет:


Я в 2005 коли приїхав до Києва,купив простий Ardis.За місяць полетіли педалі🤦♂.Не пам’ятаю що було з ним далі,але з вело я зав‘язав надовго.
Минулого літа мені безкоштовно дістався Ardis Titan 29,хз але мені подобається на ньому іздити,тим більше зараз живу за Києвом,майже кожного ранку кайфую по 10 км по найближчим селам).
Я не хвалю велік,я в них зовсім орієнтуюсь,але ardis мене здивував.



Тоже когда то купил ардис новый жене (незнал зайдет ей или нет), после того как после 200км начал сыпаться купил простой Гари фишер, и вот за 14лет я в него не лазил от слова совсем, только цепь мажу как шелестеть начинает, пробег за это время у него конечно 2000+- км)
SARS | Супер писатель! **
Re: Выбор вело для не разбирающегося в них
[Re: WarFox] 24 июля 2022 в 18:27
Прикріплені файли (0 завантажити)
WarFox 24.07.2022 13:06 пишет:


Тоже когда то купил ардис новый жене (незнал зайдет ей или нет), после того как после 200км начал сыпаться купил простой Гари фишер, и вот за 14лет я в него не лазил от слова совсем, только цепь мажу как шелестеть начинает, пробег за это время у него конечно 2000+- км)




Я такого же возраста Centurion Backfire M6 Disk 2007 за полторы штуки купил на сэйле. Кстати вот адекватный отзыв на подобный но помладше. До сих пор катаю практически в стоке, и не вижу причин менять на что-либо.
В очередной раз выручил, когда после шухера были планы в бункере засесть

Я такого же возраста  Centurion Backfire M6 Disk 2007 за полторы штуки купил на сэйле. Кстати  вот адекватный отзыв на подобный но помладше
harald67 | подсевший на форум **
Re: Выбор вело для не разбирающегося в них
[Re: Tibor] 25 июля 2022 в 10:48
Tibor 21.07.2022 19:00 пишет:

Старый топовый вел понадежнее нового хлама, это факт.

Но можно катать и на таком забавном выносе чтобы удобно. Кстати, впервые вижу




От бачиш, навіть знавця велів можна здивувати звичайним девайсом із інтернет вєломагазину.
Щодо надійности - мабуть ти правий - старий топ краще за новий бюджетний, але є багато нюансів.
Знайти старий топ, не укатаний в мотлох і не ламаний/зварений, не так вже і просто. І я не знаю який ринок б/в велосипедів у Чехії, зате надивився на магазини б/у велів у Західній Україні, поки 2 місяці там жив. Там цей бізнес на потік поставлений - у містечку з 15+ тис. населення лише на центральній вулиці 4 магазини б/в велів. Кажуть що майже усе крадене. Можливо, але дивлячись на 90% представленого там надбюджетного старого мотлоху виникає питання - хто ж таке буде красти та ще й через кордон везти?
А те що не бюджетне то якісь "франкенштейни" зібрані з кількох велів або взагалі зі звалища окремо кожна деталь - усі від різних велів. Знайти щось путяще практично не можливо. Самі продавці із Західної України кажуть що цього сезону пішов новий вид шахрайства - у отих б/в велів, що завозять з ЄС, перефарбовують рами і якийсь нонейм видають за поважний бренд. Так що і тут може трапитися засідка.
Tibor | Достоевский **
Re: Выбор вело для не разбирающегося в них
[Re: harald67] 25 июля 2022 в 11:15
harald67 25.07.2022 10:48 пишет:


Знайти старий топ, не укатаний в мотлох і не ламаний/зварений, не так вже і просто. І я не знаю який ринок б/в велосипедів у Чехії, зате надивився на магазини б/у велів у Західній Україні, поки 2 місяці там жив. Там цей бізнес на потік поставлений - у містечку з 15+ тис. населення лише на центральній вулиці 4 магазини б/в велів.



Понимаю твою фобию и почуму склоняешь к новым.

Еще в 2010 я общался с закарпатцем - проблема была. Он говорил что там ВСЕ ворованное.
Что воруют - можно увидеть в европейских городах. На улицах пристегнут чаще хлам, чем что-то стоящее.

Но

Топовые велы, которые хранятся во дворах, например, Цюриха, на рынок скорее всего не попадают вообще.

Тогда не было все настолько плохо на рынке БУ в Киеве. Попадались хорошие велы, и много, так что фик его знает. Надо покупать с рук. Вел не такая сложная техника как авто, где может быть много скрытых дефектов - сгнившие сальники, задиры, поведенные лонжероны, поэтому я больше за БУ. Но кота в мешке брать бы не хотел.
Змінено Tibor (11:29 25/07/2022)
harald67 | подсевший на форум **
Re: Выбор вело для не разбирающегося в них
[Re: Tibor] 25 июля 2022 в 13:09
Tibor 25.07.2022 11:15 пишет:



Топовые велы, которые хранятся во дворах, например, Цюриха, на рынок скорее всего не попадают вообще.






Потрапляють.
Тільки продаються через спеціалізовані сайти.
Мені знайомий який років 20 тому загітував нас із дружиною придбати велосипеди і кататися (ненадовго нас вистачило, а потім син народився...), який є фанатом велосипедного руху і досі, показував такі сайти, де продавалися велосипеди б/в, у тому числі із кевларовими рамами та колесам і т.п. Назв не буду наводити щоб не сприяти злочинній діяльності, да і чи існує ще таке під цими ж назвами - хз.
Autoua.netФорумВело

Выбор вело для не разбирающегося в них (4/4)

Додаткова інформація
Модератор:

 moderator 

0 користувачів і 3 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 40688