autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумДіти

Що діти читають?

Drunkard | **
Що діти читають?
30 июня 2022 в 17:20
Комради, а що наразі дитині підсовувать читать, щоб не тупа жвачка для мізків, а виховання розумного-доброго-вічного заради? Відомі з власного дитинства "тореадори з васюківки", "діти капітана гранта" і таке інше - чудово, але в сучасному світі якось вже неактуально, дитині дещо нуднувато, і я його розумію. Що сучасного є на кшалт?
harald67 | подсевший на форум **
Re: Що діти читають?
[Re: Drunkard] 30 июня 2022 в 17:28
Drunkard 30.06.2022 17:20 пишет:

Комради, а що наразі дитині підсовувать читать, щоб не тупа жвачка для мізків, а виховання розумного-доброго-вічного заради? Відомі з власного дитинства "тореадори з васюківки", "діти капітана гранта" і таке інше - чудово, але в сучасному світі якось вже неактуально, дитині дещо нуднувато, і я його розумію. Що сучасного є на кшалт?




А вік який дитини?
Моєму 11, останнього року читав Гаррі поттера, Котів вояків (там десь 20 книжок), Агату містері (приблизно стількі ж), якісь книжки А.Ліндгрен (тільки не про Пеппі), Мій братик - мумія (теж цикл).
DKTigra | V.I.P **
Re: Що діти читають?
[Re: harald67] 30 июня 2022 в 18:58
В нашого десь у 9-10 років, якщо не плутаю, добре йшла серія "Кіт да Вінчі" (але я її чесно кажучи не зрозумів). Десь у 12 років - Керол Донер "Таємниці анатомії" та Поль де Крюі "Мисливці на мікробів". Гарі Поттера десь книжок 5 за пару років перечитав.

Починав Дарела читати, але чомусь не пішло.
Gosh1 | Супер писатель! *
Re: Що діти читають?
[Re: Drunkard] 3 июля 2022 в 09:54
"Різдвозавр" Тома Флетчера. Під Різдво.
Chmln | V.I.P **
Re: Що діти читають?
[Re: Drunkard] 3 июля 2022 в 20:50
примушуємо читати, те, що на літо, перед 5 класом задали - Том Сойєр, Аліса в крані див, Сетон-Томпсон...


так читати взагалі не хоче, самостійно читав серію оповідань про Майнкрафт
Тремор | Супер писатель! **
Re: Що діти читають?
[Re: Chmln] 4 июля 2022 в 11:01
Ще б знайти де купити українські електронні версії для дітей що зараз за кордоном...
harald67 | подсевший на форум **
Re: Що діти читають?
[Re: Тремор] 4 июля 2022 в 11:03
Тремор 04.07.2022 11:01 пишет:

Ще б знайти де купити українські електронні версії для дітей що зараз за кордоном...



Там же, де і паперові книжки. На тих самих сайтах.
Drunkard | **
Re: Що діти читають?
[Re: Тремор] 4 июля 2022 в 15:42
Тремор 04.07.2022 11:01 пишет:

Ще б знайти де купити українські електронні версії для дітей що зараз за кордоном...



Тю, на банальному yakaboo хоча б.
Тремор | Супер писатель! **
Re: Що діти читають?
[Re: Drunkard] 4 июля 2022 в 17:27
Дякую!!!
Autoua.netФорумДіти

Що діти читають?

Додаткова інформація
Модератор:

 LordAmid, doctor_b, moderator 

0 користувачів і 35 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 5383