autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

1к рибальский (старий фонд) - реально здати і за яку цін

Traveler | Дядя Сь **
1к рибальский (старий фонд) - реально здати і за яку цін
26 октября 2022 в 11:20
Є квартира сестри на рибальскому. Це старий будинок, всередині косметика, як для хруща норм. Квадратів 28-30.

Чи реально зараз здати і яку ціну? Поки сестра не в Україні думаємо буде батькам якась допомога.
Sashok_Accent | IesuiT ***
Re: 1к рибальский (старий фонд) - реально здати і за яку цін
[Re: Traveler] 26 октября 2022 в 11:27
на воскресенці щось таке здається за 9000
harald67 | подсевший на форум **
Re: 1к рибальский (старий фонд) - реально здати і за яку цін
[Re: Traveler] 26 октября 2022 в 11:33
На такі квартири зараз найбільший попит - багато переїхало з небезпечних регіонів, а грошей на якісне житло недостатньо. Скільки коштує - тут х.з. Варто переглянути усякі профільні сайти і соціальні мережі (там є профільні групи) і знайти щось аналогічне.
Щодо 9 к то мене беруть сумніви. Але можна виставити за 9 і послухати пропозиції. Є ще такий нюанс - дуже багато бажаючих зняти житло серед людей/родин з усякими котами-собаками. Якщо на таке погодитися, то здасться швидко.
Змінено harald67 (12:13 26/10/2022)
Traveler | Дядя Сь **
Re: 1к рибальский (старий фонд) - реально здати і за яку цін
[Re: harald67] 26 октября 2022 в 18:34
Ну за 9к знайомі зняли 2к недалеко від м. Дорогожичі у схожому стані, правда 2к.
harald67 | подсевший на форум **
Re: 1к рибальский (старий фонд) - реально здати і за яку цін
[Re: Traveler] 26 октября 2022 в 20:34
Traveler 26.10.2022 18:34 пишет:

Ну за 9к знайомі зняли 2к недалеко від м. Дорогожичі у схожому стані, правда 2к.




Я ж кажу - конкретна вартість мені не відома. Але зараз сплеск попиту і багатьом людям з котами/собаками відмовляють. Завжди ж можна повісити на сайті об‘яву і послухати реакцію ринку.
Mangust | бЭндеровец **
Re: 1к рибальский (старий фонд) - реально здати і за яку цін
[Re: harald67] 26 октября 2022 в 20:45
harald67 26.10.2022 20:34 пишет:


Я ж кажу - конкретна вартість мені не відома. Але зараз сплеск попиту і багатьом людям з котами/собаками відмовляють.



Цікаво, чого? Мені тут залишили на догляд невеличку собачку. Воно лежить собі, та дивиться ТВ або що ми робимо. Коли хоче на двір, то йде до дверей та маше хвостом. Ну, зрозуміло, що після прогулянки треба викупати.
Але є одна негативна риса- коли я на кухні, воно приходить й нахабно вимагає шматок ковбаски
harald67 | подсевший на форум **
Re: 1к рибальский (старий фонд) - реально здати і за яку цін
[Re: Mangust] 26 октября 2022 в 21:05
Mangust 26.10.2022 20:45 пишет:

harald67 26.10.2022 20:34 пишет:


Я ж кажу - конкретна вартість мені не відома. Але зараз сплеск попиту і багатьом людям з котами/собаками відмовляють.



Цікаво, чого? Мені тут залишили на догляд невеличку собачку. Воно лежить собі, та дивиться ТВ або що ми робимо. Коли хоче на двір, то йде до дверей та маше хвостом. Ну, зрозуміло, що після прогулянки треба викупати.
Але є одна негативна риса- коли я на кухні, воно приходить й нахабно вимагає шматок ковбаски




Я просто констатую тенденцію - багато хто не хоче здавати житло родинам з тваринами. Це зі слів знайомих, які здають квартири. Далі мої припущення. Тримаючи поряд з собою кота (вони змінювалися із вичерпанням їх життєвих циклів) протягом останніх 40+ років можу сказати що котів, які не деруть меблі не існує. Собаки не вміють прибирати пазури як коти тому дряпають підлогу. Орендодавцям це не потрібно. Перетягти меблі ще можна, але дорого. А от перекласти паркет це вже велика проблема.
Нафаня | Достоевский **
Re: 1к рибальский (старий фонд) - реально здати і за яку цін
[Re: Traveler] 26 октября 2022 в 22:38
Подивитися на олх за скільки пропонують 1к квартири в тому районі і в якому стані. Скласти якусь ціну, збільшити на 5% і зробити оголошення. А далі дивитися як будуть телефонувати, як дивитися.

Точно, що будуть телефонувати рієлтори, просто питати чи актуальне оголошення, можна також у них спитати які зараз ціни на 1к квартири.
Sashok_Accent | IesuiT ***
Re: 1к рибальский (старий фонд) - реально здати і за яку цін
[Re: Mangust] 26 октября 2022 в 22:40
Mangust 26.10.2022 20:45 пишет:

harald67 26.10.2022 20:34 пишет:


Я ж кажу - конкретна вартість мені не відома. Але зараз сплеск попиту і багатьом людям з котами/собаками відмовляють.



Цікаво, чого? Мені тут залишили на догляд невеличку собачку. Воно лежить собі, та дивиться ТВ або що ми робимо. Коли хоче на двір, то йде до дверей та маше хвостом. Ну, зрозуміло, що після прогулянки треба викупати.
Але є одна негативна риса- коли я на кухні, воно приходить й нахабно вимагає шматок ковбаски




Хм
Це майже як я себе поводжу
Хіба що купаюсь сам
Digger | важничающий писатель ***
Re: 1к рибальский (старий фонд) - реально здати і за яку цін
[Re: Нафаня] 26 октября 2022 в 23:15
Нафаня 26.10.2022 22:38 пишет:

Подивитися на олх за скільки пропонують 1к квартири в тому районі і в якому стані. Скласти якусь ціну, збільшити на 5% і зробити оголошення. А далі дивитися як будуть телефонувати, як дивитися.


Там в том р-ні 3 будинки. Є сумніви що щось ще на олх здається.
Mangust | бЭндеровец **
Re: 1к рибальский (старий фонд) - реально здати і за яку цін
[Re: Sashok_Accent] 26 октября 2022 в 23:29
Sashok_Accent 26.10.2022 22:40 пишет:


Хм
Це майже як я себе поводжу
Хіба що купаюсь сам



А колбаску дають?
hugo-smk | СуперСтар **
Re: 1к рибальский (старий фонд) - реально здати і за яку цін
[Re: Mangust] 26 октября 2022 в 23:48
А багато хто захоче жити в районі, що завжди був дуже специфічним, а зараз тим паче? Розумію, що кожному своє,але відверто не найкраще місце для життя зараз,на жаль
Нафаня | Достоевский **
Re: 1к рибальский (старий фонд) - реально здати і за яку цін
[Re: Digger] 26 октября 2022 в 23:51
Digger 26.10.2022 23:15 пишет:

Нафаня 26.10.2022 22:38 пишет:

Подивитися на олх за скільки пропонують 1к квартири в тому районі і в якому стані. Скласти якусь ціну, збільшити на 5% і зробити оголошення. А далі дивитися як будуть телефонувати, як дивитися.


Там в том р-ні 3 будинки. Є сумніви що щось ще на олх здається.




Поділ дивитися.

У мене на поверсі дві квартири здаються, помітив, після початку війни квартиранти в обох змінилися, в одній здається вже вдруге, тобто попит є, порожними не стоять. А ось на першому поверсі "під офіс" - досить довго нікого не бачив ще з березня, але вчора якісь люди заходили.
opexkiev | СуперСтар **
Re: 1к рибальский (старий фонд) - реально здати і за яку цін
[Re: Нафаня] 27 октября 2022 в 01:51
Думаю Поділ і Рибальський - все таки сильно різні. Та навіть з одного на інший потрапити той ще квест було і до війни а зараз хз.
harald67 | подсевший на форум **
Re: 1к рибальский (старий фонд) - реально здати і за яку цін
[Re: hugo-smk] 27 октября 2022 в 06:15
hugo-smk 26.10.2022 23:48 пишет:

А багато хто захоче жити в районі, що завжди був дуже специфічним, а зараз тим паче? Розумію, що кожному своє,але відверто не найкраще місце для життя зараз,на жаль




Ця проблема вирішується цінником.
sarbkiev | Достоевский *
Re: 1к рибальский (старий фонд) - реально здати і за яку цін
[Re: Mangust] 27 октября 2022 в 10:11
Mangust 26.10.2022 20:45 пишет:

harald67 26.10.2022 20:34 пишет:


Я ж кажу - конкретна вартість мені не відома. Але зараз сплеск попиту і багатьом людям з котами/собаками відмовляють.



Цікаво, чого? Мені тут залишили на догляд невеличку собачку. Воно лежить собі, та дивиться ТВ або що ми робимо. Коли хоче на двір, то йде до дверей та маше хвостом. Ну, зрозуміло, що після прогулянки треба викупати.
Але є одна негативна риса- коли я на кухні, воно приходить й нахабно вимагає шматок ковбаски


Вдома 2 кішки та 1 кіт (некастрований), жодного сморіду, ходять в лоток(дуже рідко), та більше полюбляють зранку на вулицю вийти. Без вагань здали квартирантці з котом, за 1 день, той встиг просто засцяти квартиру так, що сморід я чув ще на 2 поверхи нижче у під'їзді, отаке
В знайомого був ротвейлер в квартирі, полюбляв чухати спинку об стіни коридору, періодично потрібно було фарбувати стіни, різні лайфхаки на кшталт стрейч плівки на стіні не допомагали.
Тварини це лотерея, навіть мої, полюбляють нищити м'які меблі кігтями.
Змінено sarbkiev (10:19 27/10/2022)
AlexAudiCoupe | V.I.P. ***
Re: 1к рибальский (старий фонд) - реально здати і за яку цін
[Re: opexkiev] 27 октября 2022 в 12:17
opexkiev 27.10.2022 01:51 пишет:

Думаю Поділ і Рибальський - все таки сильно різні. Та навіть з одного на інший потрапити той ще квест було і до війни а зараз хз.




Справа не в тому як туди попасти, а що туди може попасти.
Sashok_Accent | IesuiT ***
Re: 1к рибальский (старий фонд) - реально здати і за яку цін
[Re: Mangust] 27 октября 2022 в 13:13
Mangust 26.10.2022 23:29 пишет:


А колбаску дають?




коли добре себе поводжу
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

1к рибальский (старий фонд) - реально здати і за яку цін

Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

0 користувачів і 121 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 1382