autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

Отримання завдатку від покупця авто_як вірно оформити?

igg | V.I.P **
Отримання завдатку від покупця авто_як вірно оформити?
19 марта 2023 в 14:56
Наприклад, зійшлися по ціні, а машину покупець готовий продати/переоформити тільки через 7-10 днів.
Хто в темі, як вірно це оформити? Мені, окрім розписки про отримання завдатку, нічого на думку не спадає.
Змінено igg (14:56 19/03/2023)
Vodnik | опытный писатель **
Re: Отримання завдатку від покупця авто_як вірно оформити?
[Re: igg] 20 марта 2023 в 00:22
В ответ на:

покупець готовий продати



Ну если я "покупатель, готовый продать", то я беру 100-200 долларов, могу фото техпаспорта и/или прав дать сфоткать
А если я все-таки "покупатель, готовый купить", то я не даю задатков, ибо я готов купить здесь и сейчас, а если "покупатель, готовый продать" не готов к такому же, то это его проблемы
Ибо вернуть потом эти деньги даже не в двойном размере, а хотя бы просто вернуть, без доброй воли "покупателя, готового продать", нереально, а судиться или морочить голову ментам за 100-200 долларов надо быть человеком, имеющим сильно специфические черты характера и массу свободного времени
igg | V.I.P **
Re: Отримання завдатку від покупця авто_як вірно оформити?
[Re: igg] 20 марта 2023 в 08:59
igg 19.03.2023 14:56 пишет:

Наприклад, зійшлися по ціні, а машину покупецьПРОДАВЕЦЬ готовий продати/переоформити тільки через 7-10 днів.
Хто в темі, як вірно це оформити? Мені, окрім розписки про отримання завдатку, нічого на думку не спадає.



сорі, помилився ...мав на увазі, звісно, ПРОДАВЦЯ
opexkiev | СуперСтар **
Re: Отримання завдатку від покупця авто_як вірно оформити?
[Re: igg] 20 марта 2023 в 09:51
купу разів перекупи давали 100-200 баксів і ніяких розписок за те не брали. Навпаки, самі клали на торпедо, бо я продавав машини без завищених хотілок за непоганими цінами.
R.Karp | СуперСтар **
Re: Отримання завдатку від покупця авто_як вірно оформити?
[Re: opexkiev] 20 марта 2023 в 13:26
opexkiev 20.03.2023 09:51 пишет:

купу разів перекупи давали 100-200 баксів і ніяких розписок за те не брали. Навпаки, самі клали на торпедо, бо я продавав машини без завищених хотілок за непоганими цінами.


Так тут же зворотнє. Чи могли б ви як перкуп купуючи авто дати комусь 200 баксів без розписки?
opexkiev | СуперСтар **
Re: Отримання завдатку від покупця авто_як вірно оформити?
[Re: R.Karp] 20 марта 2023 в 13:32
На щастя я не перекуп, хотів просто додати інфи, як воно буває. От так - просто гроші під чесне слово. Перевіряти як там воно бува коли зривається угода - не перевіряв.
zumnuj | старый писатель *
Re: Отримання завдатку від покупця авто_як вірно оформити?
[Re: opexkiev] 20 марта 2023 в 15:36
В лютому купляли машину, недорогу. На вихідних дивилися, залишили 100$, після цього на тижні оформляли. Ніяких розписок не брали. Але то було на місці, по суті в сусідньому селі. Взагалі, то зразу видно, коли не варто лишати завдаток.
sly_fox | опытный писатель **
Re: Отримання завдатку від покупця авто_як вірно оформити?
[Re: zumnuj] 20 марта 2023 в 17:04
обычно покупаю без задатка, так как на следующий день едем оформлять.

Дважды давал задаток без расписок. Один раз все ок, на второй - сам отказался от покупки, так как авто было сильно уставшее, с заведомой потерей задатка. Так продаван долго по телефону орал "надо было с тебя больше брать". Но чуйка не подвела меня в тот раз - он через два дня ее перевыложил со статусом "не находу" - вариатор сдох.

Если продавец манипулирует, ограничивая по срокам, давит "нужно позарез завтра бегом продать" или пугает очередью покупателей и потому что-то там требует - шлю в сад.
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

Отримання завдатку від покупця авто_як вірно оформити?

Додаткова інформація
Модератор:

 Yorc, AVB, Hrust, Stor, moderator, BorisB 

1 користувачів і 35 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 1333