autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
-Виталя- | Достоевский **
Порадьте поліроль для скла
20 декабря 2022 в 14:41
Трохи поцарапав варочну поверню. Дійсно трохи, але муляє.

Чим/як полікувати?
Рост | ex NetGuy ***
Re: Порадьте поліроль для скла
[Re: -Виталя-] 20 декабря 2022 в 15:51
Прикріплені файли (0 завантажити)
-Виталя- 20.12.2022 14:41 пишет:

Трохи поцарапав варочну поверню. Дійсно трохи, але муляє.

Чим/як полікувати?



Для полірування скла є така штука - оксид церію.
Я колись вишліфовував/виполіровував скляний рефлектор під додаткову лінзу. Спершу звичайними шкурками, потім кузовним поліролем класу G3, а завершував отим оксидом.
Якщо царапина значна, можливо доведеться спершу шліфувати, а потім вже полірувати. Тре дивитись.
Полірнути можна шуруповертом з войлочною насадкою, в епіцентрі такі продаються.
Але є одне але - в процесі полірування скло легко перегріти, і воно може тріснути. Я, коли полірував, то підставляв руку зі зворотного боку, і як тільки ставало гаряче тримати, робив паузу. Чи вдасться просто вручну - напевно доведеться довго терти, скло тверде.

Для полірування скла є така штука - оксид церію.Я колись вишліфовував/виполіровував скляний рефлектор під додаткову лінзу
-Виталя- | Достоевский **
Re: Порадьте поліроль для скла
[Re: Рост] 21 декабря 2022 в 10:40
Рост 20.12.2022 15:51 пишет:

-Виталя- 20.12.2022 14:41 пишет:

Трохи поцарапав варочну поверню. Дійсно трохи, але муляє.

Чим/як полікувати?



Для полірування скла є така штука - оксид церію.
Я колись вишліфовував/виполіровував скляний рефлектор під додаткову лінзу. Спершу звичайними шкурками, потім кузовним поліролем класу G3, а завершував отим оксидом.
Якщо царапина значна, можливо доведеться спершу шліфувати, а потім вже полірувати. Тре дивитись.
Полірнути можна шуруповертом з войлочною насадкою, в епіцентрі такі продаються.
Але є одне але - в процесі полірування скло легко перегріти, і воно може тріснути. Я, коли полірував, то підставляв руку зі зворотного боку, і як тільки ставало гаряче тримати, робив паузу. Чи вдасться просто вручну - напевно доведеться довго терти, скло тверде.




шуруповерт та спецнасадки. царапіна незначна і неглібока, але, блін, сонце так падає - що її постійно видно.

дякую за пораду.
Tibor | Достоевский **
Re: Порадьте поліроль для скла
[Re: -Виталя-] 21 декабря 2022 в 10:46
1. Повернуть плиту на 90 градусов
2. Затереть в царапину черный лак, чтобы не блестело. Если это горячая часть, то присыпать графитной смазкой.
Змінено Tibor (10:57 21/12/2022)
GreenMile | V.I.P ***
Re: Порадьте поліроль для скла
[Re: -Виталя-] 21 декабря 2022 в 12:28
В ютюбе видел, как обычной полировальной машинкой убирали царапины с плиты, даже свою хотел полирнуть (уже вся в мелких и не очень царапинах), но так руки и не дошли. Там суть в основном в правильном выборе полиролей.
Ну и как я понял, полировать придется всю поверхность, потому что будет виден заполированный фрагмент, как ни старайся, воском его натрешь.
Змінено GreenMile (12:29 21/12/2022)
-Виталя- | Достоевский **
Re: Порадьте поліроль для скла
[Re: GreenMile] 21 декабря 2022 в 16:55
GreenMile 21.12.2022 12:28 пишет:

В ютюбе видел, как обычной полировальной машинкой убирали царапины с плиты, даже свою хотел полирнуть (уже вся в мелких и не очень царапинах), но так руки и не дошли. Там суть в основном в правильном выборе полиролей.
Ну и как я понял, полировать придется всю поверхность, потому что будет виден заполированный фрагмент, как ни старайся, воском его натрешь.




от мені оцей самий поліроль і потрібен.
Bod'ka | member
Re: Порадьте поліроль для скла
[Re: -Виталя-] 21 декабря 2022 в 19:12
Є такий засіб electrolux , він для очистки але і полірує мілкі царапки. Капаєш його на суху чисту поверхність і розтираєш сухою серветкою або мікрофіброю. На деякий час царапки зникають і не муляють око.
GreenMile | V.I.P ***
Re: Порадьте поліроль для скла
[Re: -Виталя-] 22 декабря 2022 в 19:45
-Виталя- 21.12.2022 16:55 пишет:

GreenMile 21.12.2022 12:28 пишет:

В ютюбе видел, как обычной полировальной машинкой убирали царапины с плиты, даже свою хотел полирнуть (уже вся в мелких и не очень царапинах), но так руки и не дошли. Там суть в основном в правильном выборе полиролей.
Ну и как я понял, полировать придется всю поверхность, потому что будет виден заполированный фрагмент, как ни старайся, воском его натрешь.




от мені оцей самий поліроль і потрібен.


Обычная полироль для автостекла, просто ее зернистость выбрать надо в зависимости от повреждений. Может хватить одной, а может надо брать две - грубую и финишную, если царапина глубокая.
Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

1 користувачів і 151 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 621