autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумПивна в шинку

Постріляти разом з дитиною

Apparator | старый писатель ***
Постріляти разом з дитиною
9 марта 2023 в 23:18
Усім привіт. Шо можна дитині купити для стрільби з прицілом? 7 років, приставки та комп.ігри вже набридли, іграшками своїми з пластиковими кулями нагрявся вже. Хоче щось чоловіче. Тири погуглив, але для малечі не знайшов. Я так розумію, що можна щось з пневматики ІЖ пошукати, але далекий я від цього діла. Стріляти є де. Треба саме з оптичним прицілом!!
Змінено Apparator (23:29 09/03/2023)
kkk_GAZ240 | Шкодоволгный Вазотавр *
Re: Постріляти разом з дитиною
[Re: Apparator] 10 марта 2023 в 09:08
Кроссман Фантом
-Виталя- | Достоевский **
Re: Постріляти разом з дитиною
[Re: Apparator] 10 марта 2023 в 10:11
Apparator 09.03.2023 23:18 пишет:

Усім привіт. Шо можна дитині купити для стрільби з прицілом? 7 років, приставки та комп.ігри вже набридли, іграшками своїми з пластиковими кулями нагрявся вже. Хоче щось чоловіче. Тири погуглив, але для малечі не знайшов. Я так розумію, що можна щось з пневматики ІЖ пошукати, але далекий я від цього діла. Стріляти є де. Треба саме з оптичним прицілом!!




пневматичну гвінтівку та страйкбольну репліку оптики крат на 6
Apparator | старый писатель ***
Re: Постріляти разом з дитиною
[Re: kkk_GAZ240] 10 марта 2023 в 12:54
kkk_GAZ240 10.03.2023 09:08 пишет:

Кроссман Фантом




Дякую, дивлюсь зараз на 1000х.
Alesha | member **
Re: Постріляти разом з дитиною
[Re: Apparator] 12 марта 2023 в 09:37
Добрый день! В свое время тоже задавался таким вопросом. В итоге у производителя Gamo есть линейка очень коротких (детских) воздушек, она продавалась сразу с оптикой (но она прожила не долго, где то 200 выстрелов). А так для ребенка самое оно, и маломощная, и относительно точная (хотя ствол можно пошатать), за 30 метров соревновались с ним по спичечным коробкам. Посмотрел - на ней нет нигде названия, на коробке тоже. Покупали в стволе. А уже с 10-11 лет ребенок перешел на более взрослые калибры.
Mangust | бЭндеровец **
Re: Постріляти разом з дитиною
[Re: Apparator] 12 марта 2023 в 17:29
Apparator 10.03.2023 12:54 пишет:

kkk_GAZ240 10.03.2023 09:08 пишет:

Кроссман Фантом




Дякую, дивлюсь зараз на 1000х.



А де ви на неї дивититесь?
Немає пропозицій в неті.
olegth | старый писатель *
Re: Постріляти разом з дитиною
[Re: Apparator] 13 марта 2023 в 08:05
Для схожих цілей до пандемії придбав вогнепальну нарізну однозарядку CHIAPPA LITTLE BADGER. З саундмодератором і повільним патроном звук виходить не гучніший за плескання долоні.

Вона маленька, для дітей і жінок в самий раз постріляти по баночкам.

І ціна не більша за пневматику.
Apparator | старый писатель ***
Re: Постріляти разом з дитиною
[Re: Mangust] 13 марта 2023 в 11:48
Так, з наявністю зараз не дуже). GAMO є в продажу, але відгуків мало. 1000х шукати не буду, пишуть, що приціл комплектний лайно повне, тому буду 1000 шукати і потім приціл під неї підбирати.
Джипчер | V.I.P *
Re: Постріляти разом з дитиною
[Re: Apparator] 15 марта 2023 в 22:15
Навіщо ці напівміри?

Якщо ми стали мілітарною державою, то думаю, що дитину відразу слід привчати до дорослих "іграшок" - нарізного, вогнепального, а не до забавок "пукалками"...Вччимося у Штатів!
Apparator | старый писатель ***
Re: Постріляти разом з дитиною
[Re: Джипчер] 15 марта 2023 в 23:43
Джипчер 15.03.2023 22:15 пишет:

Навіщо ці напівміри?

Якщо ми стали мілітарною державою, то думаю, що дитину відразу слід привчати до дорослих "іграшок" - нарізного, вогнепального, а не до забавок "пукалками"...Вччимося у Штатів!



Ти ж наче вже не п'єш? Чи це трава таке з тобою зробила? Нашо ти сериш в моїй темі? Маєш досвід - поділись. Ні-пішов за баркасом.
Autoua.netФорумПивна в шинку

Постріляти разом з дитиною

Додаткова інформація
Модератор:

 moderator, Sergu44o, Hrust 

0 користувачів і 22 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 3012