autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
hugo-smk | СуперСтар **
Нова пошта / "Посилка з дому"
15 октября 2022 в 19:17
В додатку піарять послугу дешевої доставки речей в Польщу , "Посилка з дому". Я,чесно кажучи, не сильно вчитався в умови, в а результаті моя посилка десь на терміналі чи митниці зависла і пару днів ніяких новин.
Хто користувався, як правильно нею скористатися? Бо міжнародна доставка вийде в рази дорожче, і якось не розумію хто такі умови ставить...
DKTigra | V.I.P **
Re: Нова пошта / "Посилка з дому"
[Re: hugo-smk] 15 октября 2022 в 20:31
hugo-smk 15.10.2022 19:17 пишет:

В додатку піарять послугу дешевої доставки речей в Польщу , "Посилка з дому". Я,чесно кажучи, не сильно вчитався в умови, в а результаті моя посилка десь на терміналі чи митниці зависла і пару днів ніяких новин.
Хто користувався, як правильно нею скористатися? Бо міжнародна доставка вийде в рази дорожче, і якось не розумію хто такі умови ставить...



Та нормально воно працює, буде до тижня митницю проходити.

Йшло чи то 2 тижні, чи то 3, вже не пам'ятаю, на митниці десь 5 робочих днів на експорт чекало.
hugo-smk | СуперСтар **
Re: Нова пошта / "Посилка з дому"
[Re: DKTigra] 15 октября 2022 в 23:44
DKTigra 15.10.2022 20:31 пишет:

hugo-smk 15.10.2022 19:17 пишет:

В додатку піарять послугу дешевої доставки речей в Польщу , "Посилка з дому". Я,чесно кажучи, не сильно вчитався в умови, в а результаті моя посилка десь на терміналі чи митниці зависла і пару днів ніяких новин.
Хто користувався, як правильно нею скористатися? Бо міжнародна доставка вийде в рази дорожче, і якось не розумію хто такі умови ставить...



Та нормально воно працює, буде до тижня митницю проходити.

Йшло чи то 2 тижні, чи то 3, вже не пам'ятаю, на митниці десь 5 робочих днів на експорт чекало.



В мене така ситуація, що посилку завернули бо вона не підпадає під умови. Все ще чекаю,поки відповідальна людина передзвонить, але скоріш за все так воно і є. Тому цікавить де та грань між 250 грн тут і майже 1000 по звичайній міжнародній доставці
hugo-smk | СуперСтар **
Re: Нова пошта / "Посилка з дому"
[Re: hugo-smk] 15 октября 2022 в 23:47
Прикріплені файли (0 завантажити)
Я передаю светр,якому 10 років- це ок.
Я передаю светр з біркою- не можна, відправляй міжнародною. Вся різниця в бірці?

Я передаю светр,якому 10 років- це ок.Я передаю светр з біркою- не можна, відправляй міжнародною
harald67 | подсевший на форум **
Re: Нова пошта / "Посилка з дому"
[Re: hugo-smk] 16 октября 2022 в 08:40
hugo-smk 15.10.2022 23:47 пишет:

Я передаю светр,якому 10 років- це ок.
Я передаю светр з біркою- не можна, відправляй міжнародною. Вся різниця в бірці?




Почитав я ті тарифи, терміни та умови нової пошти і вирішив що нехай самі собі возять. Є багато перевізників у Західних областях які везуть за порівняні гроші, але без отих дурацьких обмежень та тижневого контролю на кордоні. Шлеш їм тією ж нп але за внутрішніми тарифами і без отих цінових і асортиментних обмежень, а вже вони довозять у Польщу за 5-7 злотих за кг.
DKTigra | V.I.P **
Re: Нова пошта / "Посилка з дому"
[Re: hugo-smk] 16 октября 2022 в 10:25
hugo-smk 15.10.2022 23:47 пишет:

Я передаю светр,якому 10 років- це ок.
Я передаю светр з біркою- не можна, відправляй міжнародною. Вся різниця в бірці?



Так. Всі бірки з нових речей (було декілька речей дитині на виріст) я повідрізав. Не має виникати сумнівів щодо некомерційного призначення.
_Pasha_ | старый писатель **
Re: Нова пошта / "Посилка з дому"
[Re: hugo-smk] 16 октября 2022 в 15:30
Моя еще в дороге, но дальше, на остров. Что не понравилалось, єто перепроверка с оператором на нп. Я все аккуратно упаковал, т.к. дорога не близкая и в пакеті чтоб не намокло. На почте все с приемщиком распаковали и пересмотрели. Часть посілки завернули (краска для волос и декоративная свечка, типа они самолетом посілку везут, но в правилах косметику можно без ограничений). Ну и посілка "потяжелела". Я ее упаковал в стандартную коробку 10кг нп, которая по факту с габаритнім весом около 8кг. С оператором ее взвесили на весах - 8,5кг. Через пару дней в приложении увидел вес 10,15 кг. Оставил заявку по телефону, hooli вес увеличился, пока тишина. Уже две недели едет. По трекингу в материковий Европе.
Кинжальный прострел | IesuiT **
Re: Нова пошта / "Посилка з дому"
[Re: _Pasha_] 17 октября 2022 в 02:31
А на какой остров? Мы отправили дочери во Францию. Дошло за неделю, довольны.
maxf | старый писатель **
Re: Нова пошта / "Посилка з дому"
[Re: hugo-smk] 17 октября 2022 в 09:19
Моя в Польщу з Кременчука за 10 діб дійшла. Відправляв в коробці Нової пошти 30 кг. Перед відправкой працівник НП разом зі мной передивився майже всі речі(крем та поштові марки не прийняв до перевезення, дещо порекомендував як перепакувати, щоб небуло проблем на кордоні). А так все ОК. Сплатив за доставку 400 грн, хоча в додатку світиться 482 грн.
AlexAudiCoupe | V.I.P. ***
Re: Нова пошта / "Посилка з дому"
[Re: Кинжальный прострел] 17 октября 2022 в 10:47
Кинжальный прострел 17.10.2022 02:31 пишет:

А на какой остров? Мы отправили дочери во Францию. Дошло за неделю, довольны.




Островом называют Англию.
hugo-smk | СуперСтар **
Re: Нова пошта / "Посилка з дому"
[Re: maxf] 17 октября 2022 в 23:16
maxf 17.10.2022 09:19 пишет:

Моя в Польщу з Кременчука за 10 діб дійшла. Відправляв в коробці Нової пошти 30 кг. Перед відправкой працівник НП разом зі мной передивився майже всі речі(крем та поштові марки не прийняв до перевезення, дещо порекомендував як перепакувати, щоб небуло проблем на кордоні). А так все ОК. Сплатив за доставку 400 грн, хоча в додатку світиться 482 грн.



Ну в мене посилка вже завтра тиждень як зависла на митниці,все ще чекаю що розкажуть куди її далі турнуть.
Оператор мені казала за заборону їжі і тд,але мовчки пропустила цінники,за що я поплатився.
Але думаю вона просто недосвідчена в цих справах.
На днях був,то бачив як чолов'яга виклав купу шмоття,посуду,фоток в рамках і з оператором все передивлялись
_Pasha_ | старый писатель **
Re: Нова пошта / "Посилка з дому"
[Re: AlexAudiCoupe] 18 октября 2022 в 11:59
AlexAudiCoupe 17.10.2022 10:47 пишет:

Кинжальный прострел 17.10.2022 02:31 пишет:

А на какой остров? Мы отправили дочери во Францию. Дошло за неделю, довольны.




Островом называют Англию.




Ну и рядом еще один, родина Хелловіна. Моя в дороге уже 18дней.
DKTigra | V.I.P **
Re: Нова пошта / "Посилка з дому"
[Re: hugo-smk] 18 октября 2022 в 13:32
hugo-smk 17.10.2022 23:16 пишет:

Оператор мені казала за заборону їжі і тд,але мовчки пропустила цінники,за що я поплатився.



Недосвідчена, та й ти на умови надання цієї послуги не звернув уваги. Перший пункт

В ответ на:

Заборонені товари:
Нові речі з цінниками
Продукти харчування
Гроші
....



https://novaposhta.ua/international_delivery/uslugi_md
hugo-smk | СуперСтар **
Re: Нова пошта / "Посилка з дому"
[Re: DKTigra] 21 октября 2022 в 14:11
DKTigra 18.10.2022 13:32 пишет:

hugo-smk 17.10.2022 23:16 пишет:

Оператор мені казала за заборону їжі і тд,але мовчки пропустила цінники,за що я поплатився.



Недосвідчена, та й ти на умови надання цієї послуги не звернув уваги. Перший пункт

В ответ на:

Заборонені товари:
Нові речі з цінниками
Продукти харчування
Гроші
....



https://novaposhta.ua/international_delivery/uslugi_md



Не сперечаюсь, але і досі мені здається, що то більше виглядає як спроба відсіяти інтернет магазини, але ні то ні.
Тим часом досі чекаю дзвінка від НП
hugo-smk | СуперСтар **
Re: Нова пошта / "Посилка з дому"
[Re: hugo-smk] 21 октября 2022 в 16:34
Передзвонили
1690 грн повна вартість відправки по Нова пошта Глобал.
Тобто є цінник- 1690
Нема-250
harald67 | подсевший на форум **
Re: Нова пошта / "Посилка з дому"
[Re: hugo-smk] 21 октября 2022 в 16:38
hugo-smk 21.10.2022 16:34 пишет:

Передзвонили
1690 грн повна вартість відправки по Нова пошта Глобал.
Тобто є цінник- 1690
Нема-250





Скільки кг посилка і у яке воєводство. І який підсумковий час доставки. Хочу порівняти із приватними напівофіційними перевізниками.
hugo-smk | СуперСтар **
Re: Нова пошта / "Посилка з дому"
[Re: harald67] 21 октября 2022 в 18:41
harald67 21.10.2022 16:38 пишет:

hugo-smk 21.10.2022 16:34 пишет:

Передзвонили
1690 грн повна вартість відправки по Нова пошта Глобал.
Тобто є цінник- 1690
Нема-250





Скільки кг посилка і у яке воєводство. І який підсумковий час доставки. Хочу порівняти із приватними напівофіційними перевізниками.



Я пожалів 1690 грн і попросив її повернути)
Напівофіційні перевізники варіант для моєї посилки не підходящий, а так явно виграють в ціні
harald67 | подсевший на форум **
Re: Нова пошта / "Посилка з дому"
[Re: hugo-smk] 21 октября 2022 в 21:56
hugo-smk 21.10.2022 18:41 пишет:

harald67 21.10.2022 16:38 пишет:

hugo-smk 21.10.2022 16:34 пишет:

Передзвонили
1690 грн повна вартість відправки по Нова пошта Глобал.
Тобто є цінник- 1690
Нема-250





Скільки кг посилка і у яке воєводство. І який підсумковий час доставки. Хочу порівняти із приватними напівофіційними перевізниками.



Я пожалів 1690 грн і попросив її повернути)
Напівофіційні перевізники варіант для моєї посилки не підходящий, а так явно виграють в ціні




Та й у термінах доставки виграш. І обмежень по ціні та вмісту менше. Не беруть фактично лише алкоголь та м‘ясопродукти. Ну і звісно те, що взагалі не можна пересилати і усередині України.
hugo-smk | СуперСтар **
Re: Нова пошта / "Посилка з дому"
[Re: harald67] 3 ноября 2022 в 15:13
harald67 21.10.2022 16:38 пишет:

hugo-smk 21.10.2022 16:34 пишет:

Передзвонили
1690 грн повна вартість відправки по Нова пошта Глобал.
Тобто є цінник- 1690
Нема-250





Скільки кг посилка і у яке воєводство. І який підсумковий час доставки. Хочу порівняти із приватними напівофіційними перевізниками.



29.10 другою спробою здав в Києві
Об'ємна вага 5 кг.
Вартість,начебто,325 грн.
Сьогодні отримано кур'єром на дім у Вроцлаві.
Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

0 користувачів і 53 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 1792