autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
plach | старый писатель **
Вибір BMW X5 G05
12 февраля 2023 в 13:37
По авто ніби все зрозуміло, не зрозуміло тільки по мотору B47D20, це тей що 25d.
Хто стикався/їздив, наскільки його хватає даній машинці, по динаміці, бо по надійності, я так розумію, непоганий мотор, різниця з трьохлітровим дизелем доходить до 10k$, а то вже так дофігастенько.
Машину не купую на останні, алеж чи стоїть воно того.
Змінено plach (14:40 12/02/2023)
ivatuning | Достоевский **
Re: Вибір BMW X5 G05
[Re: plach] 12 февраля 2023 в 14:21
Може B47D20 ?
plach | старый писатель **
Re: Вибір BMW X5 G05
[Re: ivatuning] 12 февраля 2023 в 14:40
ivatuning 12.02.2023 14:21 пишет:

Може B47D20 ?



Може
max_k | Супер писатель! **
Re: Вибір BMW X5 G05
[Re: plach] 12 февраля 2023 в 20:04
Катался на таком вроде бы
В 17 году по Акции шли Х5 с 2.5 дизелем
Сказать что печально не могу, но не фонтан
Но это было в пределах города тестдрайв от салона

Но за 10 минут езды тяжело какие то выводы делать, но мне показалось как для такой массы этого мотора все таки маловато
ivatuning | Достоевский **
Re: Вибір BMW X5 G05
[Re: max_k] 12 февраля 2023 в 20:34
max_k 12.02.2023 20:04 пишет:

Катался на таком вроде бы
В 17 году по Акции шли Х5 с 2.5 дизелем
Сказать что печально не могу, но не фонтан
Но это было в пределах города тестдрайв от салона

Но за 10 минут езды тяжело какие то выводы делать, но мне показалось как для такой массы этого мотора все таки маловато



В 17 году был еще ф15, он чуть тяжелее г05, на этом двигателе динамика чуть хуже. Но все равно, это самый слабый двигатель который ставят на г05.
linelect | патриарх **
Re: Вибір BMW X5 G05
[Re: ivatuning] 16 февраля 2023 в 20:07
В мене саме такий двигун, але на F15 х25д.
2 літра, 231 коняка, 7.7 по характеристикам (але це мабуть тільки з 2х педалей можна досягнути)

Так як я пересів з не бмв атмо 1.6, то динаміка для мене дуже хороша.
Загалом він не є тугодумом, і набирає достатньо непогано навіть на такому важкому авто як Х5, але все ж відносно.
Якщо просто їздити, не вичавлювати все, що можна то майже не відрізняється від 3 літрового, по відгукам тих хто пробував обидва.
Нема сенсу брати, для тих хто їздить постійно "педаль в підлогу" або після 3.0 літра.

Розхід на 100-110 десь біля 7л. На 120 вже десь 8л. По місту 7.5-9

Не можу сказати, що він проблемний.
Але:
-після 100к прийдеться замінити демфер
-після 200к варто замінити ланцюги
-і мабуть на великому пробізі після 200-250к прийдеться реставрувати турбіни, а тут їх дві. Запитував одну компанію, то казали 3-11к грн за кожну турбіну реставрація може потягнути.

Зазвичай скарги про те, що слабкий двигун чув тільки від тих хто їздив на потужніших, ну і це зрозуміло.
Ті хто їздив на 2 літровому зазвичай не скаржились, навпаки один розповідав, що lexus GX470 на якому він раніше їздив з 4.7 літровим двигуном по відчуттям повільніший і тугіший ніж 2 літровий Х5.
Змінено linelect (20:22 16/02/2023)
linelect | патриарх **
Re: Вибір BMW X5 G05
[Re: linelect] 16 февраля 2023 в 20:14
Осінню 2022 можна було взяти офіційний G05 3.0d від 57к доларів, була знижка на авто з російського ринку. Непогана комплектація, з вебасто, спорт сидіння.
Така ціна получалась через те, що:
-знижка
-євро було майже як долар, а ціни авто в євро.
-оплата в гривнях, курс валюти не ринковий, а офіційний.
Тому після перерахунку на долари вийшло біля 57к, що дуже чудова ціна, була.
plach | старый писатель **
Re: Вибір BMW X5 G05
[Re: linelect] 17 февраля 2023 в 12:36
Ну їздити на машині планую до 200тис максимум, тому проблеми з ланцюгами\турбінами не мають бути.
Ще після моніторингу ринку виявилось, що двохлітрові йдуть в основному в дуже простих комплектаціях, і деякі фічі, яки я хотів би мати, там в принципі відсутні, наприклад адаптивний круїз, який я хочу мати в слідуючому авто.
Спілкувався з офіціалами, виходить рестайл, ще цін і двигунів немає, але загальна тенденція - буде дорожчати, знижок на цей кузов особо не буде, бо машин мало лишилось, а нові приїдуть десь через пів року.
Така історія, тому поки схиляюсь шукати 3.0 дизель з плюшками, може якраз люди щось будуть скидувати з невеликими пробігами, і брати рестайл.
mikky | старый писатель **
Re: Вибір BMW X5 G05
[Re: linelect] 20 февраля 2023 в 22:25
еще не чистили ЕГР датчик? у меня на 42 ТЫС. чистили и рекомендовали чистить впускной коллектор на официале. ДТ о т ВОГ и ОККО
Змінено mikky (22:26 20/02/2023)
plach | старый писатель **
Re: Вибір BMW X5 G05
[Re: mikky] 23 февраля 2023 в 10:49
mikky 20.02.2023 22:25 пишет:

еще не чистили ЕГР датчик? у меня на 42 ТЫС. чистили и рекомендовали чистить впускной коллектор на официале. ДТ о т ВОГ и ОККО



Впуск радять чистити раз на 100тис, я чистив на 150 перший раз, нічого кримінального не було, забитий сажою був, але не критично. Заправляюсь в основному на UPG.
До ЕГР взагалі ще питань не було, машина BMW X5 F15 35d, пробіг 170тис.
plach | старый писатель **
Re: Вибір BMW X5 G05
[Re: plach] 25 августа 2023 в 13:20
Ітак, вибирав-вибирав, тай довибирався до Мерседеса .
Пересів на GLE W167, з мотором 300D ( той що на 2 літри 245 кс )
Із плюсів :
-комфортніша
-краща комплектація
-меньший росхід
-більш сучасний дизайн, в порівнянні з BMW G05(дорестайл)
-мультимедія і взагалі купа налаштувань приборки, різні вигляди під різні задачі, у БМВ то все як би рубане топором, там над дизайном не заморочувалися.
Із мінусів :
-Гірша динаміка, для мене не критично, але все таки для такого сарая треба брати щось на 280-300 коняк, щоби у всіх режимах було ок.
-теоретично меньше надійніша (ну то час покаже)

Чому купив Мерса на заміну БМВ, ключове - по дизайну і комфорту, зараз вийшов рестайл G05 , там ніби дизайн приборки став більше сучасним, і зовнішне краще вже виглядає, але нова модель, ціни на старті продажів космос, тому поїзжу на мерсі пару-тройку років, а потім буде новий вибір , або рестайлове GLE або рестайловий Х5.

ps Катався в процесі вибору на Туарезі, ну там прям відчувається бюджетне авто, оті великі екрани не спасають ситуацію, а Q7 мені вже завелика, тай рестайл не вписувався в бюджет.
Додаткова інформація
Модератор:

 dimaden, UFO, moderator 

0 користувачів і 32 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 3086