autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумЕлектротранспорт

Облаштування місць для заряджання ел.авто (2/2)

windowz | важничающий писатель **
Re: Облаштування місць для заряджання ел.авто
[Re: vovaniy] 31 марта 2023 в 17:31
vovaniy 30.03.2023 09:45 пишет:

а як на рахунок здоров'я батареї? Зарядка від 3 фаз(11квт) негативніше впливає на батарею чим до прикладу одна фаза 10А 2.2 кВт?
Обзавівся електричкою теж, то от думаю як пришвидшити час заряджання авто, так щоб не нашкодити батареї



Всі зарядки до 0,2с для літія це повільна зарядка.
Там бажано не заряджати більше ніж 80% заряду і не розряджати глибше 30%. А в цьому діапазоні можна і 50КВт від чадемо - нічого не станеться.
vovaniy | подмастерье
Re: Облаштування місць для заряджання ел.авто
[Re: _Zedd_] 4 апреля 2023 в 18:31
Дякую за відповіді, сподіваюсь і автору було корисно
_Zedd_ | старый писатель *
Re: Облаштування місць для заряджання ел.авто
[Re: vovaniy] 5 апреля 2023 в 12:16
vovaniy 04.04.2023 18:31 пишет:

Дякую за відповіді, сподіваюсь і автору було корисно




100% )
_AVP_ | Достоевский **
Re: Облаштування місць для заряджання ел.авто
[Re: _Zedd_] 29 апреля 2023 в 21:54
разрабатываю адаптивные AC-зарядки. Думаю через месяц-два что-то будет приличное. Потом расширение функционала.
вырос из Uno | энтузиаст *
Re: Облаштування місць для заряджання ел.авто
[Re: _Zedd_] 1 октября 2023 в 19:27
разработка кабеля с коробочкой и пистолетом - схемно и программно примитивна, байт 50-100 кода. Там главное - надежный конструктив, климатические испытания, безопасности всякие, сертификации и т д.
Надо разработать другое - робота, который вставляет пистолет. А то как-то непонтово, купить машину за десятки тыс долларов и самому (как какой-то бой с заправки) со шлангом тыкаться. Должно быть заехал во двор/гараж, а к утру само зарядилось.
мелкий-2 | СуперСтар **
Re: Облаштування місць для заряджання ел.авто
[Re: вырос из Uno] 1 октября 2023 в 19:46
Вольво когда-то вело разработки индукционной зарядки. Но результат не видел. Думаю забросили.
shcherb | опытный писатель **
Re: Облаштування місць для заряджання ел.авто
[Re: мелкий-2] 1 октября 2023 в 21:15
В ответ на:

Вольво когда-то вело разработки индукционной зарядки. Но результат не видел. Думаю забросили.



індукційні зарядки мають доволі низьких ккд, відповідно при таких великих потужностях втрати будуть суттєві, як і виділення тепла.
Ромарио1983 | старожил *
Re: Облаштування місць для заряджання ел.авто
[Re: Stirlitz] 1 октября 2023 в 22:10


Трохи похвастаюсь: приїхав з Китаю спеціальний інвертор. Тепер моя Хонда МНВ перетворилася на супер-павербанк для будинку на 60 кВт. Генератор сумує в куточку, у готовності до тотального блекауту




А можете поділитись посиланням на цей інвертор?
Вася | приверженец **
Re: Облаштування місць для заряджання ел.авто
[Re: вырос из Uno] 2 октября 2023 в 04:28
вырос из Uno 01.10.2023 19:27 пишет:

разработка кабеля с коробочкой и пистолетом - схемно и программно примитивна, байт 50-100 кода. Там главное - надежный конструктив, климатические испытания, безопасности всякие, сертификации и т д.
Надо разработать другое - робота, который вставляет пистолет. А то как-то непонтово, купить машину за десятки тыс долларов и самому (как какой-то бой с заправки) со шлангом тыкаться. Должно быть заехал во двор/гараж, а к утру само зарядилось.




https://youtu.be/5on--fx-mjw?si=AnE6Hv7P6Qlw26h5
вырос из Uno | энтузиаст *
Re: Облаштування місць для заряджання ел.авто
[Re: _Zedd_] 2 октября 2023 в 09:28
Это еще хуже. Вместо 1.Открыть люк. 2. Взять и вставить пистолет. 3. Уйти.
- на видео 1. Открыть люк. 2. Взять и привесить к машине байду. 3. Взять шланг. 4. Вставить пистолет в машину. 5. Вставить пистолет в байду. 6. Заказать робота.

Кстати, не понятно зачем байда со шлангом соединяется пистолетом, если это единая конструкция в данном случае? Они отдельно не используются.
Вася | приверженец **
Re: Облаштування місць для заряджання ел.авто
[Re: вырос из Uno] 2 октября 2023 в 11:44
вырос из Uno 02.10.2023 09:28 пишет:

Это еще хуже. Вместо 1.Открыть люк. 2. Взять и вставить пистолет. 3. Уйти.
- на видео 1. Открыть люк. 2. Взять и привесить к машине байду. 3. Взять шланг. 4. Вставить пистолет в машину. 5. Вставить пистолет в байду. 6. Заказать робота.

Кстати, не понятно зачем байда со шлангом соединяется пистолетом, если это единая конструкция в данном случае? Они отдельно не используются.




Думаю, корейці читають фтуя, бо вони вже заморочились:


https://youtu.be/x_Q03gtbNmk?si=Ho_pcZWvzKx0ziBJ
вырос из Uno | энтузиаст *
Re: Облаштування місць для заряджання ел.авто
[Re: вырос из Uno] 3 октября 2023 в 00:03
о, вот таке! Тільки простіше, без проміжного акумулятора, на 1 машину стовпчик з манипулятором.
Але, не показано хто відкриває дверку? Сам володар такого авто? Як якись лох? Вона ж брудна до того ж може бути. Тобто, треба другий манипулятор з присоскою.
Autoua.netФорумЕлектротранспорт

Облаштування місць для заряджання ел.авто (2/2)

Додаткова інформація
Модератор:

 UFO 

0 користувачів і 13 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 7773