autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Де купити теплі джинси Голосієво/Печерськ?

nSergey | важничающий писатель **
Де купити теплі джинси Голосієво/Печерськ?
1 декабря 2022 в 13:22
Добрий день. Порадьте місце де є хороший вибір теплих джинсів з флісом. В брендових магазинах ТЦ частіше за все таких нема або нема нормального вибору.
Змінено nSergey (13:23 01/12/2022)
Vladya | мандрівник **
Re: Де купити теплі джинси Голосієво/Печерськ?
[Re: nSergey] 1 декабря 2022 в 17:23
це питання можна вирішити по іншому. Звісно може треба саме джинси, але ..
Зараз дуже великий вибір флісового термобелья. Я купив собі тонкий флісовий костюм, якій легко можна одягнути під джинси, і в загалі не відчувається. Ніколи не носив підштаників усяких, ну може в дитинстві, а тут прям зрадів ))

Ціни зараз під штуку, але знайшов на промі в Хмельницькому сами шиють, треба було почекати десь 3-5 днів, але все гуд і ціна норм і наші розміри. зараз трішкі підросла ціна, але все одно дешевше і є різні і клітинка і так. Доречи є усілякий мілітарі теплі рукавички, балаклави, куртки, штани то що. Я собі брав ось цей костюм https://sdvu.com.ua/ua/p1678638146-termobele-muzhskoe-flise.html можна одягнути під шо завгодно, дуже м'який і теплий.
Змінено Vladya (17:24 01/12/2022)
harald67 | подсевший на форум **
Re: Де купити теплі джинси Голосієво/Печерськ?
[Re: Vladya] 1 декабря 2022 в 17:28
Vladya 01.12.2022 17:23 пишет:

це питання можна вирішити по іншому. Звісно може треба саме джинси, але ..
Зараз дуже великий вибір флісового термобелья. Я купив собі тонкий флісовий костюм, якій легко можна одягнути під джинси, і в загалі не відчувається. Ніколи не носив підштаників усяких, ну може в дитинстві, а тут прям зрадів ))






+100500
І ще додав би, що мало того, що джинси дорослих розмірів із підкладом дуже рідко зустрічаються у продажу, так там ще й самі моделі і якість переважно такі, що вдягати їх не хочеться.
nickka | продавець овочів **
Re: Де купити теплі джинси Голосієво/Печерськ?
[Re: nSergey] 1 декабря 2022 в 18:25
спробуй Територію мінімальних цін на М.Либідьська або Др. Народів.
onion88 | энтузиаст ****
Re: Де купити теплі джинси Голосієво/Печерськ?
[Re: Vladya] 1 декабря 2022 в 19:45
Vladya 01.12.2022 17:23 пишет:

це питання можна вирішити по іншому. Звісно може треба саме джинси, але ..
Зараз дуже великий вибір флісового термобелья. Я купив собі тонкий флісовий костюм, якій легко можна одягнути під джинси, і в загалі не відчувається. Ніколи не носив підштаників усяких, ну може в дитинстві, а тут прям зрадів ))

Ціни зараз під штуку, але знайшов на промі в Хмельницькому сами шиють, треба було почекати десь 3-5 днів, але все гуд і ціна норм і наші розміри. зараз трішкі підросла ціна, але все одно дешевше і є різні і клітинка і так. Доречи є усілякий мілітарі теплі рукавички, балаклави, куртки, штани то що. Я собі брав ось цей костюм https://sdvu.com.ua/ua/p1678638146-termobele-muzhskoe-flise.html можна одягнути під шо завгодно, дуже м'який і теплий.




Плюсую за термобілизну!
Ще можна розглянути варіант із шерсті Меріноса. Дуже тонка, не відчувається взагалі.
nickka | продавець овочів **
Re: Де купити теплі джинси Голосієво/Печерськ?
[Re: onion88] 1 декабря 2022 в 20:18
onion88 01.12.2022 19:45 пишет:



Плюсую за термобілизну!
Ще можна розглянути варіант із шерсті Меріноса. Дуже тонка, не відчувається взагалі.




все воно так, але це додаткові операції одягання-роздягання перед виходом на вулицю. І якщо для довгого перебування там це ще якось виправдано, то для вийти в магазин за сигаретами або пивом хочеться менше зусиль витрачати.

ЗІ. Хоча зараз вдома в термобілизні саме воно Опалення у мене вмикають лище під ранок і до першого вимкнення світла. Весь інший час (як і ось зараз) слухаю булькотіння води в батареях без усякої користі для.
Vladya | мандрівник **
Re: Де купити теплі джинси Голосієво/Печерськ?
[Re: nickka] 1 декабря 2022 в 23:14
ага, а ще коли приїхав на бл... і рітузи знімати так взагалі засада )))

в мене були таки джинси то як написали вище як правило вони без форми і шо попало.

Тоді можна купити куртку по коліна і проблема вирішена, у мене саме така на сильні морози, як писав вище ніколи нічого не одягав під джинси. Але враховуючі відключення усілякі, то що , то купити флісочку в наших умовах це святе як на мене ))
_Pasha_ | старый писатель **
Re: Де купити теплі джинси Голосієво/Печерськ?
[Re: nSergey] 2 декабря 2022 в 11:03
Прикріплені файли (0 завантажити)
В якомусь із будинків в червоному колі був магазин джинсів. І там, один мій знайомий , пару років тому бачив джинси з утеплювачом, причому були варінти класичних кольорів, без цих плям, потертостів та дірок Зрозуміло не бренди, але доволі якісний Китай/Туреччина.

В якомусь із будинків в червоному колі був магазин джинсів. І там, один мій знайомий   , пару років тому бачив джинси з утеплювачом, причому були варінти класичних кольорів, без цих плям, потертостів та дірок  Зрозуміло не бренди, але доволі якісний Китай/Туреччина
egorka | продавець прохолоди **
Re: Де купити теплі джинси Голосієво/Печерськ?
[Re: nSergey] 2 декабря 2022 в 11:04
Попробуй сьездить в ТРЦ Республика. Это если Голосеево. А так думаю на Дарынке точно есть. Но это уже левый берег
egorka | продавець прохолоди **
Re: Де купити теплі джинси Голосієво/Печерськ?
[Re: nSergey] 2 декабря 2022 в 11:17
Вот продают http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=12617899&an=0&page=1#Post12617899
egorka | продавець прохолоди **
Re: Де купити теплі джинси Голосієво/Печерськ?
[Re: nSergey] 3 декабря 2022 в 19:43
Раньше ещё на ул ковпака были магазины. Называли все склады Украины. Как сейчас незнаю есть или уже нет. Может кто был то пусть подскажут
pyatnica | патриарх **
Re: Де купити теплі джинси Голосієво/Печерськ?
[Re: nSergey] 27 декабря 2022 в 19:14
вдруг еще актуально)
все джинсы свои брал тут jeans-usa.com.ua
и у них тесть брал утепленные
jeans-usa.com.ua/ua/p181596540-uteplennye-dzhinsy-wrangler.html
jeans-usa.com.ua/ua/p181604891-dzhinsi-wrangler-pidkladtsi.html

так что рекомендую. таких цен и качества в обычных магазинах я не встречал.
особенно рекомендую классические wrangler 13mwz
jeans-usa.com.ua/ua/g435153-dzhinsy-wrangler-mwz
harald67 | подсевший на форум **
Re: Де купити теплі джинси Голосієво/Печерськ?
[Re: pyatnica] 27 декабря 2022 в 19:41
pyatnica 27.12.2022 19:14 пишет:

вдруг еще актуально)
все джинсы свои брал тут jeans-usa.com.ua
и у них тесть брал утепленные
jeans-usa.com.ua/ua/p181596540-uteplennye-dzhinsy-wrangler.html
jeans-usa.com.ua/ua/p181604891-dzhinsi-wrangler-pidkladtsi.html

так что рекомендую. таких цен и качества в обычных магазинах я не встречал.
особенно рекомендую классические wrangler 13mwz
jeans-usa.com.ua/ua/g435153-dzhinsy-wrangler-mwz




У червні 2022 точно працювали, коли усе інше ще було зачинене. Правда асортимент був жалюгідним, левайсу взагалі не було, а для створення штучного враження «ізобілія» магазин наповнили всяким дрантям і мотлохом «з Європи”. Я вже давно збираюся придбати там ренглери кольору «віскі‘», але розміру мого ніколи немає, під замовлення вже не возять і усе.
R.Karp | СуперСтар **
Re: Де купити теплі джинси Голосієво/Печерськ?
[Re: nSergey] 27 декабря 2022 в 20:13
На печерській площі біля "Великої кишені" є базар. Там магазинчик якраз є з чоловічими джинсами і є зимові варіанти. Звісно якість не брендова, але зате класика є, без отих дірочок і карманах під коліном, і ціни норм.
harald67 | подсевший на форум **
Re: Де купити теплі джинси Голосієво/Печерськ?
[Re: R.Karp] 28 декабря 2022 в 07:36
R.Karp 27.12.2022 20:13 пишет:

На печерській площі біля "Великої кишені" є базар. Там магазинчик якраз є з чоловічими джинсами і є зимові варіанти. Звісно якість не брендова, але зате класика є, без отих дірочок і карманах під коліном, і ціни норм.



А де саме на Печерському ринку цей магазинчик? Бо мінімум двічі на тиждень там якісь дрібниці купую, але якось не помічав його.
R.Karp | СуперСтар **
Re: Де купити теплі джинси Голосієво/Печерськ?
[Re: nSergey] 28 декабря 2022 в 09:44
Прикріплені файли (0 завантажити)
Якщо вийти з "Кишені" з правої сторони на початку кіосків є будівельна крамничка. От поряд з нею, чи через одне місце і є той магазинчик. Приблизно як на карті позначив

Якщо вийти з "Кишені" з правої сторони на початку кіосків є будівельна крамничка. От поряд з нею, чи через одне місце і є той магазинчик
harald67 | подсевший на форум **
Re: Де купити теплі джинси Голосієво/Печерськ?
[Re: R.Karp] 28 декабря 2022 в 10:51
Дякую
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Де купити теплі джинси Голосієво/Печерськ?

Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

1 користувачів і 152 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 1214