autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Mangust | бЭндеровец **
Re: Німеччина, Нюрнберг
[Re: Aniachka] 9 февраля 2023 в 20:18
Aniachka 06.02.2023 21:44 пишет:

А колись на фтуї таке було: поламався десь на дорозі або ж потрапив у аварію - то пишеш на форум і до тебе під'їжджає хтось з одноклубників. Допомогти морально і не лише.



Було. До мене приїхала Людина на Форіку та витягла з багнюки у лісі. І не сказала хто, щоб написати подяку на форумі. Але якщо ти читаєшь, то я ще й досі вдячний тобі, гарна Людина!
Roksimama | Еще та! **
Re: Німеччина, Нюрнберг
[Re: Vladya] 9 февраля 2023 в 20:18
Vladya 09.02.2023 20:10 пишет:

nope 09.02.2023 14:37 пишет:

Vladya 09.02.2023 11:04 пишет:



Доречи запропонували люди добрі ікеєвську кровать 140*200 за 150 евро і сами привезуть и занесуть і ніхто не вийобу.ся




150 євро за звичайне бв ліжко? Трохи задофіга як на мене.
Та прикол в тому, що доставка просто включена у ціну. Ти знайди хто безкоштовно привезе і занесе впевнений, що на початку такого роду пропозицій було багато, але вже не зараз




по тип такого https://www.ikea.com/nl/en/p/saeboevik-divan-bed-firm-vissle-grey-s69385750/ але, спинка більш м'яка і само ліжко, а не так як тут просто натягнута тканина.
О ну давай ще, розкажи мені дофіга чи не дофіга да аби скільки, проблема в іншому була.

зараз не зараз, посил був знайти допомогу, і цікавила не просто тупо доставка. А не отримати просто дебільну пораду не ганьбитися. Якось чогось була думка допомогти друг другу, а тут такое. Щонезрозуміло? ) Вся допомога тільки від іноземців, всі наші, як правило повні придурки яки тільки насолоджуються проблемами інших, ця тема це наглядно демонструє.



А скільки разів саме ти допоміг абсолютно незнайомій людині з повноцінним переїздом?
Змінено Roksimama (20:19 09/02/2023)
Andrey-Mil | СуперСтар **
Re: Німеччина, Нюрнберг
[Re: Roksimama] 9 февраля 2023 в 20:32
так як би я міг, то я б звичайно ж би допоміг. Особливо якщо поруч. (с) я так думаю!
Але біда в тому, що втуя не в німеччині, а в Україні. І у кожного повен рот проблем і турбот. Яких нема у пересічного бюргера. Не вимикають світло, регулярно платять зарплату чи "пособіє", життя виважене і помірковане. А тут не знаєш, коли звідки і шо "прилетить". Як не ракета, так балон вибухне в сусідній квартирі. То хто залюбки побіжить допомагати? Ми (тут) чи вони (там)?

Були часи коли "метнуться кабанчиком" висмикнути когось з ями при дорозі - не питання. Але якось зараз ризики збільшился залишитися в тій ямі без машини і добре якщо живим. Особливо коли про допомогу просить незнайома людина в інтернеті. Бла-бла-кар і загиблі водії тому пруф.
Змінено Andrey-Mil (20:34 09/02/2023)
nope | ***
Re: Німеччина, Нюрнберг
[Re: Vladya] 9 февраля 2023 в 21:53
Vladya 09.02.2023 20:10 пишет:


зараз не зараз, посил був знайти допомогу, і цікавила не просто тупо доставка. А не отримати просто дебільну пораду не ганьбитися. Якось чогось була думка допомогти друг другу, а тут такое. Щонезрозуміло? ) Вся допомога тільки від іноземців, всі наші, як правило повні придурки яки тільки насолоджуються проблемами інших, ця тема це наглядно демонструє.




Не зрозуміло чого ти звичайну побутову послугу типу заміни прокладок у крані або прикручування шафки на стіну називаєш допомогою, ба більше, вимагаєш цієї допомоги від інших. Трохи дивно.
Vladya | мандрівник **
Re: Німеччина, Нюрнберг
[Re: nope] 10 февраля 2023 в 11:14
nope 09.02.2023 21:53 пишет:

Vladya 09.02.2023 20:10 пишет:


зараз не зараз, посил був знайти допомогу, і цікавила не просто тупо доставка. А не отримати просто дебільну пораду не ганьбитися. Якось чогось була думка допомогти друг другу, а тут такое. Щонезрозуміло? ) Вся допомога тільки від іноземців, всі наші, як правило повні придурки яки тільки насолоджуються проблемами інших, ця тема це наглядно демонструє.




Не зрозуміло чого ти звичайну побутову послугу типу заміни прокладок у крані або прикручування шафки на стіну називаєш допомогою, ба більше, вимагаєш цієї допомоги від інших. Трохи дивно.



трохи дивно навіщо ти ліпиш те що я не просив і починаєш фантазувати
не зрозуміло, що за тупа манера всім розказувати що робити. І чим більше я про це кажу тім більше, це проявляється.
Vladya | мандрівник **
Re: Німеччина, Нюрнберг
[Re: Roksimama] 10 февраля 2023 в 11:15
Roksimama 09.02.2023 20:18 пишет:


А скільки разів саме ти допоміг абсолютно незнайомій людині з повноцінним переїздом?




спочатку треба хочаб один раз прочитати що проситься, а потом лізти
Навіть для упоротих, акцентував що мені НЕПОТРІБЕН "повноцінний переїзд".

а так, уяви собі допомогав.
Змінено Vladya (11:26 10/02/2023)
Roksimama | Еще та! **
Re: Німеччина, Нюрнберг
[Re: Vladya] 10 февраля 2023 в 11:18
Vladya 10.02.2023 11:15 пишет:

Roksimama 09.02.2023 20:18 пишет:


А скільки разів саме ти допоміг абсолютно незнайомій людині з повноцінним переїздом?




спочатку треба хочаб один раз прочитати що проситься, а потом лізти



Я прочитала. І навіть подивилася відстань від мене.
Але бажання допомогти не виникло. Виникло враження що тут всі тобі чомусь щось винні.
Vladya | мандрівник **
Re: Німеччина, Нюрнберг
[Re: Roksimama] 10 февраля 2023 в 11:28
Roksimama 10.02.2023 11:18 пишет:

Vladya 10.02.2023 11:15 пишет:

Roksimama 09.02.2023 20:18 пишет:


А скільки разів саме ти допоміг абсолютно незнайомій людині з повноцінним переїздом?




спочатку треба хочаб один раз прочитати що проситься, а потом лізти



Я прочитала. І навіть подивилася відстань від мене.
Але бажання допомогти не виникло. Виникло враження що тут всі тобі чомусь щось винні.




нда. типова україночка, вилила помиї і потім придумала собі чого вона це зробила.
та нам такі помічники і не потрібні, потім за вже життя не розрахуєшся ))

В ответ на:

Бачив що є люди з Нюрнберга.

Таке питання, може хтось допомогти. не прям зараз, а в майбутньому. Особливо як що хтось поруч з 90469.

Дружина с дитиною, перевести речі з одного дома в інший в радіусе 5-10 хв. Ну навіть не те що там особисті речі, а наприклад кровать допомогти розібрати і в новій квартирі допомогти зібрати.

Ну може і не треба буде, але на всяк випадок, скоріш за все, може треба буде допомога. Службу винаймати, то для цього і нема що возити, речей мало, а переселення в радіус 5 хв на машині.




в якому місці виникає те що я вважаю що мені щось хтось винен ???


ПС: В цьому розділі, одна людина дала пораду по інтеграції закордоном, я тоді це не зрозумів. Що закордоном треба якнайдалі триматись від співвітчизників, не намагатись там дружити, об'єднуватись в групи то що ... Але зараз читаючи всі ці групи аля "українці там то і там то" то розумієш. На будь яке питання ти 90% отримуєш засудження і обговорення як ти собака в загалі до такого додумався, щоб таке питати
Змінено Vladya (11:47 10/02/2023)
Andrey-Mil | СуперСтар **
Re: Німеччина, Нюрнберг
[Re: Vladya] 10 февраля 2023 в 11:39
тобі намагаються пояснити, що обсяг робіт/витраченого на допомогу часу трохи відрізняєтся від:
а) допомогти з переїздом: речі зібрані, машина замовлена, сумок багато, але вони неважкі. Затрати по часу - нейхай пара годин, ризик зірвати спину невеликий, пару годин свого часу на допомогу витратити - цілком можливо.
б) розібрати кровать - ще невідомо як вона там розбирється/збирається, треба якийсь інструмент, потім це все винести/занести і в ідеалі не пошкрябати стіни/меблі, плюс своя авто для перевозу, пара+годин і незрозуміле навантаження. Ризик вписатися і застрягти на пів-дня.
От чесно - я коли свій диван перевозив - то ТАК замахався, що на наступний переїзд замовляв вантажників. І братися за чужу кровать - відтоді нема ніякого бажання.

Що, правда нема різниці?
Змінено Andrey-Mil (11:40 10/02/2023)
Vladya | мандрівник **
Re: Німеччина, Нюрнберг
[Re: Andrey-Mil] 10 февраля 2023 в 11:57
Andrey-Mil 10.02.2023 11:39 пишет:

тобі намагаються пояснити, що обсяг робіт/витраченого на допомогу часу трохи відрізняєтся від:
а) допомогти з переїздом: речі зібрані, машина замовлена, сумок багато, але вони неважкі. Затрати по часу - нейхай пара годин, ризик зірвати спину невеликий, пару годин свого часу на допомогу витратити - цілком можливо.
б) розібрати кровать - ще невідомо як вона там розбирється/збирається, треба якийсь інструмент, потім це все винести/занести і в ідеалі не пошкрябати стіни/меблі, плюс своя авто для перевозу, пара+годин і незрозуміле навантаження. Ризик вписатися і застрягти на пів-дня.
От чесно - я коли свій диван перевозив - то ТАК замахався, що на наступний переїзд замовляв вантажників. І братися за чужу кровать - відтоді нема ніякого бажання.

Що, правда нема різниці?




єдине питання нафіга це мені пояснювати, ну блін. Ну ти собі подумав оте все що ти написав. Ну ок. Я ж тебе не засуджую за те що ти не можеш допомогти. Якого біса це мені розказувати, ну не можешь то не можешь. Нафіга займатись цим мозгодрочеством ?? починати фантазувати, того чого немає, а потім взагалі сказати що ти м.дак що в загалі це написав.
Не ну блін що серьозно ?!

То блін я такий дурний, там кудись їхав, щось відвозив, щось там напрягався. А можна ж було придумать куча фігні потім вилити це на людину і бути задоволеним собою.

Я все вже ЗРОЗУМІВ!!! І нічого не від кого не чекаю і навіть вже не прошу.
nope | ***
Re: Німеччина, Нюрнберг
[Re: Vladya] 10 февраля 2023 в 13:41
Vladya 10.02.2023 11:14 пишет:


не зрозуміло, що за тупа манера всім розказувати що робити. І чим більше я про це кажу тім більше, це проявляється.




Дивно, що незрозуміло.
Якщо вам шото непонятно, то постарайтесь це понять! (с)
SZ | V.I.P **
Re: Німеччина, Нюрнберг
[Re: Vladya] 1 марта 2023 в 00:58
Чоловіче, ти занадто агресивний. У мене теж дружина з дітьми за кордоном і теж іноді важко, потрібно шукати як допомогти. Але ти отак ярлики розвішуєш, що аж гидко. Форум усе зтерпить, а у реальному житті хтось пику натовче.

Витрачай час на сім'ю, а не оце все.
(Відредагував повідомлення щоб без агресіх з мого боку )) )
Змінено SZ (01:02 01/03/2023)
Gavik | Достоевский *
Re: Німеччина, Нюрнберг
[Re: Vladya] 9 марта 2023 в 12:53
В ответ на:

Я все вже ЗРОЗУМІВ!!! І нічого не від кого не чекаю і навіть вже не прошу




Тіпа апа . Перевезли , зібрали ту кровать , допомогли ?
pozin8 | опытный писатель ***
Re: Німеччина, Нюрнберг
[Re: Vladya] 29 июня 2023 в 10:57
Vladya 02.02.2023 22:11 пишет:

Бачив що є люди з Нюрнберга.

Таке питання, може хтось допомогти. не прям зараз, а в майбутньому. Особливо як що хтось поруч з 90469.

Дружина с дитиною, перевести речі з одного дома в інший в радіусе 5-10 хв. Ну навіть не те що там особисті речі, а наприклад кровать допомогти розібрати і в новій квартирі допомогти зібрати.

Ну може і не треба буде, але на всяк випадок, скоріш за все, може треба буде допомога. Службу винаймати, то для цього і нема що возити, речей мало, а переселення в радіус 5 хв на машині.




Не заходил на форум полгода: травма, операция, реабилитация...
Я рядышком с 90469 живу, если какая небольшая помощь ещё нужна - обращайся, лучше в whatsapp или телегу (+491608082080)
Autoua.netФорумНаші за кордоном

Німеччина, Нюрнберг (2/2)

Додаткова інформація
Модератор:

 Yorc, moderator 

0 користувачів і 22 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 5984