autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Meest та відповідальність за пошкоджену посилку.

ivatuning | Достоевский **
Meest та відповідальність за пошкоджену посилку.
1 ноября 2022 в 11:23
Прикріплені файли (0 завантажити)
Продавав на ОЛХ моноблок, покупець вибрав доставку через Meest, мабуть тому що безкоштовна доставка, я моноблок обмотав пузирчатою плівкою в декілька шарів, на єкран наклав ще 2 шари пупирців та запаковав у коробку яка залишилась від посилки Meestа зі штатів, відніс на відділення. Тиждень посилка десь блукала, я поскаржився на гарячу лінію, посилка за 10 хв знайшлася. На наступний день мені звонить покупець та розповідає, что товар пошкоджений, висилає фото. Я пишу заяву на відшкодування, через 13 днів отримав відповідь:
В ответ на:

Вантаж надано до перевезення без достатнього внутрішнього упакування, відсутне маркування крихке.

Таким чином, ТзОВ “Торговий Дім “Міст Експрес”, на жаль, не може задовольнити вимоги скаржника по компенсації.




На сьогоднішній день, через 22 дні блукання посилки, вона так мені не повернулася, та коли повернеться невідомо. Гадаю відшкодування марно й чекати.

Панове, хто що думає з цього приводу?

Продавав на ОЛХ моноблок, покупець вибрав доставку через Meest, мабуть тому що безкоштовна доставка, я моноблок обмотав пузирчатою плівкою в декілька шарів, на єкран наклав ще 2 шари пупирців та  запаковав у коробку яка залишилась від  посилки  Meestа зі штатів, відніс на  відділення. Тиждень  посилка десь блукала, я поскаржився на гарячу лінію, посилка за 10 хв знайшлася
ivatuning | Достоевский **
Re: Meest та відповідальність за пошкоджену посилку.
[Re: ivatuning] 1 ноября 2022 в 11:24
Прикріплені файли (0 завантажити)
відповідь “Міст Експрес

відповідь “Міст Експрес
ivatuning | Достоевский **
Re: Meest та відповідальність за пошкоджену посилку.
[Re: ivatuning] 1 ноября 2022 в 11:26
Прикріплені файли (0 завантажити)
блукання посилки

блукання посилки
AlexAudiCoupe | V.I.P. ***
Re: Meest та відповідальність за пошкоджену посилку.
[Re: ivatuning] 1 ноября 2022 в 11:43
ivatuning 01.11.2022 11:23 пишет:

Продавав на ОЛХ моноблок, покупець вибрав доставку через Meest, мабуть тому що безкоштовна доставка, я моноблок обмотав пузирчатою плівкою в декілька шарів, на єкран наклав ще 2 шари пупирців та запаковав у коробку яка залишилась від посилки Meestа зі штатів, відніс на відділення. Тиждень посилка десь блукала, я поскаржився на гарячу лінію, посилка за 10 хв знайшлася. На наступний день мені звонить покупець та розповідає, что товар пошкоджений, висилає фото. Я пишу заяву на відшкодування, через 13 днів отримав відповідь:
В ответ на:

Вантаж надано до перевезення без достатнього внутрішнього упакування, відсутне маркування крихке.

Таким чином, ТзОВ “Торговий Дім “Міст Експрес”, на жаль, не може задовольнити вимоги скаржника по компенсації.




На сьогоднішній день, через 22 дні блукання посилки, вона так мені не повернулася, та коли повернеться невідомо. Гадаю відшкодування марно й чекати.

Панове, хто що думає з цього приводу?




Треба було щоб самі пакували.

"..відсутне маркування крихке.." - а хто повинен маркувати??? Не вони?
Cirax | Достоевский *
Re: Meest та відповідальність за пошкоджену посилку.
[Re: ivatuning] 1 ноября 2022 в 11:46
Перевозчик в чём то конечно прав. Отправить такой товар в бумажной коробке без наклеек хрупкое - это что выбросить.
Мониторы когда отправляю, так обматываю в несколько слоёв пупырки, потом 3-5 слоёв гофрокартона. Ну и бокалов со всех сторон десяток.
И то, 50:50 что доедут.
nickka | продавець овочів **
Re: Meest та відповідальність за пошкоджену посилку.
[Re: ivatuning] 1 ноября 2022 в 11:59
Нова пошта відмовила в компенсації саме через наклейку скло чи крихке... Я їх відповідь надіслав продавцю і він мені надіслав другий екземпляр вже з наклейкою. Може у міста такі самі правила.
Cirax | Достоевский *
Re: Meest та відповідальність за пошкоджену посилку.
[Re: nickka] 1 ноября 2022 в 12:12
nickka 01.11.2022 11:59 пишет:

Нова пошта відмовила в компенсації саме через наклейку скло чи крихке... Я їх відповідь надіслав продавцю і він мені надіслав другий екземпляр вже з наклейкою. Може у міста такі самі правила.



Да там достаточно почитать ихние условия к упаковке, всего одна страница.
Кратко, если в отправлении есть стекло, и нет наклейки - перевозчик ответственности не несёт. Все риски берёт на себя отправитель.
ivatuning | Достоевский **
Re: Meest та відповідальність за пошкоджену посилку.
[Re: Cirax] 1 ноября 2022 в 12:24
Cirax 01.11.2022 12:12 пишет:

nickka 01.11.2022 11:59 пишет:

Нова пошта відмовила в компенсації саме через наклейку скло чи крихке... Я їх відповідь надіслав продавцю і він мені надіслав другий екземпляр вже з наклейкою. Може у міста такі самі правила.



Да там достаточно почитать ихние условия к упаковке, всего одна страница.
Кратко, если в отправлении есть стекло, и нет наклейки - перевозчик ответственности не несёт. Все риски берёт на себя отправитель.




Там на фото пластик лопнув, а він там зовсім не тендітний. Це виходить, якщо нема наклейки "крихке", то можно в футбол посилкою грати?
Змінено ivatuning (12:31 01/11/2022)
Cirax | Достоевский *
Re: Meest та відповідальність за пошкоджену посилку.
[Re: ivatuning] 1 ноября 2022 в 12:41
ivatuning 01.11.2022 12:24 пишет:

Cirax 01.11.2022 12:12 пишет:

nickka 01.11.2022 11:59 пишет:

Нова пошта відмовила в компенсації саме через наклейку скло чи крихке... Я їх відповідь надіслав продавцю і він мені надіслав другий екземпляр вже з наклейкою. Може у міста такі самі правила.



Да там достаточно почитать ихние условия к упаковке, всего одна страница.
Кратко, если в отправлении есть стекло, и нет наклейки - перевозчик ответственности не несёт. Все риски берёт на себя отправитель.




Там на фото пластик лопнув, а він там зовсім не тендітний. Це виходить, якщо нема наклейки "крихке", то можно в футбол посилкою грати?




Вы в этом сомневались?
Бросают только так, и в футбол могут поиграть, и уронить с палеты.
Бывают приезжают посылки, вроде их собаки рвали неделю.
Змінено Cirax (12:47 01/11/2022)
ivatuning | Достоевский **
Re: Meest та відповідальність за пошкоджену посилку.
[Re: ivatuning] 1 ноября 2022 в 12:58
Щось мені здається, якби і була наліпка "Крихке", вони вигадали б щось інше, на кшталт, посилка не була оглянута при прийомі, а пристрій був завідомо відправлений пошкодженим
ivatuning | Достоевский **
Re: Meest та відповідальність за пошкоджену посилку.
[Re: ivatuning] 5 ноября 2022 в 12:09
Прикріплені файли (0 завантажити)
Нарешті! За 4 тижня посилка повернулася щасливому хазяїну!


Візуально видно, що коробка декілька разів була перепакована, упакований матеріал відсутній , навіщо? корпус моноблока розламанний, та сам не вмикається.

Нарешті. За 4 тижня  посилка повернулася щасливому хазяїну
Змінено ivatuning (12:16 05/11/2022)
SARS | Супер писатель! **
Re: Meest та відповідальність за пошкоджену посилку.
[Re: Cirax] 9 ноября 2022 в 20:37
Cirax 01.11.2022 12:41 пишет:

ivatuning 01.11.2022 12:24 пишет:



Там на фото пластик лопнув, а він там зовсім не тендітний. Це виходить, якщо нема наклейки "крихке", то можно в футбол посилкою грати?




Вы в этом сомневались?
Бросают только так, и в футбол могут поиграть, и уронить с палеты.
Бывают приезжают посылки, вроде их собаки рвали неделю.




Ну конкуренты в этом плане не сильно отличаются:


http://youtu.be/syG_MXR7u4o
Barsic | важничающий писатель ***
Re: Meest та відповідальність за пошкоджену посилку.
[Re: ivatuning] 16 ноября 2022 в 01:50
Я також через ОЛХ-доставку, перевізником Міст дещо купив. 28.10 людина продавець мені посилку відправив (завіз в Міст), прямо зараз глянув статус:
2022-10-28 УКРАЇНА Бровари 1/1 Відправлення прийнято до перевезення в населеному пункті Бровари.
Тобто по їхньому сайту посилка до мене і не виїхала))). На гарячій лінії сказали шукають посилку.
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Meest та відповідальність за пошкоджену посилку.

Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

0 користувачів і 40 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 1274