autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Абрвалг | IesuiT **
Re: Військові облігації
[Re: -Виталя-] 27 февраля 2024 в 09:28
ваще нечему. это я так, поинтересовался, для поднятия общего уровня образованности.
-Виталя- | Достоевский **
Re: Військові облігації
[Re: Абрвалг] 27 февраля 2024 в 10:02
Абрвалг 27.02.2024 09:28 пишет:

ваще нечему. это я так, поинтересовался, для поднятия общего уровня образованности.




а взагалі-то могли б зробити офіційною гаваню по відбілюванню.
все що пройло через овгз - вважається чесними грошима.
єдине зробити мінімум рік тримати без продажу.
Абрвалг | IesuiT **
Re: Військові облігації
[Re: -Виталя-] 27 февраля 2024 в 10:22
-Виталя- 27.02.2024 10:02 пишет:

Абрвалг 27.02.2024 09:28 пишет:

ваще нечему. это я так, поинтересовался, для поднятия общего уровня образованности.




а взагалі-то могли б зробити офіційною гаваню по відбілюванню.
все що пройло через овгз - вважається чесними грошима.
єдине зробити мінімум рік тримати без продажу.




логика в этом есть. но посмотри на этих "шмыгалей" им не до этого. но это тема другого раздела.
Кинжальный прострел | IesuiT **
Re: Військові облігації
[Re: Абрвалг] 27 февраля 2024 в 12:18
Абрвалг 26.02.2024 18:14 пишет:

-Виталя- 26.02.2024 11:33 пишет:

Кинжальный прострел 24.02.2024 04:15 пишет:

Я сильно сомневаюсь, что покупку военных облигаций кто-то заблокирует.




купівлю ні, а от коли гроші повернуться - то можуть.

знов таки, повторюся, якщо є якись офдохід (особливо якщо на сім'ю) то взагалі не проблема. я і дружини виписку додавав - задовільняло.




т.е. сначала купи за свои деньги, а потом когда захочешь их получить обратно, то еще есть шанс доказывать, что б задовільняло и разблокировали?
прикольная штука. надо брать.



Деньги, с которых ты не уплатил налоги, не твои, а наши.
Вредный Хряк | V.I.P ***
Re: Військові облігації
[Re: Кинжальный прострел] 27 февраля 2024 в 14:53
Кинжальный прострел 13.02.2024 22:35 пишет:


На е-підтримку.




маю нехороший досвід із карткою є-підтримка.
в квітні 22-го спробував з неї оплатити квартплату, як результат -- отримав блокування рахунків за "підозрілу операцію" . прийшлося поміж тривог через сім дебільних "блокпостів" їхати 15км у найближче дивом працююче відділення показувати їм обличчя і паспорт, ніякого іншого рішення вони запропонувати не змогли. приватбанк. дебіли, *ля(с)
Кинжальный прострел | IesuiT **
Re: Військові облігації
[Re: Вредный Хряк] 27 февраля 2024 в 17:48
Вредный Хряк 27.02.2024 14:53 пишет:

Кинжальный прострел 13.02.2024 22:35 пишет:


На е-підтримку.




маю нехороший досвід із карткою є-підтримка.
в квітні 22-го спробував з неї оплатити квартплату, як результат -- отримав блокування рахунків за "підозрілу операцію" . прийшлося поміж тривог через сім дебільних "блокпостів" їхати 15км у найближче дивом працююче відділення показувати їм обличчя і паспорт, ніякого іншого рішення вони запропонувати не змогли. приватбанк. дебіли, *ля(с)



У меня є-підтримка в монобанке и нет никаких проблем. Я и платил с нее и перекидывал на другие карты
netm@n | опытный писатель **
Re: Військові облігації
[Re: Кинжальный прострел] 4 марта 2024 в 22:06
Кинжальный прострел 24.02.2024 04:15 пишет:

Я сильно сомневаюсь, что покупку военных облигаций кто-то заблокирует.



На військові навіть не спитають про походження коштів. Тобто це законний спосіб випрати ліві кошти.
На відміну від звичайних облігацій, де обов'язково треба показувати походження коштів. У випадку ОВГЗ моніториться вхід, на виході це білі кошти.

Лишається нюанс з заведенням готівки на свій рахунок
Змінено netm@n (22:28 04/03/2024)
izon | V.I.P ****
Re: Військові облігації
[Re: -Виталя-] 4 марта 2024 в 23:27
при покупке ЦБ не забываем - налоги + военный сбор + комиссия ТЦБ.

Реально это будет больше 20% с дохода по операции с ЦБ. И выход даже не в ноль, а в минус.

Плюс, по итогам года налоговая может запросить копии договоров и платежек по оплате налогов.

Сейчас высоколиквидных наших ЦБ нет. В свои времена по инвестсертификатах открытых инвестфондах я делал от 50 до 100% годовых.)))
Maniachello | Супер писатель! *
Re: Військові облігації
[Re: izon] 5 марта 2024 в 12:04
izon 04.03.2024 23:27 пишет:

В свои времена по инвестсертификатах открытых инвестфондах я делал от 50 до 100% годовых.)))



Это когда такое было?
А то я так смотрю, фондовый рынок Украины как рухнул в 2008 году, так и встать не может до сих пор

Змінено Maniachello (12:09 05/03/2024)
Михей | Супер писатель! **
Re: Військові облігації
[Re: netm@n] 6 марта 2024 в 00:26
netm@n 04.03.2024 22:06 пишет:

Кинжальный прострел 24.02.2024 04:15 пишет:

Я сильно сомневаюсь, что покупку военных облигаций кто-то заблокирует.



На військові навіть не спитають про походження коштів. Тобто це законний спосіб випрати ліві кошти.

Лишається нюанс з заведенням готівки на свій рахунок





Во первых это не совсем так.Не спросят при покупке военных овгз непосредственно на ПЕРВИЧНОМ рынке(аукционе минфина).Всё остальное уже вторичка со всеми вытекающими стандартными процедурами.То что тут сейчас обсуждают это вторичка.Ну и завести более менее крупную сумму для покупки на счёт, как правильно было замечено это отдельная ещё та не тривиальная задача(со всеми опять же стандартными процедурами).Сказать что я вот тут бросил полмиллиона на счёт для покупки военных овгз на первичке, не прокатит.


Ну и во вторых.Что значит отмыть деньги?Получите деньги от погашенных овгз например на полмиллиона и что это даст?

Когда вы их принесёте в другой банк возникнут все те же вопросы . Показать что я их получил от овгз, для пояснения опять же не прокатит.А на овгз где взял?

У нас у банков такие приколы бывают как например: снял депозит потом через месяц принес ему же, на ту же сумму, а они требуют на нее источник дохода.Так я ж эти деньги у вас же и снял уже не аргумент.
Змінено Михей (00:52 06/03/2024)
Михей | Супер писатель! **
Re: Військові облігації
[Re: Кинжальный прострел] 6 марта 2024 в 00:48
Кинжальный прострел 24.02.2024 04:15 пишет:

Я сильно сомневаюсь, что покупку военных облигаций кто-то заблокирует.




Несем налом 401 тысячу и смотрим результат .Это что б наверняка.А так и на сумме намного меньшей с большой вероятностью сработает.

Если с налом заморачиваться не хочется, то можно несколькими р2р переводами.Там тоже до четырехсот тысяч вряд-ли дойдет прежде чем заблокируют.Если каким то чудом на данном этапе не заблокировали то при покупке облигаций на сумму больше 400 тыс. брокер опять же потребует подтверждение источника прихода.

В обоих случаях до покупки облигаций с большой вероятностью даже не дойдет.

На каких законодательных актах основываются сомнения?Этого не может быть потому что я в этом сильно сомневаюсь?
netm@n | опытный писатель **
Re: Військові облігації
[Re: Михей] 6 марта 2024 в 16:15
Михей 06.03.2024 00:26 пишет:


У нас у банков такие приколы бывают как например: снял депозит потом через месяц принес ему же, на ту же сумму, а они требуют на нее источник дохода.Так я ж эти деньги у вас же и снял уже не аргумент.



Це не вигадана історія?

Бо зазвичай у якості підтвердження коштів приймають ті самі виписки про виплату депозита. Банк же податковий агент, який сплатив податок з цих коштів. Тут та сама історія, кошти перевіряються до того як потрапили на депо, після нього вони чисті.
Михей | Супер писатель! **
Re: Військові облігації
[Re: netm@n] 7 марта 2024 в 00:27
netm@n 06.03.2024 16:15 пишет:

Михей 06.03.2024 00:26 пишет:


У нас у банков такие приколы бывают как например: снял депозит потом через месяц принес ему же, на ту же сумму, а они требуют на нее источник дохода.Так я ж эти деньги у вас же и снял уже не аргумент.



Це не вигадана історія?

Бо зазвичай у якості підтвердження коштів приймають ті самі виписки про виплату депозита. Банк же податковий агент, який сплатив податок з цих коштів. Тут та сама історія, кошти перевіряються до того як потрапили на депо, після нього вони чисті.




Конкретно это сенс банк.

Вы не путайте проценты и тело депозита.На проценты да.Если вы принесли на депозит миллион и к нему пачку выписок что это начислинные проценты то думаю пройдет.Хотя опять же тут у разных банков разный срок за который они принимают, а некоторые ещё и часть вычитают типа вы потратили их .

А если вы принесли миллион и дали выписку что сняли их со счета в другом банке то это с вероятность очень большой не пройдет.У сенса даже если снял со счета у него и через время вернул ему же не катит

За последний год многое поменялось.
Змінено Михей (00:33 07/03/2024)
KosWel | энтузиаст **
Re: Військові облігації
[Re: -Виталя-] 7 марта 2024 в 01:09
Десь півроку тому проходив фінансовий моніторинг (джерела походження коштів), разом з співробітниками банків надавали документи по декілька разів мабуть загально на протязі кількох тижнів.

Паралельно для цікавості проходив в універсалбанку (монобанк по народному) - вийшло швидше, і підтримка не так тупила (Приватбанківські - це треш, три спеціалісти в одній кімнаті разом з керівником відділення мають різну інформацію, так само як і кожен дзвінок на гарячу лінію - це окрема історія. Склалось враження скільки людей - стільки думок).
Але іноді навіть приватбанк (мусив закрити питання саме у них) вже все навіть робить правильно, але завертає вже Національний Банк - то вчора документ прийняли, а сьогодні інший співробітник не побачив підпис на скані (замазано йому, нечітко видно) і документ canceled, то суми цифр не збігаються на чотири гривні і треба додаткові підтвердження і документи.

Проблема- це стіна між клієнт-банк і між банк-НацБанк. Спочатку умовно приватовський так сказати внутрішній моніторинг ти проходиш, вони надають інформацію НацБанку, ті завертають з якимось уточненням, і це все відбувається далеко не за одну годину і навіть не в один день, і все онлайн, тож співробітники банку також сидять кліпають очима на коментарі НацБанку і думають "шо ж ти від мене ще хочеш?"


З документів, які вдало проходять моніторинг - заробітня плата, можна податковими нарахуваннями (брав за 10 років, але рахували здається чи 3 чи 5), депозитні договори + виписка нарахувань і закриттів депозитних рахунків (за 3 роки), декларація ФОП, договір позики (якщо умовно вам не вистачає для підтвердження суми, то друг закриє питання) + виписка джерел надходження коштів друга (з ким договір, це може бути його фоп декларація), по найближчим родичам - достатньо від руки записки (пишеться в банку
з ідентифікацією особистості) про передачу коштів, так само потрібно джерело походження коштів у родича.
Hammer | Властелин 12ти Вольт ***
Re: Військові облігації
[Re: KosWel] 7 марта 2024 в 12:50
KosWel 07.03.2024 01:09 пишет:

... договір позики (якщо умовно вам не вистачає для підтвердження суми, то друг закриє питання) + виписка джерел надходження коштів друга (з ким договір, це може бути його фоп декларація), по найближчим родичам - достатньо від руки записки (пишеться в банку
з ідентифікацією особистості) про передачу коштів, так само потрібно джерело походження коштів у родича.




а шо если друг/родич - иностранец, катит такое?
Михей | Супер писатель! **
Re: Військові облігації
[Re: Hammer] 8 марта 2024 в 23:19
Hammer 07.03.2024 12:50 пишет:

KosWel 07.03.2024 01:09 пишет:

... договір позики (якщо умовно вам не вистачає для підтвердження суми, то друг закриє питання) + виписка джерел надходження коштів друга (з ким договір, це може бути його фоп декларація), по найближчим родичам - достатньо від руки записки (пишеться в банку
з ідентифікацією особистості) про передачу коштів, так само потрібно джерело походження коштів у родича.




а шо если друг/родич - иностранец, катит такое?





Теоретично так.На практиці це буде дуже проблематично.Іноземець же свій документ про доходи надасть, а наши в ньому дупля не відбивають.І почнеться.

У нас банки, якщо реально, із підтверджуючих документів нормально приймають тільки ОК 5/7 всі інші вже проблеми.Навіть якщо квартиру продав і показав і то тупорилі питання можуть виникнути.Теоретично так, вони там багато що декларують що приймають.
Змінено Михей (23:22 08/03/2024)
UT4UEP | пользователь **
Re: Військові облігації
[Re: Кинжальный прострел] 28 мая 2024 в 16:47
Кинжальный прострел 22.11.2023 20:01 пишет:

Весь свой небольшой доход в гривне вкладываю в облигации со сроком погашения 15.01.25. Процент хороший, а сколько съест девальвация посмотрим.



ну что? с текущим курсом профит еще есть?
DKTigra | V.I.P **
Re: Військові облігації
[Re: Михей] 28 мая 2024 в 22:10
Михей 08.03.2024 23:19 пишет:

Теоретично так.На практиці це буде дуже проблематично.Іноземець же свій документ про доходи надасть, а наши в ньому дупля не відбивають.І почнеться.



Та нічого не почнеться. Нотаріальний переклад + можливо апостиль (за апостиль не пам'ятаю бо давно було) з польскої - вистачало й банкам й державним органам. Трохи часу й коштів
Autoua.netФорумБесіди про бізнес

Військові облігації (4/4)

Додаткова інформація
Модератор:

 Рубан, moderator 

0 користувачів і 24 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 14007