autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумБесіди про бізнес

Що зараз з ЄСВ для ФОП?

Рост | ex NetGuy ***
Що зараз з ЄСВ для ФОП?
17 июля 2022 в 18:05
Донька з дітьми виїхала в Європу ще на початку весни. Вона ФОП на 3-й.
Діяльність заморозила, податку, відповідно, нема.
А що з ЄСВ? Приймали, що з березня і до кінця військового стану ЄСВ можна не платити. За березень вона і не платила. А як зараз, а то я щось протирічиве чув?

І, я так розумію, що якщо скористатися правом не платити ЄСВ, то санкцій не буде, але і в стаж воно не піде? Хоча все рівно мінімалка, а що там буде через 20 років взагалі загадувати глупо.
sly_fox | опытный писатель **
Re: Що зараз з ЄСВ для ФОП?
[Re: Рост] 17 июля 2022 в 22:28
уже ходил докУмент о необходимости доказывать, что не было возможности платить (не было доходов). Хотя возможно, то про единый налог было.
В любом случае, лично я в эти игры не играю. Как платил, так и плачу налоги
Рост | ex NetGuy ***
Re: Що зараз з ЄСВ для ФОП?
[Re: sly_fox] 17 июля 2022 в 23:07
sly_fox 17.07.2022 22:28 пишет:

уже ходил докУмент о необходимости доказывать, что не было возможности платить (не было доходов). Хотя возможно, то про единый налог было.
В любом случае, лично я в эти игры не играю. Как платил, так и плачу налоги



Сам я теж плачу, в будь-якому випадку гроші країні треба, і дохід у мене на разі є.
Але в малої дійсно діяльність зупинилась, доходу нуль, от і виникло питання.
Chmln | V.I.P **
Re: Що зараз з ЄСВ для ФОП?
[Re: Рост] 17 июля 2022 в 23:08
ЄСВ можна не платити, але й страховий стаж не йде, відповідно.
Вредный Хряк | V.I.P ***
Re: Що зараз з ЄСВ для ФОП?
[Re: Chmln] 17 июля 2022 в 23:17
а підкажіть будь ласка який графік подачі декларації по єсв? і чи вона взагалі існує в природі. я єсв заплатив, але бачу що воно висить в розрахунках з бюджетом як переплата. 3 група 5 процентів без найманих працівників.
H2O | Достоевский ***
Re: Що зараз з ЄСВ для ФОП?
[Re: Вредный Хряк] 17 июля 2022 в 23:32
За підсумками року спишеться після подання об’єднаної декларації.
Змінено H2O (23:34 17/07/2022)
nickka | продавець овочів **
Re: Що зараз з ЄСВ для ФОП?
[Re: H2O] 17 июля 2022 в 23:34
Щось минулий рік застряг щодо списання.
H2O | Достоевский ***
Re: Що зараз з ЄСВ для ФОП?
[Re: nickka] 17 июля 2022 в 23:36
У мене списалося.
Рост | ex NetGuy ***
Re: Що зараз з ЄСВ для ФОП?
[Re: Вредный Хряк] 17 июля 2022 в 23:40
Вредный Хряк 17.07.2022 23:17 пишет:

а підкажіть будь ласка який графік подачі декларації по єсв? і чи вона взагалі існує в природі. я єсв заплатив, але бачу що воно висить в розрахунках з бюджетом як переплата. 3 група 5 процентів без найманих працівників.



Річна декларація подається не просто податкова, як кожного кварталу, а зведена, де приєднується ще додаток по ЄСВ.
В мене теж там вічно в плюсі щось висить. Треба дивитись, аби не в мінусі
hugo-smk | СуперСтар **
Re: Що зараз з ЄСВ для ФОП?
[Re: Рост] 17 июля 2022 в 23:51
Я ж правильно розумію,що можна не заплатити зараз по строкам звичайним, а заплатити,умовно,в грудні за весь період березень - грудень, і потім подати додаток де цю суму розкидати як треба?
DKTigra | V.I.P **
Re: Що зараз з ЄСВ для ФОП?
[Re: hugo-smk] 18 июля 2022 в 01:19
hugo-smk 17.07.2022 23:51 пишет:

Я ж правильно розумію,що можна не заплатити зараз по строкам звичайним, а заплатити,умовно,в грудні за весь період березень - грудень, і потім подати додаток де цю суму розкидати як треба?



Я б не ризикував, бо можна платити своєчасно та задекларувати, можна не платити та не декларувати (тобто вказати 0 за відповідні місяці у додатку), але ось щодо сплати із запізненням - нічого не чув.

Є вірогідність того, що ти сплатиш пізніше граничних термінів та задекларуєш, а потім до тебе будуть питання щодо штрафів та пені на ці суми. Я б не ризикував.

Можна спробувати запросити індивідуальну податкову консультацію (щось там було у новинах, що можна через електроний кабінет платника податків, але чи працює воно зараз, чи ні...)
Змінено DKTigra (01:23 18/07/2022)
hugo-smk | СуперСтар **
Re: Що зараз з ЄСВ для ФОП?
[Re: DKTigra] 18 июля 2022 в 11:04
DKTigra 18.07.2022 01:19 пишет:

hugo-smk 17.07.2022 23:51 пишет:

Я ж правильно розумію,що можна не заплатити зараз по строкам звичайним, а заплатити,умовно,в грудні за весь період березень - грудень, і потім подати додаток де цю суму розкидати як треба?



Я б не ризикував, бо можна платити своєчасно та задекларувати, можна не платити та не декларувати (тобто вказати 0 за відповідні місяці у додатку), але ось щодо сплати із запізненням - нічого не чув.

Є вірогідність того, що ти сплатиш пізніше граничних термінів та задекларуєш, а потім до тебе будуть питання щодо штрафів та пені на ці суми. Я б не ризикував.

Можна спробувати запросити індивідуальну податкову консультацію (щось там було у новинах, що можна через електроний кабінет платника податків, але чи працює воно зараз, чи ні...)



https://buh.ligazakon.net/news/210151_ch...d-vonnogo-stanu
DKTigra | V.I.P **
Re: Що зараз з ЄСВ для ФОП?
[Re: hugo-smk] 18 июля 2022 в 12:07
hugo-smk 18.07.2022 11:04 пишет:





Був неправий, дякую.
Autoua.netФорумБесіди про бізнес

Що зараз з ЄСВ для ФОП?

Додаткова інформація
Модератор:

 Рубан, moderator 

0 користувачів і 20 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 4194