autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
lopa | опытный писатель *
Turbosto
11 июня 2022 в 15:48
ТурбоСТО, м. Київ, вул. Ільєнка, 48 В. Із плюсів - гарна реклама з кольоровими картинками, приємний менеджер на телефоні, який озвучує солодкі ціни та неймовірні перспективи. Із мінусів - все інше, що по факту маємо на виході, а саме: 7 годин очікування замість трьох обіцяних, 8 тис з хвостиком за роботу по чеку замість обіцяних 4-5, і, на десерт, крадіжка видаленого ката. Як пояснив директор, персонал щось напутав та, мабуть, викинув кат з мого авто на смітник. Але, наразі, просив не переживати та обіцяв при нагоді "замутити" у когось із клієнтів кат при заміні та передати його мені. У результаті до кидалова на вартості робіт получив бонусом кидок ще на 3-5 тис грн. за б/у каталізатор, плюс нерви, час, спалений бензин. Мій висновок - Турбо СТО - ШАРАГА, злодії, брехуни і разводіли.
Змінено lopa (15:53 11/06/2022)
smitoner | старый писатель ***
Re: Turbosto
[Re: lopa] 12 июня 2022 в 09:04
тобко кат тупо вирізали і с3,14здили чи хоч були роботи по вихлопу?
lopa | опытный писатель *
Re: Turbosto
[Re: smitoner] 12 июня 2022 в 15:08
Роботи по вихлопу зроблені
Змінено lopa (15:12 12/06/2022)
lopa | опытный писатель *
Re: Turbosto
[Re: lopa] 6 сентября 2022 в 07:21
lopa 12.06.2022 15:08 пишет:

Роботи по вихлопу зроблені


. Із запізненням, бо закрутився. Через деякий час вискочив чек, робота двигуна відчутно некоректна, ELM показав помилку роботи каталізатора. На сто знову намагалися перепрошити, але через тиждень знову чек. На іншому сто перепровірили та підтвердили підозри, що перепрошивку не зроблено. Після довгих суперечок, витраченого часу та нервів гроші повернули. Переробив у інших хлопців за пару годин та рази у два дешевше.
alexkit | СуперСтар *
Re: Turbosto
[Re: lopa] 21 июня 2024 в 16:59
Поддержу, записался на ремонт рейки, приехал, а мастер говорит приезжайте в другой день, менеджер типа много машин записал, по тел обманули по бюджету ремонта, а главное гарантия за доплату))) как будто я сам ее ремонтировать буду))
Додаткова інформація
Модератор:

 Рубан, moderator 

0 користувачів і 10 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 5369