autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумДіти

Дитина і бойові єдиноборства (2/2)

VIOx | Вампіііір **
Re: Дитина і бойові єдиноборства
[Re: Andrey_big] 16 сентября 2022 в 20:35
Andrey_big 16.09.2022 20:29 пишет:


Мы сферического коня в вакууме обсуждаем или драку подростков?




Перш за все-наслідки!
Не знаю яку воно сьогодні має нумерацію,та два "проходи" по ст.206 ч.2 маю....і саме через боксерські навики,мать їх.
А займався б дзю-до-придушив би тихенько і всьо.


НАСЛІДКИ!
Gosh1 | Супер писатель! *
Re: Дитина і бойові єдиноборства
[Re: vit_lik] 16 сентября 2022 в 21:27
vit_lik 16.09.2022 15:16 пишет:

На картате він ходив з 7 до 13 років.




Так тогда вообще в чем вопрос- если он занимался карате 6 лет (!) то база уже поставлена, в драке уже будет не полный ноль, какой смысл каких либо еще занятий? Так все плохо в его окружении, есть угрозы, шансы не дойти до дома, что нужны "тренировки близкие к реальности"? Если нет - наоборот надо учить как и когда применять это нужно чтоб не было "проходов по ст.206 ч.2". Возраст ведь нежный, юношеский максимализм...
vit_lik | подсевший на форум *
Re: Дитина і бойові єдиноборства
[Re: Gosh1] 16 сентября 2022 в 21:44
Gosh1 16.09.2022 21:27 пишет:

vit_lik 16.09.2022 15:16 пишет:

На картате він ходив з 7 до 13 років.




Так тогда вообще в чем вопрос- если он занимался карате 6 лет (!) то база уже поставлена, в драке уже будет не полный ноль, какой смысл каких либо еще занятий? Так все плохо в его окружении, есть угрозы, шансы не дойти до дома, что нужны "тренировки близкие к реальности"? Если нет - наоборот надо учить как и когда применять это нужно чтоб не было "проходов по ст.206 ч.2". Возраст ведь нежный, юношеский максимализм...


Вот как раз вопрос и есть во всех этих сомнениях. А нужно ли? Пока решил оставить все как есть. Пока сам не захочет. А я подстегивать интерес вопросами не буду.
VIOx | Вампіііір **
Re: Дитина і бойові єдиноборства
[Re: Gosh1] 16 сентября 2022 в 21:48
Gosh1 16.09.2022 21:27 пишет:

Возраст ведь нежный, юношеский максимализм...



Бінго!
Sashok_Accent | IesuiT ***
Re: Дитина і бойові єдиноборства
[Re: vit_lik] 28 сентября 2022 в 18:07
vit_lik 16.09.2022 15:18 пишет:

VIOx 16.09.2022 15:13 пишет:

vit_lik 16.09.2022 15:05 пишет:


В ответ на:

...



Може і так. Але можно щось порадить. Про що він, наприклад, не думав. І от робити цю підказку чи ні, от в чому питання. Звісно вирішувати він буде сам, надо чи не надо.



Краще дзю-до для вулиці.
Потім вже ото ваше всьо зі спробаму влупити когосьз усією пролетарською двієчкою.
Але в 16....важкувато буде втягнутися.


для вулиці краще біг Дзюдо як на мене вже запізно починати. Його треба було десь років 7, а краще з 5 напевно.




Якщо не ставити за мету спортивні досягнення, а просто в якості спорту - то нічого не запізно

Я займався дзюдо десь років 10-11, зірок з неба не брав, але дуже вдячний батькам за це, бо в цілому допомогло в плані самопочуття, фізичної форми і всього такого. Розгону хватило років до 35, потім вже починаєш відчувати, що "уже не тот".

Свого малого теж на дзюдо віддав.
AlexAudiCoupe | V.I.P. ***
Re: Дитина і бойові єдиноборства
[Re: VIOx] 23 января 2023 в 15:01
VIOx 16.09.2022 20:18 пишет:

Andrey_big 16.09.2022 20:14 пишет:


Кикбоксинг как и бокс всему этому учит и довольно быстро.
Мне после бокса очень зашёл кикбоксинг. Удары ногами, позволяют удержать противника на длинной дистанции.



Ох,шо ти з боксом будеш робити ,коли навіть замахнутися місця нема..не то шо відскочити і втратити час на прийняття стійки?
А за цей час мона й без наслідства лишитися до речі.
Мені завжди такі персонажі подобалися.




Тут как раз айкидо поможет. Но там за год-два мало чему научишься...
Defas | V.I.P **
Re: Дитина і бойові єдиноборства
[Re: VIOx] 23 января 2023 в 19:35
VIOx 16.09.2022 20:18 пишет:

Andrey_big 16.09.2022 20:14 пишет:


Кикбоксинг как и бокс всему этому учит и довольно быстро.
Мне после бокса очень зашёл кикбоксинг. Удары ногами, позволяют удержать противника на длинной дистанции.



Ох,шо ти з боксом будеш робити ,коли навіть замахнутися місця нема..не то шо відскочити і втратити час на прийняття стійки?
А за цей час мона й без наслідства лишитися до речі.
Мені завжди такі персонажі подобалися.




дайте вгадаю, вас або ніколи не бив боксер, або ви просто не пам'ятаєте як це відбувалося)) більшість людей навіть не побачать перший удар боксера, не кажучи, щоб на нього зреагувати
AlexAudiCoupe | V.I.P. ***
Re: Дитина і бойові єдиноборства
[Re: vit_lik] 23 января 2023 в 20:10
vit_lik 16.09.2022 15:05 пишет:

Roksimama 15.09.2022 23:08 пишет:

Я думаю в 16 він вже ніби сам може вирішити треба це йому чи ні.


Може і так. Але можно щось порадить. Про що він, наприклад, не думав. І от робити цю підказку чи ні, от в чому питання. Звісно вирішувати він буде сам, надо чи не надо.




Я бы хортинг посоветовал.

Так как - если быстрый\резкий - больше упор на ударную технику. Если более тюлень с лишним весом - на борцовскую. Но все с применением и того, и того.

Но єто надо найти, направление новое, не везде есть.
Aniachka | Достоевский **
Re: Дитина і бойові єдиноборства
[Re: Defas] 23 января 2023 в 23:13
Defas 23.01.2023 19:35 пишет:



дайте вгадаю, вас або ніколи не бив боксер, або ви просто не пам'ятаєте як це відбувалося)) більшість людей навіть не побачать перший удар боксера, не кажучи, щоб на нього зреагувати


Тоді потрібно уточнити, ми говоримо про боксера-боксера, чи вважаємо боксерами усіх, хто ходив до секції?
Змінено Aniachka (00:14 24/01/2023)
sly_fox | опытный писатель **
Re: Дитина і бойові єдиноборства
[Re: VIOx] 24 января 2023 в 11:13
VIOx 16.09.2022 20:35 пишет:

Andrey_big 16.09.2022 20:29 пишет:


Мы сферического коня в вакууме обсуждаем или драку подростков?




Перш за все-наслідки!
Не знаю яку воно сьогодні має нумерацію,та два "проходи" по ст.206 ч.2 маю....і саме через боксерські навики,мать їх.
А займався б дзю-до-придушив би тихенько і всьо.


НАСЛІДКИ!





а с дзюдо разве не может быть последствий? я в детстве занимался... В школе как-то раз кинул пацана через плечо - он темечком в пол и впечатался. Хорошо хоть паркет - очухался и без последствий. Я на всю жизнь впечатлился.
Хотя и это минус - сколько было ситуаций уже во взрослой жизни, активным действиям мешает страх убить или покалечить. Это тоже чревато. Например, однажды мой оппонент проходил по той самой статье, к сожалению.
sly_fox | опытный писатель **
Re: Дитина і бойові єдиноборства
[Re: vit_lik] 24 января 2023 в 11:19
а, по теме - сына сейчас в 6 лет отдал на тхэквондо. Малой доволен, мне спокойней.
Autoua.netФорумДіти

Дитина і бойові єдиноборства (2/2)

Додаткова інформація
Модератор:

 LordAmid, doctor_b, moderator 

0 користувачів і 13 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 5424