autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумCitroen форум

Сітроен C4 B7. Питання по штатній сирені

Basset | важничающий писатель ***
Сітроен C4 B7. Питання по штатній сирені
13 сентября 2021 в 14:17
Підкажіть, будь ласка, по штатній сирені Сітроен C4 B7.
Відбувається самовільне спрацьовування штатної сирени. Якщо подивитися логи сигналізації Діагбоксом - «помилка зв'язку з сиреною».
Намагався через Діагбокс відключити на певний час сирену. Але там знайшов тільки можливість відключення повністю сигналізації. І навіть після її відключення це не вплинуло на проблеми з сиреною (навіть при відключеній сигналізації сирена періодично сама безпричинно спрацьовує).
Думаю, проблема може бути у потраплянні води (дощ, мийка) у сирену.
Підкажіть, будь ласка, де саме розташована сирена та наскільки важко її зняти для діагностики?
По картинкам від виробника — розташування у районі бачка охолоджуючої рідини, але на малюнку вказано досить приблизно.
Змінено Basset (14:17 13/09/2021)
AL® | аццкая сотона **
Re: Сітроен C4 B7. Питання по штатній сирені
[Re: Basset] 13 сентября 2021 в 16:08
Basset 13.09.2021 14:17 пишет:

Підкажіть, будь ласка, по штатній сирені Сітроен C4 B7.
Відбувається самовільне спрацьовування штатної сирени. Якщо подивитися логи сигналізації Діагбоксом - «помилка зв'язку з сиреною».
Намагався через Діагбокс відключити на певний час сирену. Але там знайшов тільки можливість відключення повністю сигналізації. І навіть після її відключення це не вплинуло на проблеми з сиреною (навіть при відключеній сигналізації сирена періодично сама безпричинно спрацьовує).
Думаю, проблема може бути у потраплянні води (дощ, мийка) у сирену.
Підкажіть, будь ласка, де саме розташована сирена та наскільки важко її зняти для діагностики?
По картинкам від виробника — розташування у районі бачка охолоджуючої рідини, але на малюнку вказано досить приблизно.


не знаю как сирена, а штатный клаксон совсем с другой стороны, над левым колесом, доступ через арку
pandry2007 | СуперСтар **
Re: Сітроен C4 B7. Питання по штатній сирені
[Re: Basset] 13 сентября 2021 в 19:38
Может быть в районе бачка, но под подкрылком.
Autoua.netФорумCitroen форум

Сітроен C4 B7. Питання по штатній сирені

Додаткова інформація
Модератор:

 moderator 

0 користувачів і 4 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 15292