autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумЕлектрика

Не завівся зранку... (2/2)

pandry2007 | СуперСтар **
Re: Не завівся зранку...
[Re: Aziz] 20 марта 2023 в 13:44
Акум сірий чи чорний? По гарантії треба везти аж у Бортничі на перевірку, дадують на підміну інший.
У мене помер у сірому корпусі на третьому пуску движка. Поміняли, але з нервами, та ще 2 рази викатав у Бортичі у робочий час(
Евгений Задорожный | Супер писатель! **
Re: Не завівся зранку...
[Re: maxsakh] 20 марта 2023 в 13:54
Гарантія більше року це такий квест,хоча все це повинно було написано в гарантійному талоні,там доказати щось дуже важко,скорійш за все відпишуть шо власник сам винен.
VovkZ | V.I.P **
Re: Не завівся зранку...
[Re: Aziz] 20 марта 2023 в 14:03
Aziz 20.03.2023 11:43 пишет:

Акуму ще нема й 2 років, гарантія 3 роки. Спробував заряджати, Десь хвилин 10 був струм заряду 5,5А, потім впав до 1.42 і потихеньку сповз до 0. Ну тобто за 2 години перестав брати заряд.



В мене те ж саме, з останніми двома (чи вже трьома) акумуляторами - поступово "сідає" (взимку), втрачає ємність, і потім заряд бере дуже мало.
При чому якийсь суттєвий витік струму - наміряти не вдається. Газомозги беруть 20-30 мА, і сигналізація стільки ж. Сумарно - 40-70 мА - здавалося б - не багато.
Це при тому, що слідкував за акумулятором, підзаряджав періодично (як спускається до 12,5 В).
Єдине, що гарантовано допомагає - скидати мінусову клему, коли авто стоїть довше пари днів (але неохота увесь час її туди-сюди ставити, потім магнітолу налаштовувати). Або щодня їздити на авто, чи через день.
Змінено VovkZ (14:08 20/03/2023)
Aziz | СуперСтар **
Re: Не завівся зранку...
[Re: Евгений Задорожный] 20 марта 2023 в 15:04
Евгений Задорожный 20.03.2023 13:40 пишет:

Aziz 20.03.2023 11:43 пишет:

В суботу зранку теж не завівся. Акум Exide premium EA640. Акуму ще нема й 2 років, гарантія 3 роки. Спробував заряджати, Десь хвилин 10 був струм заряду 5,5А, потім впав до 1.42 і потихеньку сповз до 0. Ну тобто за 2 години перестав брати заряд. В неділю та ж ситуація - акум майже в 0. Є надія на гарантійне вирішення питання? Купував у всім відомій мережі автомагазинів


а кожного півроку їздили до них на перевірку?



не возив, бо про це ніде не було сказано. Але я навіть питав при купівлі, чи треба таке робити (як то було з А-Мега). Відповідь - ні. Так і з вартою було, нікуди не возив.
Акум сірого кольору, ще старого зразка.
Здав в автомагазин для передачі його в СЦ, в інфопідтримці сказали що можна в будь-який найближчий здати.
Але я залишився зі своєю старою вартою, яка ще гірша за станом за ексайд. Тому купив новий exide excell вже чорний і без всяких отих наворотів на кшталт карбон буст
Aziz | СуперСтар **
Re: Не завівся зранку...
[Re: VovkZ] 20 марта 2023 в 15:13
VovkZ 20.03.2023 14:03 пишет:

Aziz 20.03.2023 11:43 пишет:

Акуму ще нема й 2 років, гарантія 3 роки. Спробував заряджати, Десь хвилин 10 був струм заряду 5,5А, потім впав до 1.42 і потихеньку сповз до 0. Ну тобто за 2 години перестав брати заряд.



В мене те ж саме, з останніми двома (чи вже трьома) акумуляторами - поступово "сідає" (взимку), втрачає ємність, і потім заряд бере дуже мало.
При чому якийсь суттєвий витік струму - наміряти не вдається. Газомозги беруть 20-30 мА, і сигналізація стільки ж. Сумарно - 40-70 мА - здавалося б - не багато.
Це при тому, що слідкував за акумулятором, підзаряджав періодично (як спускається до 12,5 В).
Єдине, що гарантовано допомагає - скидати мінусову клему, коли авто стоїть довше пари днів (але неохота увесь час її туди-сюди ставити, потім магнітолу налаштовувати). Або щодня їздити на авто, чи через день.



то я щодня їжджу. Мінімум 15км в день проїжджаю. Але тут вже щось з акумом таки не те.
Дивився на заведеній машині - на акумі 14.7В з ексайдом та 14,58 з вартою. Якось багатенько. Але обидва в поганому стані, можливо через це
VovkZ | V.I.P **
Re: Не завівся зранку...
[Re: Aziz] 20 марта 2023 в 19:01
Aziz 20.03.2023 15:13 пишет:


Дивився на заведеній машині - на акумі 14.7В з ексайдом та 14,58 з вартою. Якось багатенько. Але обидва в поганому стані, можливо через це



Стан акумулятора і його напруга - мало пов'язані. Тим більше, коли акум вже слабий - він мало бере струму, і навантажити генератор - ніяк не може. Напруга - жорстко задається регулятором.
Aziz | СуперСтар **
Re: Не завівся зранку...
[Re: VovkZ] 21 марта 2023 в 12:32
наче й так, але з новим акумом на ХХ 14.2, а з газом в пол майже 14.4
тож з гєною наче все ок
pandry2007 | СуперСтар **
Re: Не завівся зранку...
[Re: Aziz] 22 марта 2023 в 10:35
З моїм сірим сказали партія така дуже багато браку. Сервіс був ними завалений. Коли давали новий перебрав штук 5, поки не знайшов з іншої партії, щоб знов потом не їздити міняти. Новий поки робить нормально.
Акум адекватно перевіряється вилкою навантаження, може на ньому бути і 12,6+ вольт, а от струм під навантаженням не дає от і не заведеться авто.
Vovan_na_Astre | важничающий писатель *
Re: Не завівся зранку...
[Re: Aziz] 22 марта 2023 в 22:59
Aziz 20.03.2023 15:13 пишет:

VovkZ 20.03.2023 14:03 пишет:

Aziz 20.03.2023 11:43 пишет:

Акуму ще нема й 2 років, гарантія 3 роки. Спробував заряджати, Десь хвилин 10 був струм заряду 5,5А, потім впав до 1.42 і потихеньку сповз до 0. Ну тобто за 2 години перестав брати заряд.



В мене те ж саме, з останніми двома (чи вже трьома) акумуляторами - поступово "сідає" (взимку), втрачає ємність, і потім заряд бере дуже мало.
При чому якийсь суттєвий витік струму - наміряти не вдається. Газомозги беруть 20-30 мА, і сигналізація стільки ж. Сумарно - 40-70 мА - здавалося б - не багато.
Це при тому, що слідкував за акумулятором, підзаряджав періодично (як спускається до 12,5 В).
Єдине, що гарантовано допомагає - скидати мінусову клему, коли авто стоїть довше пари днів (але неохота увесь час її туди-сюди ставити, потім магнітолу налаштовувати). Або щодня їздити на авто, чи через день.



то я щодня їжджу. Мінімум 15км в день проїжджаю. Але тут вже щось з акумом таки не те.
Дивився на заведеній машині - на акумі 14.7В з ексайдом та 14,58 з вартою. Якось багатенько. Але обидва в поганому стані, можливо через це




Це напруга генератора. Напругу на акумі треба дивитися зранку перед тим, як заводити машину. Якщо нижче 12В, можна погратися, пошукати щось шо садить акум, а далі робити висновки
Aziz | СуперСтар **
Re: Не завівся зранку...
[Re: Vovan_na_Astre] 23 марта 2023 в 10:44
після установки нового акума кожного ранку перевіряв напругу. Так от, коли щойно купив акум і встановив на машину, на ньому було 12.5В, наступного ранку вже 12.77.
Просто у мене були питання щодо генератора, тому й міряв на заведеній
GreenMile | V.I.P ***
Re: Не завівся зранку...
[Re: Aziz] 23 марта 2023 в 21:49
Aziz 23.03.2023 10:44 пишет:

Так от, коли щойно купив акум і встановив на машину, на ньому було 12.5В, наступного ранку вже 12.77.


Магазину низачьот, если на АКБ было 12,5В без нагрузки, то уровень заряда у него процентов 80 был примерно. Вообще, всегда лучше перед установкой на авто зарядить акк зарядником внешним.
Aziz | СуперСтар **
Re: Не завівся зранку...
[Re: GreenMile] 24 марта 2023 в 11:00
в магазині перевірили акумулятор та попередили мене що на ньому 80% заряду, але вибору зараз не багато, тому й взяв його. Сьогодні вже 5й день як той акумулятор в сервісі і досі тиша, хоча казали 2-3 дні)
HDC1 | Супер писатель! **
Re: Не завівся зранку...
[Re: maxsakh] 7 апреля 2023 в 13:46
Як закінчилась історія з сервісним центром?
В мене теж акум Exide Premium, не памятаю 60 чи 64 Агод, брав влітку 2021 року. Машину заводить нормально, але насторожило те що коли підзаряджав 4-амперною зарядкою то якось мало заряду взяв (напруга до зарядки була 12.4 вольти, струм досить швидко впав. Мабуть на олх його відправлю, а собі в машину поставлю один що на інвертор в січні докупляв, світло перестали виключати то він так і не встиг попрацювати, Westa Premium Ca/Ca, 74 А/год.
kym | V.I.P *
Re: Не завівся зранку...
[Re: HDC1] 7 апреля 2023 в 18:01
HDC1 07.04.2023 13:46 пишет:

Як закінчилась історія з сервісним центром?
В мене теж акум Exide Premium, не памятаю 60 чи 64 Агод, брав влітку 2021 року. Машину заводить нормально, але насторожило те що коли підзаряджав 4-амперною зарядкою то якось мало заряду взяв (напруга до зарядки була 12.4 вольти, струм досить швидко впав. Мабуть на олх його відправлю, а собі в машину поставлю один що на інвертор в січні докупляв, світло перестали виключати то він так і не встиг попрацювати, Westa Premium Ca/Ca, 74 А/год.



так если мало\быстро взял, значит у него еще ого запас жизни есть....
Aziz | СуперСтар **
Re: Не завівся зранку...
[Re: HDC1] 10 апреля 2023 в 09:51
Минулого вівторка отримав новий акумулятор, в чорному корпусі. Зараз висить в продажу на форумі
HDC1 | Супер писатель! **
Re: Не завівся зранку...
[Re: Aziz] 10 апреля 2023 в 16:37
Aziz 10.04.2023 09:51 пишет:

Минулого вівторка отримав новий акумулятор, в чорному корпусі. Зараз висить в продажу на форумі



Прикольно, якийсь дивний (хороший) продавець чи то диллер попався, думав що в такому випадку завжди кажуть "машина стояла, генератор поганий, допобачення".
Aziz | СуперСтар **
Re: Не завівся зранку...
[Re: HDC1] 11 апреля 2023 в 09:41
так, я й сам не вірив. Теж думав що почнуть посилатися на поганопрацюючий генератор
Autoua.netФорумЕлектрика

Не завівся зранку... (2/2)

Додаткова інформація
Модератор:

 UFO, moderator 

0 користувачів і 19 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 6838