autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
ivatuning | Достоевский **
Re: Киів-Ворохта
[Re: zizudm] 11 августа 2023 в 09:04
zizudm 10.08.2023 17:05 пишет:

ivatuning 10.08.2023 15:50 пишет:

zizudm 10.08.2023 14:50 пишет:


В ответ на:

...





в понеділок стартую з Києва в Яремче.
Який зараз оптимальний маршрут?
Рівне-Дубно-Тернопіль-ІФ(з Тернополя до ІФ через Бучач?)-Яремче?



Так, сьогодні в Яремче з Києва приїхав. Гарний маршрут, є одна невелика ділянка, поганого асфальту, не доїзжаючи до ІФ. В іншому все Ок. Старт о 5тій, а в Яремче вже був в 12.30.




ого, 7-30 на маршрут. Гугл карти пишуть мені 9годин мінімум.
Це де можна притопити? до Рівного?


до Рівне можно їхати трошки швидше ніж малює гугл, годину там точно виграв.
Потім до Тернополя вже напряг,але на хв 15 швидше приїхав, також важко економити час з Тернополя до ІФ, а після ІФ,зовсім без варіантів.
zizudm | опытный писатель *
Re: Киів-Ворохта
[Re: svized] 11 августа 2023 в 09:42
svized 10.08.2023 17:56 пишет:

тільки приїхав.
Буковель-Франківськ-Тернопіль-Хмельницький-Вінниця-Житомир-Київ.
Саме через Вінницю (окружну). Бо навігатор постійно намагався мене завернути на Хмільник, по відгукам кажуть на Хмільник не варто. 750км - 8 годин
Багато зайняла дорога до Буковель - Франківськ. Це капець, якісь 90 км - 2 години. Просто напружений трафік.
Ще. Зверніть увагу на заправку у ОККО у Татарові, біля Яремче. Походу там чпокають на літражі газу. Довкола де запрвлявся у пустий балон мені влазить 58..59 літрів.
Це вже коли "від пікало" і на газ не преходить. Я туди заїхав не пустий. Мені задули 61 літр. Це рекорд )




а чим цей варік краще за Тернопіль-Дубно-Рівне-Житомир?
Навігатор теж пропонує цей варіант, але як на мене до Рівного набагато спокійніша дорога і притопити можна...
Maksimus | V.I.P ***
Re: Киів-Ворохта
[Re: zizudm] 11 августа 2023 в 11:42
zizudm 11.08.2023 09:42 пишет:

svized 10.08.2023 17:56 пишет:

тільки приїхав.
Буковель-Франківськ-Тернопіль-Хмельницький-Вінниця-Житомир-Київ.
Саме через Вінницю (окружну). Бо навігатор постійно намагався мене завернути на Хмільник, по відгукам кажуть на Хмільник не варто. 750км - 8 годин
Багато зайняла дорога до Буковель - Франківськ. Це капець, якісь 90 км - 2 години. Просто напружений трафік.



а чим цей варік краще за Тернопіль-Дубно-Рівне-Житомир?
Навігатор теж пропонує цей варіант, але як на мене до Рівного набагато спокійніша дорога і притопити можна...


з новин - тернопіль-креминець +1 камера (горинка напрямок з кремінця, але може захоплювати два напрямки) , тож топити вже з розумом. а так через дубно спокініше, на тернопіль-хмельницький-винниця асфальт добрий, але і консультантів з трукамами побільше. в іншому я б сказав рівноцінні. якщо не в київ, а південніше їхати, то через вінницю буде цікавіше.
через хмільник або поруч не варто, краще до винниці тягнути і по окружній.

з глевахи на тернопіль їздив через БЦ до козятина (траси на вінницю), і далі по нормальним трасам через хмельницьку окружну.
Змінено Maksimus (12:15 11/08/2023)
svized | member *****
Re: Киів-Ворохта
[Re: zizudm] 11 августа 2023 в 11:51





а чим цей варік краще за Тернопіль-Дубно-Рівне-Житомир?
Навігатор теж пропонує цей варіант, але як на мене до Рівного набагато спокійніша дорога і притопити можна...




та не гірше і не краще.
Не впевнений, але хтось казав Тернопіль-Дубно дорога не альо)
Дубно-Золочів-Перемишляни - І.Ф. --- за Перемишлянами кілометрів 30 дорога гівно
Maksimus | V.I.P ***
Re: Киів-Ворохта
[Re: svized] 11 августа 2023 в 12:00
svized 11.08.2023 11:51 пишет:


Не впевнений, але хтось казав Тернопіль-Дубно дорога не альо)


ну вона в два ряди і іноді буває завантажена, рельєф і повороти - обгони не завжди легко даються. а так - нове покриття, лише між кремінцем і дубно кілька км не дуже гарної дороги (від переїзда до переїзда).
кремінець по окружній краще - нова дорога, а через місто трафік, пішоходи і втомлений асфальт.
Змінено Maksimus (12:07 11/08/2023)
opexkiev | СуперСтар **
Re: Киів-Ворохта
[Re: Maksimus] 11 августа 2023 в 12:32
Зараз важко по М30 їхати, трафік дуже великий.
Додаткова інформація
Модератор:

 AVB, LordAmid, moderator, LOMOND, Alexandr 

0 користувачів і 11 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 7561