autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

golf 5 1.4 tsi caxa замінюючи ГРМ зламали двигун на СТО

poputu | читатель
golf 5 1.4 tsi caxa замінюючи ГРМ зламали двигун на СТО
20 июня 2022 в 22:33
Доброго дня. Нещодавно придбав авто, гольф 5, перед покупкою машину перевірили, все справно, окрім помилки на панелі датчика ГРМ, але двигун прекрасно працював, машина спокійно набирала 160 км на годину на тесті легко, заводилась добре, все працювало. Щоб позбутися помилки звернувся в сервісний центр в Ужгороді, де запропонували замінити ціпок ГРМ та фазорегулятор, я погодився, варто нагадати, що двигун ще не демострував ніяких проблем з цими деталями. Після заміни сервіс наполягав на перевірці двигуна, бо по документах ціпок розтянувся швидше, ніж мав, я погодився, бо це сто мені рекомендували, але вже напрягся, далі краще! Після ремонту попросив товариша забрати авто і воно стало через 700 метрів від сто, хоча вони його "перевірили" і проблем з двигуном не має ніяких. Через два тижні вони мені повідомили, що мітки ГРМ були виставлені не вірно і клапана з направляючими погнуті, клапана під заміну, направляючі під ремонт, що там з іншим не відомо, зрозуміло, що цей цирк заропонували оплатити мені, бо ГРМ на поганих мітках встиг розтягнутися, а клапани витримали тютелька в тютельку після їх роботи і це лише прикре співпадіння, як і їх неможливість це помітити на СТО, спеціально перевіряючи двигун. Тут для мене питання, що до них потрапило авто в справності і вони поставили запізне запалювання, і поршня все погнули мені зрозуміло. Питання в мене як мені оцінити шкоду, чи двигун втратив свої характеристики і як оформляти їх косяки документально?
poputu | читатель
Re: golf 5 1.4 tsi caxa замінюючи ГРМ зламали двигун на СТО
[Re: poputu] 22 июня 2022 в 07:50
Доповнення: двигун на перевірці дав білий дим. Ці майстри почали розповідати про турбіну, і це так совпало. Починаю вимагати заміну двигуна за їх рахунок.
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

golf 5 1.4 tsi caxa замінюючи ГРМ зламали двигун на СТО

Додаткова інформація
Модератор:

 Yorc, AVB, Hrust, Stor, moderator, BorisB 

0 користувачів і 40 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 1001