autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумДіти

Що подарувати на НГ?

-Виталя- | Достоевский **
Що подарувати на НГ?
20 декабря 2022 в 12:48
Дитині 10 років.
Хоче приставку, але розуміє що дорого і "не на часі" (с).
А так більше нічого і не хоче.

Але ж без подарунку не хочется залишати дитину. Що подарувати?
Drunkard | **
Re: Що подарувати на НГ?
[Re: -Виталя-] 20 декабря 2022 в 13:17
Як ідея, моїм в такому віці чудово заходить отаке: GraviTrax.

А ще краще їм заходять донати на армію. З особистою відеоподякою дитині від будь-кого з бійців ВСУ. 10 років - як раз саме тей вік, коли дитина вже здатна, хоч і ридаючи, але мужньо відмовитись від подарунка на користь донату.
Абрвалг | IesuiT **
Re: Що подарувати на НГ?
[Re: -Виталя-] 20 декабря 2022 в 21:54
-Виталя- 20.12.2022 12:48 пишет:

Дитині 10 років.
Хоче приставку, але розуміє що дорого і "не на часі" (с).
А так більше нічого і не хоче.

Але ж без подарунку не хочется залишати дитину. Що подарувати?




и возраст и проблема аналогична.

так же просит приставку ( целую петицию св. Николаю написал о приставке и о наличными 1000 дол, что бы на ВСУ отдать. так и написал)+лего (не дешевое, но придется купить, надо же что то подарить, традиция все же).

Благо он еще хочет новый чемодан (старый не актуален, маловат и слишком детский), так хоть и не просит, но подарю, вроде и практично и хотел же .
А что еще кроме лего я так же ХЗ, но приставку не куплю.
vit_lik | подсевший на форум *
Re: Що подарувати на НГ?
[Re: -Виталя-] 20 декабря 2022 в 22:16
А приставку хоче просто приставку, чи конкретну модель. Бо мій коли сказав - хочу приставку. Тоді в тренді була 4 модель. А я купив тут на форумі 3 модель за фігню грошей. Дитина довольна, а шо прикольно пшез десь пару місяців приставка була закинута і він все більше сідав за мій комп і грався в сітку в ігри. І потім прийшлось купити йому комп окремо, під його бажання гратися. А приставка полежала тай я її продав.
Так от, до чього я - може є смисл виконати бажання дитини, але приставку не остнньої моделі купити. І по грошах буде нормально і дитина отримає те що хоче на зараз.
-Виталя- | Достоевский **
Re: Що подарувати на НГ?
[Re: vit_lik] 21 декабря 2022 в 10:33
vit_lik 20.12.2022 22:16 пишет:

А приставку хоче просто приставку, чи конкретну модель. Бо мій коли сказав - хочу приставку. Тоді в тренді була 4 модель. А я купив тут на форумі 3 модель за фігню грошей. Дитина довольна, а шо прикольно пшез десь пару місяців приставка була закинута і він все більше сідав за мій комп і грався в сітку в ігри. І потім прийшлось купити йому комп окремо, під його бажання гратися. А приставка полежала тай я її продав.
Так от, до чього я - може є смисл виконати бажання дитини, але приставку не остнньої моделі купити. І по грошах буде нормально і дитина отримає те що хоче на зараз.




приставку хоче плойку 5.
але мені тут простіше - нема телевізора
-Виталя- | Достоевский **
Re: Що подарувати на НГ?
[Re: Drunkard] 21 декабря 2022 в 10:35
Drunkard 20.12.2022 13:17 пишет:

Як ідея, моїм в такому віці чудово заходить отаке: GraviTrax.

А ще краще їм заходять донати на армію. З особистою відеоподякою дитині від будь-кого з бійців ВСУ. 10 років - як раз саме тей вік, коли дитина вже здатна, хоч і ридаючи, але мужньо відмовитись від подарунка на користь донату.




папка (я) вже стіки задонатив, що і казати ніяково.
конструктори він вже переріс.

він все розуміє ( відносно свого віку) але то більше мені хочеться йому свято зробити - хз який (і де і як) буде наступний НГ.
Drunkard | **
Re: Що подарувати на НГ?
[Re: -Виталя-] 21 декабря 2022 в 11:23
-Виталя- 21.12.2022 10:35 пишет:

Drunkard 20.12.2022 13:17 пишет:

Як ідея, моїм в такому віці чудово заходить отаке: GraviTrax.

А ще краще їм заходять донати на армію. З особистою відеоподякою дитині від будь-кого з бійців ВСУ. 10 років - як раз саме тей вік, коли дитина вже здатна, хоч і ридаючи, але мужньо відмовитись від подарунка на користь донату.




папка (я) вже стіки задонатив, що і казати ніяково.




Донатів багато не буває, і справа не в сумі, і не в загальній сумі, а в тому, щоб дитина самостійно прийняла рішення відмовитись від особистого подарунку на користь донату. Світоглядна річ, насправді.

-Виталя- 21.12.2022 10:35 пишет:

конструктори він вже переріс.



Гравітрекс - не зовсім конструктор, може, навіть, і зовсім не конструктор.
Autoua.netФорумДіти

Що подарувати на НГ?

Додаткова інформація
Модератор:

 LordAmid, doctor_b, moderator 

0 користувачів і 27 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 1812