autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Ліхтарики акумуляторні кемпенгові (2/2)

Makovsky | V.I.P **
Re: Ліхтарики акумуляторні кемпенгові
[Re: проФФесор] 17 ноября 2022 в 18:47
проФФесор 09.11.2022 09:23 пишет:

Замовляв ТАКИЙ
Чудовий. Працює як ліхтар, і як павербанк. Заряджається від сонця, розетки, пааербанка. Декілька режимів роботи. Світив на максималці майже 5 год. Коли з часом почав затухати під'єднав павербанк. В такому форматі світить прекрасно.
Доставляв міст-експрес



Дякую за пораду… замовив чуток
AlexAudiCoupe | V.I.P. ***
Re: Ліхтарики акумуляторні кемпенгові
[Re: проФФесор] 17 ноября 2022 в 19:20
проФФесор 09.11.2022 09:23 пишет:

Замовляв ТАКИЙ
Чудовий. Працює як ліхтар, і як павербанк. Заряджається від сонця, розетки, пааербанка. Декілька режимів роботи. Світив на максималці майже 5 год. Коли з часом почав затухати під'єднав павербанк. В такому форматі світить прекрасно.
Доставляв міст-експрес




"...Shipping:
Does not ship to Ukraine ..."
sashkaa | V.I.P **
Re: Ліхтарики акумуляторні кемпенгові
[Re: AlexAudiCoupe] 17 ноября 2022 в 19:24
AlexAudiCoupe 17.11.2022 19:20 пишет:

проФФесор 09.11.2022 09:23 пишет:

Замовляв ТАКИЙ
Чудовий. Працює як ліхтар, і як павербанк. Заряджається від сонця, розетки, пааербанка. Декілька режимів роботи. Світив на максималці майже 5 год. Коли з часом почав затухати під'єднав павербанк. В такому форматі світить прекрасно.
Доставляв міст-експрес




"...Shipping:
Does not ship to Ukraine ..."




На Мист, Нову та інших оправляють. Головне адресу їх мати
Ревизор | СуперСтар **
Re: Ліхтарики акумуляторні кемпенгові
[Re: AlexAudiCoupe] 17 ноября 2022 в 20:19
на алишке полно...400-500 грн.
врядли чем-то отличаются.
Джин | Костюммейкер ***
Re: Ліхтарики акумуляторні кемпенгові
[Re: проФФесор] 17 ноября 2022 в 23:10
проФФесор 09.11.2022 09:23 пишет:

Замовляв ТАКИЙ
Чудовий. Працює як ліхтар, і як павербанк. Заряджається від сонця, розетки, пааербанка. Декілька режимів роботи. Світив на максималці майже 5 год. Коли з часом почав затухати під'єднав павербанк. В такому форматі світить прекрасно.
Доставляв міст-експрес


Ну не знаю. У меня точно этот . светит нормально часа полтора на полно мзаряде, потом тускнеет и света практчиески нет. Разве что поуербанк подключать
Xit | СуперСтар ***
Re: Ліхтарики акумуляторні кемпенгові
[Re: Джин] 18 ноября 2022 в 13:30
Джин 17.11.2022 23:10 пишет:

проФФесор 09.11.2022 09:23 пишет:

Замовляв ТАКИЙ
Чудовий. Працює як ліхтар, і як павербанк. Заряджається від сонця, розетки, пааербанка. Декілька режимів роботи. Світив на максималці майже 5 год. Коли з часом почав затухати під'єднав павербанк. В такому форматі світить прекрасно.
Доставляв міст-експрес


Ну не знаю. У меня точно этот . светит нормально часа полтора на полно мзаряде, потом тускнеет и света практчиески нет. Разве что поуербанк подключать



Они внешне могут быть одинаковые, а внутрь хитрозадый китаец какую-то фигню вставил. Вот у меня свежий пример - посмотрел я ролики про налобные фонарики. Заказал себе один из тех, что хвалят. Приехал, вроде все нормально. Потом смотрю, а он у меня работает как-то мало.
Вскрыл, а там вместо элемента 18650 на 3,7В стоит АА на 1,2 В. При этом контроллер зарядки оставили от 18650 и батарея на 1,2 В заряжается напряжением 4,2 в. Надо будет его выкинуть и перепаять на нормальную банку 18650.
GreenMile | V.I.P ***
Re: Ліхтарики акумуляторні кемпенгові
[Re: Xit] 18 ноября 2022 в 15:16
Так и есть, корпус один, а наполнение может быть совершенно разное. Покупал тестю фонарик трансформер, так оказалось они есть как на три АА батарейки так и на литии, и разной мощности диоды, короче внешне то же самое, а цена может в 3 раза отличаться, а внешне фиг поймешь. При чем зачастую описание везде одно и то же и даже фотки не от той модели и только где-то глубоко в описании написано что он 3хАА, а не 18650.
Vladimir_Y | патриарх ***
Re: Ліхтарики акумуляторні кемпенгові
[Re: GreenMile] 18 ноября 2022 в 18:22
Прикріплені файли (0 завантажити)
GreenMile 18.11.2022 15:16 пишет:

Так и есть, корпус один, а наполнение может быть совершенно разное. Покупал тестю фонарик трансформер, так оказалось они есть как на три АА батарейки так и на литии, и разной мощности диоды, короче внешне то же самое, а цена может в 3 раза отличаться, а внешне фиг поймешь. При чем зачастую описание везде одно и то же и даже фотки не от той модели и только где-то глубоко в описании написано что он 3хАА, а не 18650.




Може 3хААА? Послідовно підключені - це і по розміру і по напрузі(через перехідник) +/- 1x18650. І діод, і драйвер підходить без змін.
А от значно зручніші ліхтарики, що працюють від 1хАА(1.5в) або від того ж розміру 1х14500(3.7в.) зустрічаються значно рідше.

Може 3хААА. Послідовно підключені - це і по розміру і по напрузі(через перехідник) +/- 1x18650
GreenMile | V.I.P ***
Re: Ліхтарики акумуляторні кемпенгові
[Re: Vladimir_Y] 18 ноября 2022 в 18:34
Vladimir_Y 18.11.2022 18:22 пишет:

GreenMile 18.11.2022 15:16 пишет:

Так и есть, корпус один, а наполнение может быть совершенно разное. Покупал тестю фонарик трансформер, так оказалось они есть как на три АА батарейки так и на литии, и разной мощности диоды, короче внешне то же самое, а цена может в 3 раза отличаться, а внешне фиг поймешь. При чем зачастую описание везде одно и то же и даже фотки не от той модели и только где-то глубоко в описании написано что он 3хАА, а не 18650.




Може 3хААА? Послідовно підключені - це і по розміру і по напрузі(через перехідник) +/- 1x18650. І діод, і драйвер підходить без змін.
А от значно зручніші ліхтарики, що працюють від 1хАА(1.5в) або від того ж розміру 1х14500(3.7в.) зустрічаються значно рідше.


Нет, именно три АА в рядочек. Я ж к тому и писал, что внешне одно и то же, а внутри шо попало лепят.
Такой системы у меня ручной фонарь, с таким вот картриджем 3хААА и удлинителем ручки если устанавливать вместо него 18650.
Xit | СуперСтар ***
Re: Ліхтарики акумуляторні кемпенгові
[Re: GreenMile] 18 ноября 2022 в 21:04
У меня в налобном фонарике оказалась 1 банка АА вместо 1 банки 18650. Контролер зарядки на 4.2 вольта.
Vladimir_Y | патриарх ***
Re: Ліхтарики акумуляторні кемпенгові
[Re: GreenMile] 18 ноября 2022 в 21:52
GreenMile 18.11.2022 18:34 пишет:

Vladimir_Y 18.11.2022 18:22 пишет:

GreenMile 18.11.2022 15:16 пишет:

Так и есть, корпус один, а наполнение может быть совершенно разное. Покупал тестю фонарик трансформер, так оказалось они есть как на три АА батарейки так и на литии, и разной мощности диоды, короче внешне то же самое, а цена может в 3 раза отличаться, а внешне фиг поймешь. При чем зачастую описание везде одно и то же и даже фотки не от той модели и только где-то глубоко в описании написано что он 3хАА, а не 18650.




Може 3хААА? Послідовно підключені - це і по розміру і по напрузі(через перехідник) +/- 1x18650. І діод, і драйвер підходить без змін.
А от значно зручніші ліхтарики, що працюють від 1хАА(1.5в) або від того ж розміру 1х14500(3.7в.) зустрічаються значно рідше.


Нет, именно три АА в рядочек. Я ж к тому и писал, что внешне одно и то же, а внутри шо попало лепят.
Такой системы у меня ручной фонарь, с таким вот картриджем 3хААА и удлинителем ручки если устанавливать вместо него 18650.




Буває.
Якщо 3хАА один за одним послідовно - можна спробувати 1х14500 + 2xdummy(пустишки).
Якщо 3хАА зкомутовані послідовно, а розташовані паралельно - можна спробувати переробити на 3х14500 паралельно. Можна буде ставити або 1-н, або 2-а, або 3-и акумулятора з відповідним збільшенням ємності.

От тільки знайти за прийнятну ціну якісні 14500 і раніше було не просто.
Vladya | мандрівник **
Re: Ліхтарики акумуляторні кемпенгові
[Re: Makovsky] 20 ноября 2022 в 10:20
Прикріплені файли (0 завантажити)
Кому там не вистачає світла лихтарик 60W

Кому там не вистачає світла   лихтарик 60W
Vladimir_Y | патриарх ***
Re: Ліхтарики акумуляторні кемпенгові
[Re: Vladya] 20 ноября 2022 в 11:33
Прикріплені файли (0 завантажити)
Vladya 20.11.2022 10:20 пишет:

Кому там не вистачає світла лихтарик 60W




Не вистачає у побуті не потужності(нашо ті 60W(хоч і китайських)), а (ЯМЗ)
- емної батареї з великою кількістю циклів заряд/розряд і широким діапазоном робочих температур з ухилом у "-" (можливо LiFePo4 чи що там є схоже з сучасною хімією)
- швидкої універсальної зарядки від DC5V до AC220
- плавного регулювання яскравості від 0 до max, можливості використовувати кілька(один) з усіх наявних діодів для супер економного освітлення

Бажано вбудоване радіо(включно з АМ) і функція powerbank(зі звичайним USB/QC/PD)

Щось типу сучасної версії цього

Не вистачає у побуті не потужності(нашо ті 60W(хоч і китайських)), а (ЯМЗ)- емної батареї з великою кількістю циклів заряд/розряд і широким діапазоном робочих температур з ухилом у "-" (можливо LiFePo4 чи що там є схоже з сучасною хімією)- швидкої універсальної зарядки від DC5V до AC220- плавного регулювання яскравості від 0 до max, можливості використовувати кілька(один) з усіх наявних діодів для супер економного освітленняБажано вбудоване радіо(включно з АМ) і функція powerbank(зі звичайним USB/QC/PD)   Щось типу сучасної версії цього
Vladya | мандрівник **
Re: Ліхтарики акумуляторні кемпенгові
[Re: Vladimir_Y] 20 ноября 2022 в 12:54
е комусь не вистачає постійно світла, що вони хочуть коли виключають світло щоб у них все одно було як за звичай. Я бачив чувака який підключив до батареї электровелосипеда три лампи і провів по всій квартирі, і світлу стільки як і зазвичай. Я про таких кажу, кому з діодами лячно, їм треба щоб все палало ))) Доречи, він пропонує за 5 шт. батарея 6 Ач купа проводів, 3 лампи та зарядка

а то что ти пишеш такого валом, різних модифікацій навіть дінамо вмонтовано ))
Змінено Vladya (12:55 20/11/2022)
Vladimir_Y | патриарх ***
Re: Ліхтарики акумуляторні кемпенгові
[Re: Vladya] 20 ноября 2022 в 13:24
Vladya 20.11.2022 12:54 пишет:

а то что ти пишеш такого валом, різних модифікацій навіть дінамо вмонтовано ))




Гарна спроба,

але до описаного варіанту не дотягують.
GreenMile | V.I.P ***
Re: Ліхтарики акумуляторні кемпенгові
[Re: Vladimir_Y] 20 ноября 2022 в 21:22
Vladimir_Y 20.11.2022 11:33 пишет:

Vladya 20.11.2022 10:20 пишет:

Кому там не вистачає світла лихтарик 60W




Не вистачає у побуті не потужності(нашо ті 60W(хоч і китайських)), а (ЯМЗ)
- емної батареї з великою кількістю циклів заряд/розряд і широким діапазоном робочих температур з ухилом у "-" (можливо LiFePo4 чи що там є схоже з сучасною хімією)
- швидкої універсальної зарядки від DC5V до AC220
- плавного регулювання яскравості від 0 до max, можливості використовувати кілька(один) з усіх наявних діодів для супер економного освітлення

Бажано вбудоване радіо(включно з АМ) і функція powerbank(зі звичайним USB/QC/PD)

Щось типу сучасної версії цього


Все есть, если искать нормально, например, раз, два, три и так далее. Предупреждаю сразу, я просто показал для примера, свои хотелки уже сам ищи. Разве что я хз на счет радио, уже даже китайцы эту ненужную хрень перестали лепить в каждую зубную щетку, но я уверен, что есть и такое, просто лень рыться.
Змінено GreenMile (21:25 20/11/2022)
Vladya | мандрівник **
Re: Ліхтарики акумуляторні кемпенгові
[Re: GreenMile] 20 ноября 2022 в 22:20
GreenMile 20.11.2022 21:22 пишет:

Vladimir_Y 20.11.2022 11:33 пишет:

Vladya 20.11.2022 10:20 пишет:

Кому там не вистачає світла лихтарик 60W




Не вистачає у побуті не потужності(нашо ті 60W(хоч і китайських)), а (ЯМЗ)
- емної батареї з великою кількістю циклів заряд/розряд і широким діапазоном робочих температур з ухилом у "-" (можливо LiFePo4 чи що там є схоже з сучасною хімією)
- швидкої універсальної зарядки від DC5V до AC220
- плавного регулювання яскравості від 0 до max, можливості використовувати кілька(один) з усіх наявних діодів для супер економного освітлення

Бажано вбудоване радіо(включно з АМ) і функція powerbank(зі звичайним USB/QC/PD)

Щось типу сучасної версії цього


Все есть, если искать нормально, например, раз, два, три и так далее. Предупреждаю сразу, я просто показал для примера, свои хотелки уже сам ищи. Разве что я хз на счет радио, уже даже китайцы эту ненужную хрень перестали лепить в каждую зубную щетку, но я уверен, что есть и такое, просто лень рыться.



+

я вирішив вже це не писати, але ти написав майже слово в слово як я хотів ))

доречи у того китайця що ти дав 3 посилання, знайомий замовив і вже приїхала станція, правда інша там є ось ця я теж майже хотів у нього замовити саме ту на яку ти розмістив посилання. Але потім знайшов на 300 втг подивимось моя ще не приїхала.
Так він наче задоволений, єдине не працює котел від нього (
Змінено Vladya (22:25 20/11/2022)
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Ліхтарики акумуляторні кемпенгові (2/2)

Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

0 користувачів і 113 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 2812