autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумНаші за кордоном

Спеціальна програма Канади для українців (17/17)

CRX | Супер писатель! ***
Re: Спеціальна програма Канади для українців
[Re: batal] 12 сентября 2024 в 13:35
batal 12.09.2024 13:25 пишет:


В них купа країн поруч, з яких народ може і вже іздить працювати у них. З досвіду життя в Хорватії - це досить популярна тема, коли хорвати працюють в Німечині, деякі живуть по графіку 5/2

А тепер питання, чим "людський ресурс" з України краще?



Схоже, що їм не вистачає цього ресурсу.
Минулого року в Німеччині не змогли закрити біля 600 тисяч. вакансій різного роду працівників. Зараз в них трохи кризова ситуація, то кількість вакансій певно буде меншою Але німці давали прогнози, що на наступні роки дефіцит працівників в них буде лише рости.
NID | Достоевский **
Re: Спеціальна програма Канади для українців
[Re: batal] 12 сентября 2024 в 13:49
batal 12.09.2024 13:25 пишет:

В ответ на:

Німеччина зацікавлена в людському ресурсі. Якщо 45+ вже так собі «приз», то як мінімум в дітях. Думаю щось вигадають. Але неодмінно пункт про роботу буде найважливішим.




В них купа країн поруч, з яких народ може і вже іздить працювати у них. З досвіду життя в Хорватії - це досить популярна тема, коли хорвати працюють в Німечині, деякі живуть по графіку 5/2

А тепер питання, чим "людський ресурс" з України краще?




Банально тим, що той ресурс вже не хоче працювати за їжу, бо за останні пару років ціни на все в супермаркетах виросли до німецьких, і бажаючих їхати "копати лопатою" за мінімалку вже не так і багато.
Nofate | V.I.P **
Re: Спеціальна програма Канади для українців
[Re: CRX] 12 сентября 2024 в 13:55
CRX 12.09.2024 13:35 пишет:


Схоже, що їм не вистачає цього ресурсу.
Минулого року в Німеччині не змогли закрити біля 600 тисяч. вакансій різного роду працівників. Зараз в них трохи кризова ситуація, то кількість вакансій певно буде меншою Але німці давали прогнози, що на наступні роки дефіцит працівників в них буде лише рости.



Там треба уважно дивитися до тих вакансій, бо іх "незакритість" може вказувати на їх відверту НЕПРИВАБЛИВІСТЬ для працівників (в першу чергу - неадекватно низький рівень оплати праці в порівнянні із вартістю життя там, де відкрито вакансію).
Що сталося із непривабливими вакансіями в Данії (оці всі прибирання, миття посуду і т.п.) - українці обвалили попитом на такі місця і так маленькі зарплати до мізерних, на які ніякі робітники із східних країн ЄС не зможуть тут вижити - але оскільки українцям додатково перепадають субсидії на житло, садочки тощо - українці так-сяк можуть протягнути і на мізерних зарплатах. В суспільстві консенсус склався такий: "так, ми розуміємо, що такий формат роботи не може забезпечити життя працівника, і що вся ця схема крутиться виключно за рахунок витрат бюджету - АЛЕ ті витрати в кінці-кінців приходять до кишені місцевого бізнесу та й українські переселенці не тиняються без діла, тож хай так поки й буде".
Як тільки захист закінчиться - всі ці робочі місця миттєво звільняться і потраплять до списку "незакритих вакансій".
batal | V.I.P *
Re: Спеціальна програма Канади для українців
[Re: NID] 12 сентября 2024 в 17:01
В ответ на:

Банально тим, що той ресурс вже не хоче працювати за їжу, бо за останні пару років ціни на все в супермаркетах виросли до німецьких, і бажаючих їхати "копати лопатою" за мінімалку вже не так і багато.




Ну тоді це просто прекрасний план. Набрати купу українців, платити їм з бюджету і хай "працюють" за їжу яку принесли з собою. Витраті роботодавців такі самі, але є нюанс - тепер більша частина проходить через лапи чиновників та політиків + додаткові важелі впливу, так як хтось ціми мільйонами біженців "керує".

По ходу вигодонабувачи - біженці та група чиновників, але чи витягне економіка Німечини ще це, я не знаю

Ну і банально, перспектива зайняти найнижчі шабелі в суспільстві - така собі перспектива. Принаймні тут немає чого обговорювати
batal | V.I.P *
Re: Спеціальна програма Канади для українців
[Re: CRX] 12 сентября 2024 в 17:02
В ответ на:

Зараз в них трохи кризова ситуація, то кількість вакансій певно буде меншою Але німці давали прогнози, що на наступні роки дефіцит працівників в них буде лише рости.




І поруч новини, що хочуть закривати авто заводи

Я думаю, то різні вакансії
Vovius | V.I.P *
Re: Спеціальна програма Канади для українців
[Re: NID] 12 сентября 2024 в 19:39
NID 12.09.2024 11:08 пишет:

Я тебе почув, але ти не спростував і не пояснив жодного факапу.
Я в Канаді був, але вже давненько і не довго, тому мабуть не зміг скласти правильне уявлення, хоча таке враження, що всюди все плюсмінус одинаково.
В ЄС, як правило, ти з моменту подачі документів на легалізацію, і до їх розгляду - легально перебуваєш і попередньому статусі. Думаю і у Канаді так, але по факту з тих куаетчиків, хто лишився після екскурсії на ніагару , на PR податись спромоглись одиниці, тому і продовжили ще на 3 роки.
Потім можут продовжити ще на 3, чи видати відразу громадянство тим хто таки зміг, вони заслужили.

З приводу сєпарів і колаборантів, мені навіть колись ютуб відос підкинув з каналу якоїсь кобили з укр паспортом с растова, яка зганяла в канаду і страдала, як там всьо плоха.


я пояснив, що я не вважаю це факапом, хоч раніше і вважав. результат головне - це залучення людського ресурсу, він є. все інше - це способи та інструменти його досягнення.
стосовно "одиниць" - звідки в тебе такі дані що одиниці? 3+3=6 років досвіду в Канаді - це солідна прибавка по балам на програму Canadian Experience Class, тягнеш мову до хоча б 6.5, і вуаля, балів має вистачити. порахуй на калькуляторі на сайті CRA, якщо потрібен пруф. плюс, всі мої знайомі яких я тільки знаю подали на PR батьків/сестер/тощо, це вже суттєво більше ніж "одиниці".
||AZAZELLO|| | Достоевский **
Re: Спеціальна програма Канади для українців
[Re: nope] 18 сентября 2024 в 12:28
В ответ на:

Так нікого переводить не будуть. Всі саменькі будуть займатися.



как минимум в двух странах (Испания и Болгария) шансов получить ВНЖ вместо временной защиты практически нет. В Болгарии айтишниникам еще можно синюю карту, но только если есть болгарский работодатель и то с геморром.
В Испании всем украинцам просто заворачивают доки и говорят "оформляйтесь на временную защиту". Началось в 2023 году, в 22 еще получалось другие типы визы оформить.
nope | ***
Re: Спеціальна програма Канади для українців
[Re: ||AZAZELLO||] 18 сентября 2024 в 14:46
||AZAZELLO|| 18.09.2024 12:28 пишет:

В ответ на:

Так нікого переводить не будуть. Всі саменькі будуть займатися.



как минимум в двух странах (Испания и Болгария) шансов получить ВНЖ вместо временной защиты практически нет. В Болгарии айтишниникам еще можно синюю карту, но только если есть болгарский работодатель и то с геморром.
В Испании всем украинцам просто заворачивают доки и говорят "оформляйтесь на временную защиту". Началось в 2023 году, в 22 еще получалось другие типы визы оформить.




Тут питання більше у переході на інші типи віз з власне тимчасового захисту
Autoua.netФорумНаші за кордоном

Спеціальна програма Канади для українців (17/17)

Додаткова інформація
Модератор:

 Yorc, moderator 

0 користувачів і 2 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 59795